Яскравий дует: Мюнхен і Цюріх!

6_97831
Тур 8 днів
з Києва | Ціна - Архів | Автобусні тури в Швейцарію

 Київ – Мюнхен – Цюріх – Київ | 8 днів

Цей насичений тур познайомить Вас з пречудовими містами Баварії,
і головною її перлиною – Замком Нойшванштайн!

Вартість тура:

 • Вартість тура від: – 799 €, діти – 779 € (до 12 років)

В вартість входить
 • Авіапереліт Київ – Мюнхен – Київ
 • КИЇВ – МЮНХЕН PS415 9:45 / 11:25
 • МЮНХЕН – КИЇВ PS416 13:55 / 17:10
 • Проживання в готелі категорії 3 *;
 • Харчування – сніданки за програмою;
 • Груповий трансфер аеропорт Мюнхена – готель Мюнхена – аеропорт Мюнхена;
 • Оглядова екскурсія по Мюнхену;
 • Поїздка в Альпи і замок Нойшванштайн (вхідні квитки за додаткову плату – 15 євро з людини);
 • Поїздка до Цюріха;
 • Медична страховка.

В вартість не входить
 • Вхідні квитки;
 • Додаткові екскурсії: Інсбрук, Зальцбург;
 • Оформлення візи при необхідності.

День 1: Знайомимося, починаємо подорож!

Прибуття в аеропорт Мюнхена (зустріч c водієм з табличкою в вказане в польотних даних час прильоту, біля виходу з позначенням Вашого рейсу, відразу після видачі багажу), трансфер в готель.

Розміщення в готелі.

Ночівля.

День 2: Знайомство с Мюнхеном

  

Сніданок.

Пішохідна екскурсія по Мюнхену з оглядом визначних пам’яток (без вхідних квитків): під час екскурсії гід познайомить Вас з історією середньовіччя, народження і розквіту одного з найбільших центрів культури Європи. Ви побачите головні визначні пам’ятки Мюнхена і Баварії:

Знаменита площа Карлсплатц (Штахус) і ворота Карлстор, собор святого Михайла, Собор святого Петра, Старий двір – середньовічна резиденція баварських королів.

Творіння великих архітекторів, століттями створювали дивовижний і неповторний ансамбль міста Мюнхен в якому змішалися стилі різних епох: готики – Кафедральний собор «Фрауенкірхе», ренесансу – Церква Св. Михайла (Michaelskirche), бароко – Резиденція королів з роду Віттельсбахів, правлячої династії міста Мюнхен та нового стилю – Нова Ратуша на центральній площі Мюнхена – Марієнплац.

Мюнхен XIX століття – Максиміліанштрасе – будівля баварського національного оперного театру в неогречеськая стилі, Максіміліанеум – будівля в якому засідає парламент Баварії, до того ж це найдорожча вулиця Мюнхена і всієї Баварії. Одеонсплатц (Odeonsplatz) і Резиденція (Residenz) королівської династії Віттельсбахів, Театінеркирхе (Theatinerkirche) – один з найпрекрасніших Мюнхенських соборів, пам’ятник баварської армії – Галерея полководців (Feldherrnhalle)

Заглянемо у дворик самого першого герцогського замку, де уява почує бойовий клич закутих у лати рицарей.Познакомімся з історією розвитку пивоваріння, відвідаємо Хофбройхаус (Hofbrauhaus) – всесвітньо відомий пивний будинок який вважається одним з найпопулярніших визначних пам’яток Мюнхена.

Ви дізнаєтеся про Мюнхені все! Щоб зрозуміти і полюбити це місто.

Тривалість – 2 години, екскурсія починається від готелю NH Deutscher Kaiser, Arnulfstr. 12 (біля головного вокзалу), час початок екскурсій буде вказано на виїзних документах, входить у вартість.

Ночівля.

День 3: Альпи и Замок Нойшванштайн

  

Сніданок.

Групова екскурсія в Альпи з відвідуванням Замку Нойшванштайн (вхідні квитки оплачуються додатково): основним об’єктом відвідування даної екскурсії є замок Нойшванштайн – справжній скарб Альп. Він вважається одним з найкрасивіших замків, при цьому не тільки в Німеччині, але і у всьому світі. Нойшванштайн входить в число найбільш відвідуваних визначних пам’яток Баварії, щорічно його відвідують близько 1,4 млн туристів.

Розташований в самому серці Баварії, цей дивовижний замок був побудований для короля Людвіга II, який мріяв про замок в стилі німецьких Лицарів, в найкрасивішому місці, яке тільки можна було знайти.

Сама назва замку Neuschwanstein (Нойшванштайн) навіяно романтикою. Neu – новий, schwan – лебідь, stein – скеля (камінь), тобто на російську мову назву можна перекласти, як «Новий лебединий скеля». На неприступних схилах височіє стрункий, спрямований до хмар білокам’яний палац з візерунчастими вікнами і арочними балконами.

Розписи багатьох приміщень виконані за мотивами опер Ріхарда Вагнера, музику якого шалено любив Людвіг, а Тронний зал нагадує православний храм з небокраєм-куполом і ликами святих. З вікон Нойшванштайн прекрасно видно замок Хоеншвангау, де пройшло дитинство Людвіга, і два озера. Одне з них – Шванзее ( «Лебедине озеро») – надихало П. І. Чайковського при створенні знаменитого балету, хоча композитор і знав про нього лише з розповідей.

Так само під час екскурсії Ви побачите і відвідаєте: село Обераммергау, церква Візкірхе, монастир Етталь і замок Хоеншвангау.

Екскурсія входить у вартість.

Ночівля.

День 4: Нюрнберг

  

Сніданок.

Вільний день.

За бажанням можна замовити факультативну екскурсію в Нюрнберг (за доп. Плату).

Нюрнберг – ви відвідаєте один з найстаріших, середньовічних міст Німеччини. Багата історія, видатні зразки готичної і фахтверковой архітектури.

Нюрнберг – nur ein Berg – гора Норіс – Nuorenberg «Скеляста гора» хто знає звідки взялася назва цього міста. Хоча це не важливо, ВАЖЛИВО що там селилися люди починаючи з 10 століття н.е., а в 11 столітті поселення назвуть містом. У 12, 13, 14 століттях буде побудована фортеця. Володарі Світу хотіли взяти владу над цим містом: Імператор Фрідріх Барбаросса судив тут Генріха Льва, Карл IV Люксембург оголошував Золоту буллу в 1356 році, кайзер Сигізмунд віддав місту на зберігання «Спис долі», корону Карла Великого і Цептер – регалії I Рейху. Тисячі людей стікалися в Нюрнберг колись, щоб подивитися на ці реліквії.

Були і чорні сторінки в житті цього міста: Факельні ходи, торжество націонал-соціалізму і надалі неминучий «Нюрнберзький процес».

Ви побачите видатні зразки готичної архітектури, фахтверковие будинку є сусідами з палацами патриціїв.

Ну і, звичайно, у Вас буде можливість познайомитися з Нюрнбергом кулінарним, поласувати найсмачнішими в світі сосисками – до речі і дізнатися про те, чому вони такі маленькі, спробувати різні сорти “живого” пива і забрати з собою смачні нюрнберзькі пряники, які тут до сих про випікають за старовинними рецептами без грама муки!

Ночівля.

День 5: Цюрих

  

Сніданок.

Одноденна поїздка в Цюріх – найдавніший і одночасно сучасне місто Швейцарії.

Виїжджаючи з Мюнхена, проїжджаючи повз Боденського озера, милуючись гірською природою Швейцарії, ми потрапляємо в Цюріх. Починається наша 2х годинна пішохідна екскурсія по Цюріху, яка відкриє для Вас велику кількість цікавих місць і пам’яток міста.
Велична будівля обсерваторії, Липовий Холм, церква святого Петра з найбільшим циферблатом в Європі. Потім екскурсія по Цюріху продовжиться неквапливою прогулянкою по вулиці Банхофшрассе, з пишними вітринами найдорожчих бутиків світу.
Після чого Ви потрапите на площу парадів Цюріха, з монументальною будовою банку Швейцарський Кредит, і найзнаменитішої кав’ярнею Цюріха Шпрюнглі.
І, звичайно, під час екскурсії по Цюріху буде надана можливість помилуватися вітражами Марка Шагала в церкві Фрауенмюнстер. Гостей Цюріха чекає і знайомство з середньовічним Цюріхом – це Ратуша, Ноймаркт, вузькі вулички з фахверковими будівлями.
А ще й будинок, в якому жили Ленін і Крупська, Кабаре Вольтер, церква Гроссмюнстер, і оглядовий майданчик з відкривається панорамою Цюріха, і звичайно, Цюріхське озеро. Під час самостійної прогулянки ми рекомендуємо обов’язково прогулятися по набережній Цюріха і помилуватися заходом сонця – дуже романтично і незабутньо.

Входить в вартість трансфер Мюнхен-Цюріх, включаючи 2-х годинну екскурсію по Цюріху з російськомовним гідом, вільний час 2-3 години.

Повернення в Мюнхен.

Ночівля.

День 6: Зальцбург

   

Сніданок.

Вільний день або  (за додаткову плату) можна поїхати на екскурсію в Зальцбург.

Зальцбург – столиця Архієпископів Зальцбурзьких, розкинулася на двох берегах річки Зальцах. Найбагатший місто середньовіччя славиться своїми чудовими пам’ятками різних епох і різноманітністю архітектурних стилів.

Вас чекає захоплююча оглядова пішохідна екскурсія по Зальцбургу, під час якої Ви поринете в атмосферу середньовіччя, Ви побачите архітектурні символи і головні визначні пам’ятки Зальцбурга: палац Мірабелла, який оточений шикарним парком в стилі бароко, площа Ганса Макарта з одним з найвідоміших будинків в Зальцбурзі, житловий будинок Моцарта – будинок в якому сім’я Моцартів знімала квартиру; річка Зальцах, розділяє місто на дві частини.
З її берегів відкривається захоплююча панорама на старе місто; старе місто в Зальцбурзі внесений до списку світової спадщини ЮНЕСКО.
Саме в цій частині міста Ви зможете познайомитися з такими об’єктами: Getreidegasse – найвідоміша, центральна, торгова вулиця в Зальцбурзі з її середньовічними вивісками;
будинок народження В. А. Моцарта;
університетський храм;
будинок в якому жила сестра В. А. Моцарта – Марія Анна Моцарт;
стара ринкова площа з невеликій затишній кондитерської «Фюрст», в якій виготовляють вручну, відомі у всьому світі оригінальні цукерки «Моцарт»;
резиденція зальцбугскіх князів архієпископів;
найбільший бароковий фонтан на території північних Альп;
Кафедральний Собор Архиєпископства Зальцбург (Salzburger Dom), який є найзначнішим сакральною спорудою в Зальцбурзі;
Францисканський храм, стіни якого зберігають дивовижну історію кохання;
абатство святого Петра, яке було засноване ще в 696 році. На його території знаходяться найстаріший ресторан в Зальцбурзі.

У вільний час Ви зможете покуштувати національну кухню та придбати різні сувеніри, одяг, кондитерські вироби в затишних магазинчиках Зальцбурга.

Ви зможете побачити, виконані великими майстрами художньої церковного розпису, які залишили свою спадщину в соборах і монастирях Зальцбурга. Серед них Кафедральний Собор Архиєпископства Зальцбург (Salzburger Dom), з його багатим бароковим інтер’єром і майстерно виконаними фресками, Троїцька Церква, Собор св. Петра (Stiftskirche Sankt Peter) з його багаторічною історією …

Талановиті архітектори протягом багатьох століть створювали міський ансамбль, фортеця Хоензальцбург (Hohensalzburg), Резиденцію (Residenzgalerie Salzburg), Палац Мірабель з його скульптурними композиціями і парком …

Ночівля.

День 7: Інсбрук

  

Сніданок.

Вільний день або факультативно (за додаткову плату) можна поїсти екскурсію в Інсбрук і музей Сваровскі.

Екскурсія в Інсбрук – столицю Тіролю – познайомить Вас з головними визначними пам’ятками міста Інсбрук. Місто Інсбрук розкинуть в мальовничій долині річки Інн в оточенні гірського масиву Золштайн. Інсбрук здобув світову популярність як місце проведення зимових Олімпійських ігор, а за 800 років свого існування місто є одним з історичних і культурних центрів Австрії.

Вас чекає неймовірно прекрасне подорож в казку – екскурсія в музей «Кришталевий світ Сваровскі», в місті Ваттенс Wattens (Swarowski Kristallwelten) – Ви побачите найбільший і найменший кристали в світі. Краса кришталю підкреслена ефектами звуку, світла і запаху.

Запрошуємо Вас відправитися разом з нами в захоплюючу подорож по Австрії під час якої Ви поринете в атмосферу середньовіччя, зможете покуштувати національну кухню та придбати сувеніри в магазині музею «Кришталевий світ Сваровскі».

Ночівля.

День 8: Київ

Сніданок в готелі і трансфер в аеропорт.

 Консультація: +38 (063) 143-99-82
Тур Україна/Європа

➊ Архів

Інші тури