Знайомство з Європою: бліц-тур з Києва!

Автобусный тур в Австрию из Киева
Тур 7 днів
з Києва | ЦІНА - 195 € | 24.08, 28.09, 26.10

Київ – Будапешт – Відень – Прага – Дрезден – Вроцлав – Київ | 7 днів

Вирішивши відвідати Європу вперше, не можна зупинятися на одній країні. Кожна з них – Польща, Німеччина, Угорщина, Чехія – гарні по-своєму, мають особливий настрій, душу і колорит. Відмінне рішення – автобусний тур з Києва, який дозволить за кілька днів поверхово познайомитися з максимальною кількістю країн. Познайомитися і вибрати для наступного подорожі конкретну!

Країни Європи до послуг мандрівника, або на що варто витратити свій час

Програма туру – справжня знахідка для кожного. І все тому, що міні-подорож “на колесах” припаде до смаку і дорослим, і дітям, і людям “золотого віку”. Вона створена таким чином, що в кожному відвідуваному місті можна побачити / відчути максимум. До послуг туристів:

 • модні нічні розваги у Відні, Празі та Вроцлаві;
 • можливість відвідати аква-парк атракціонів / зоопарк разом з дітьми і з головою зануритися в забави та квести;
 • вибрати кілька СПА-процедур і віддатися у владу водної стихії.

Різноманітність видів туризму в одному турі – справжня магія Європи. Але все встигнути за кілька днів неможливо, тому варто повернутися ще!

Вартість туру:

 • Специальная стоимость при бронировании пакета экскурсий: – 195€, діти – 175€ (до 12 років)
 • Базова вартість туру: – 235€, діти – 215€ (до 12 років)
 • Особливі умови: *-підвищення ціни, СПО – зниження ціни
 • 28.12.2018 * – 250€, діти – 230€ (до 12 років)

У вартість входить
 • проїзд автобусом
 • проживання в готелях 2-4 * – 4 ночі
 • сніданки в готелях – 4
 • екскурсії за програмою
 • супровід керівником групи

У вартість не входить
 • консульський збір: 35 євро і збір візового центру 25 євро – не оплачується власниками біометричних паспортів;
 • факультативні програми;
 • особисті витрати;
 • страхування 6 євро, з 60 – 10 євро.

День 1:

16.00 Від’їзд з Південного терміналу залізничного вокзалу м.Києва комфортабельним автобусом. Транзит по території України. Є можливість приєднання до групи у Житомирі, Рівному, Львові, Мукачеві.

День 2:

Будапешт термальні Ванни Сечені

06.00 Зустріч групи на залізничному вокзалі у м.Мукачево (приєднання). Переїзд до м.Будапешт.

Запрошуємо на захоплюючу ЕКСКУРСІЮ по БУДАПЕШТУ “Легенди голубого Дунаю” (у вартості).

Будапешт – одна з небагатьох європейських столиць, до зустрічі з якої не можна підготуватися заздалегідь. Це тому, що красиве місто завжди виявляється незабутнім казковим враженням для своїх гостей. Старовинна Буда, яка розкинулася на горах, що таять в собі безліч гарячих цілющих джерел, і рівнинний Пешт – з будівлями belle йpoque, бульварами, сотнями магазинів і затишних кав’ярень. А між ними – перекинувся через повноводний Дунай знаменитий Ланцюговий міст, що охороняється грізно рикаючими імперськими левами. Мандрівник, який вперше опинився в Будапешті, чимось нагадує Едіпа, застиглого перед сфінксом. На зразок того, що загадково посміхається поруч з будівлею Національної опери. Велич і багатовікова мудрість, таємне знання істини і краса гармонії природного і людського – Будапешт назавжди взалишається у серці того, кому вдасться розгадати загадку цього міста.

Вільний час у місті.

Пропонуємо відвідати на вибір найвідоміші визначні місця Будапешта:

– гарячі термальні купальні Сечені – вхідний квиток 18 євро;
– один з найстаріших зоопарків в Європі – вхідний квиток 8 євро;
– дивовижний Тропікарій-Океанаріум – вхідний квиток 8 євро;
– новий і неповторний аквапарк RAMADA AQUAWORLD – вхідний квиток на 2 години орієнтовно 10 євро;

Додатково можлива організація прогулянки по Дунаю на кораблику (15 євро – дорослий, 10 євро – дитячий).

Вам відкриється неповторна панорама Будапешта, занесена до списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Легенди і бувальщини, історія і сучасність, прикмети і традиції під звуки вальсів Йогана Штрауса з келихом «Шампанського». І не забудьте під кожним з мостів, де пропливає кораблик, загадати заповітне бажання! Обов’язково збудеться, перевірено!

Від’їзд з Будапешта.

Переїзд у транзитний готель. Поселення. Нічліг.

День 3:

Імперська розкіш Відня Собор Святого Стефана

Сніданок у готелі. Виселення. Переїзд до м.Відень.

Запрошуємо на оглядову екскурсію по місту “Імперська розкіш Відня” (у вартості).
Відень – чарівне і приголомшливе місто. Місто імперської слави, чудової архітектури, дорогих магазинів і високої кухні. Розкішні палаци – свідки військової та державної слави імператорів і придворних – які таємниці зберігають вони? Чи насправді така смачна знаменита віденська кава? Чи звучать досі на вулицях віденські вальси? Від вражень завмирає серце і виникає розуміння того, що це місто буде вабити до себе знову і знову своєю витонченістю, розкішшю і загадкою. У самому серці міста розташований собор Св. Штефана. Темні стіни нагадують про непросту його долю; з мозаїчного даху відкривається чудова панорама Відня; прохолода і сутінки надають таємничості, а розкіш оздоблення закликає схилитися перед генієм його творців.
Вільний час у місті. Можна прогулятися по центру, відвідати легендарні музеї Хофбурга – Імператорську Скарбницю і Музей Сіссі, обов’язково спробувати віденську каву і знаменитий торт Захер. З Відня обов’язково варто привезти цукерки Моцарт з начинок з марципанів, які Ви зустрінете на кожному кроці.

Переїзд до Праги. Поселення в готель. Вільний час. Нічліг.

День 4:

Прага Староміська площа Празький Град

Сніданок у готелі.

Виїзд на екскурсію по Старому місту “Серце Праги” (у вартості).
Це одне з найпопулярніших і найцікавіших місць для екскурсій у Празі. Це справжній «Празький торт», де апетитними пластами – різні століття, стилі, епохи. І неповторний аромат старовини, збереженої цілими кварталами, суцільною забудовою, а не фрагментами. Навіть час тут відраховує не звичайний годинник, а астрономічні куранти. В кінці кожної години звучить красивий передзвін. Циферблат цього годинника містить масу цікавої інформації – час до сходу і заходу сонця, календар, середньоєвропейський і старобогемський час, фази Місяця і Сонця. Староміська площа: велична краса і дух справжньої Старої Праги. Захоплююча панорама “Праги ста веж” з оглядового майданчика на Пороховій вежі. Дорога богемських королів по Целетній вулиці. Храм Діви Марії перед Тином. Старомеська ратуша.
Вільний час.

Додатково пропонуємо екскурсію «Празький Град і Градчани» (10 євро – дорослий / 5 євро – дитячий).
Величезна стародавня фортеця стоїть на пагорбі посеред міста, шпилі її соборів і веж видно з усієї округи. Увійдемо до неї через ворота, що охороняються гвардійцями, побачимо прекрасний собор св. Віта, кам’яні мережива готики з жахливими химерами, що вилітають з під його дахів. По палацових сходах спустимося в один з найпрекрасніших празьких районів, колишнє королівське місто Мала Сторона, де у кожного вдома є не тільки свій знак, а й захоплююча історія. Заглянемо в чудові сади, заховані за стінами палаців, побачимо канали, на яких ще обертаються колеса старих млинів, і вийдемо на дивовижний Карлів міст, унікальний вигляд якого незабутній, як і час початку його будівництва.

Увечері можлива організація захоплюючої вечірньої прогулянки по Влтаві з харчуванням “Все включено” (додатково: 25 євро – дорослий / 20 євро – дитячий).

Повернення в готель. Нічліг.

День 5:

Дрездені картинна галерея

Сніданок у готелі. Виселення з готелю. Переїзд до м.Дрезден.

Оглядова екскурсія по місту “Спалений і відроджений” (у вартості).
Аристократизм і життєву силу Дрездена Ви відчуєте відразу при зустрічі з “перлиною Саксонії”! У супроводі гіда ви прогуляєтеся вузькими вуличками Старого міста і відвідаєте центральний собор – знамениту Frauenkirche. Тут у дзвінкому відлунні власних кроків і в урочистих звуках органу ви почуєте цілу історію життя – історію про те, як відроджувався собор протягом 17 років … Відвідайте Цвінгер: тут за шумом фонтанів Ви почуєте гул балів, шепіт придворних дам, захоплюючі історії з життя вищого світу Європи XVIII століття … Ну і, звичайно, всесвітньо відома Дрезденська картинна галерея, знаменита своєю колекцією творів європейських художників 15-17 століття, шедеврами таких майстрів, як Тіціан, Джорджоне, Ван Дейк і багатьох інших. Перлиною зібрання, безсумнівно, є «Сикстинська Мадонна» («Sixstinische Madonna») Рафаеля.

Вільний час у місті.
Можливе відвідування Дрезденської картинної галереї з російськомовним гідом (додатково: 20 євро – дорослий/10 євро – дитина).
Переїзд до Вроцлава. Поселення в готель. Нічліг.

День 6:

Вроцлав університет Вроцлав

Сніданок у готелі. Виселення з готелю.

Виїзд на оглядову екскурсію по Вроцлаву “Польська Венеція” (у вартості).

Вроцлав – столиця Нижньої Сілезії, «священна квітка Європи». Це «польська Венеція», розташована на 12 островах річки Одер, з’єднаних між собою 117 мостами. Найстарша частина міста – острів Тумський – «вроцлавський Ватикан». Кафедральний собор святого Яна Хрестителя. Архітектурний ансамбль Вроцлавського університету. Пам’ятник … голому Студенту. Площа Ринок: яскраві «пряникові» будиночки – жоден з них не схожий на інший. Різнобарвна бруківка, фонтани, затишні кафе і ресторанчики …

У дитячу мрію кличуть не тільки міні-палаци з квітучими балконами, а й краснолюдки – повноправні мешканці Вроцлава, його охоронці і талісмани. Їх можна зустріти в найнесподіваніших місцях. Ось … дивіться! … на одному з мостів через Одер маленький краснолюдок пере у річці свої речі. А ось в центрі міста усміхнений малюк скромно примостився на одній з лавок… Відчайдушний сміливець підіймається вгору по ліхтарю. У кожного з них – своє ім’я та своя цікава історія …

Вільний час.
Від’їзд з Польщі, нічний переїзд в Україну.

День 7:

Проходження прикордонного контрою. Прибуття до Києва у другій половині дня.

 Консультація: +38 (063) 143-99-82
Тур Україна/Європа

➊ 24.08.2019
➊ 28.09.2019
➊ 26.10.2019

Інші тури