Закарпаття за 2 дні

Дегустація закарпатських вин
Тур 2 д / 1 н
зі Львова | 19.01, 26.01, 02.02, 09.02, 16.02 Закарпаття

Закарпаття за 2 дні

865 грн.

     Істинні гурмани обожнюють все справжнє, самобутнє, приготоване руками досвідчених шеф-кухарів за старовинною рецептурою. Але з авторським ухилом і істинно-ресторанної подачею! Хоча … Можна обійтися і без цього, якщо дегустація вин і сирів входить в тур “Сиро-винний тур по Закарпаттю”! Залиште все справи “на потім” і вирушайте в подорож. Дорога познайомить кожного з рестораном “Рів’єра” (Мукачево) та шедеврами тутешнього Шефа. Він вразить кожного лемківсько-мукачівській кухнею, особливо – соусами і приправами з місцевих трав. Це варто спробувати! Далі – вечеря з страв угорської кухні, серед яких бограч на першому місці, звичайно ж! Пригода гурмана продовжиться відвідуванням ресторану “Колиба” (озеро Синевир). Тут гостей пригощають бойківської кухнею, яка уражує насиченістю кожного блюда і чудовим ароматом. Залишати хлібосольні закладу дозвілля не хочеться, але доведеться. З тим, щоб повернутися знову!


Увага!
В зв’язку із коротким світловим днем, в типовому літньому турі огляд озера Синевир замінено на оленячу ферму, купівлю виробів із лози в Ізі, дегустацію унікальної мінеральної води в Келечині та підйом канатно-крісельною дорогою на гору Маковиця в місті Міжгір’я.

У вартість входить
 • Проїзд комфортабельним автобусом
 • Проживання
 • Супровід гіда-екскурсовода
 • Страхування на час подорожі
 • Екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах

У вартість не входить
 • Харчування
 • Вхідні квитки в туристичні об’єкти
 • Дегустації

Проживання:

 • відбувається в затишних садибах сільського туризму Берегівського району з вигодами, номери: 2-х і 3-х місні. Поселення згідно Ваших побажань. Фото садиб можна побачити тут http://goo.gl/OqmvIX.

Харчування:

 • Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час стоянок.
 • Обід у 1-й день – у місті Мукачево в ресторані “Рів’єра” та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат “Овочеве асорті”, на перше суп “Левеш”, на друге торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість 75 грн./особа.
 • Вечеря у 1-й день – в садибах після поселення і складається з страв угорської національної кухні: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино/палинка, компот. Вартість 75 грн./особа.
 • Сніданок у 2-й день – в садибах, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (схожі на оладки), масло, хліб, кава/чай. Вартість 55 грн./особа.
 • Обід в 2-й день – відбувається у Міжгір’ї в ресторані “Колиба” і складається зі страв місцевої кухні: салат овочевий, юшка з білих грибів, ченахи, хліб, чай з трав. Вартість 85 грн./особа.
  Як альтернатива, поруч є інші ресторани на кафе з бойківськими стравами і не лише.

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти та дегустації:

– палац Шенборна: загальний – 15 грн., школярі – 10 грн.;
– Мукачівський замок: дорослі – 40 грн., студенти, пенсіонери – 30 грн., діти до 14 років – 20 грн.;
– новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегово: загальний – 200 грн. (в т.ч. оренда шафки), пенсіонери за віком – 150 грн., діти від 120 до 150 см. – 100 грн., діти до 120 см. – безкоштовно;
– дегустація вин: 60 грн., екскурсія без споживання вина – 30 грн.;
– дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний – 50 грн., школярі – 30 грн.;
– оленяча ферма: загальний, пенсійний і студентський – 30 грн., школярі – 20 грн.;
– підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Маковиця (в обидві сторони): загальний – 70 грн., діти до 12 років – 60 грн.;
– водоспад Шипіт: загальний – 10 грн., діти 7-16 р. – 5 грн; діти до 7 р. – безкоштовно.

 

День 1: виїзд зі Львова (08:00)
Санаторій Карпати (екскурсія палацом Шенборна) – Мукачево (екскурсія замком і обід) – Берегово (купання в термальному басейні, дегустація вин) – Берегівський р-н (вечеря та ночівля в садибах сільського туризму, поселення о 21:30, вечеря).

Берегово. Термальний басейн “Жайворонок” (внутрішній басейн)Сан. Карпати. Інтер’єр палацу Шенборнів

День 2: сніданок і виїзд (08:00)
Нижнє Селище (дегустація сиру) – озеро Синевир (екскурсія та обід) – Пилипець (огляд водоспаду Шипіт) – Львів (повернення о 23:00).

Озеро СиневирПилипець. Водоспад Шипіт

 

 Консультація: +38 (063) 143-99-82
Дати виїздів

➊ 26.01.2019
➊ 02.02.2019
➊ 09.02.2019
➊ 16.02.2019