Вихідні в Польщі і Німеччині: бліц-тур з Києва!

dresden2_7476b
Тур 5 днів
з Києва | Ціна - 155€ | 23.08. Назва туру: Вихідні в Польщі і Німеччині: бліц-тур з Києва!

Київ – Краків – Вроцлав – Дрезден – Київ | 5 днів

Вартість тура:

 • Раннє бронювання за 12 тижнів до виїзду: – 140 €, діти – 130 € (до 12 років)
 • Базова вартість туру: – 155 €, діти – 145 € (до 12 років)

У вартість входить
 • Проїзд комфортабельним автобусом з Києва за програмою;
 • Розміщення в готелях категорії 2-4 * (2 ночі);
 • Сніданки (шведський стіл);
 • Екскурсії по програмі;
 • Супровід керівником групи.

У вартість не входить
 • Особисті витрати;
 • медичне страхування;
 • оформлення візи при необхідності;
 • додаткові екскурсії.

День 1. Починаємо подорож!

18.00 Зустріч групи на ж / д вокзалі м Київ. Від’їзд з Південного терміналу ж / д вокзалу комфортабельним автобусом. Транзит по території України. Можливо приєднання туристів до групи в Житомирі, Рівному, Львові.

День 2. КРАКІВ:місто драконів і королів

  

3:00 Можливо приєднання до групи туристів, що прибувають до Львова поїздом. Проходження прикордонного контролю.
Переїзд в м Краків, Польща. Сніданок в кафе міста – оплачується самостійно побажанням.

Запрошуємо на оглядову екскурсію по Кракову “Тут живуть легенди і дракони …”.
Краків – один з найстаріших і найпрекрасніших міст не тільки Польщі, а й усієї Європи. Тут перетнулися історичні шляхи Заходу і Сходу, культури, думки, ідеї та винаходи безлічі народів і народностей. Вас чекає площа Ринок, Маріацький костел, знаменитий Вавельський пагорб – саме тут за переказами жив легендарний дракон. Вас не залишить байдужим скромна чарівність вузьких вуличок Казімєжа і запилена розкіш коридорів Колегіуму Маясов …

Щоб враження про Краків було абсолютно повним, запрошуємо на екскурсію по кварталу Казімєж “Два народи, дві історії …” (додатково – 10 євро).
Казімєж – краківський район, де від XIV століття до 1939 року на території між вулицями Йосипа, Тіла Господня, Медової і Дайвор жили євреї. Під час II світової війни там знаходилося єврейське гетто – такий собі концтабір міського типу. Але це вже XX століття, а до цього на території міста Казімєж прекрасно співіснували дві культури і дві релігії: християнство і іудаїзм. Напевно, більше ніде в світі не знайдеться перетин вул. Раббіна Майзельс з вул. Тіла Господня – це один з доказів мирного співіснування двох різних і стародавніх культур.

Вільний час.

Краків, колишня королівська столиця Польщі, – одне з найцікавіших місць в Європі. Легенди, історія і сучасність живуть тут разом. Місто на Віслі славиться безцінними пам’ятками культури та мистецтва. Про Кракові кажуть, що це місце знаходження чакрама – святого каменя, з якого виходить магічна сила. Самостійна прогулянка по Ринковій Площі, щоб отримати не тільки естетичне, але і гастрономічне задоволення. На площі розташований найвідоміший в Польщі аристократичний кабачок – «Пивниця під баранами». Тут готують знамениті сосиски і «голёнкі», глінтвейн і випічку. Кафетерії, трактири і ресторани на Головному Ринку, разом з історичними пам’ятками займуть у Вас багато часу.

Переїзд до Вроцлава. Поселення в готель. Ночівля.

День 3. ДРЕЗДЕН 

  

Сніданок в готелі. Вільний час у Вроцлаві.

У цей день пропонуємо виїзну екскурсію в Дрезден. Оглядова екскурсія по місту “Спалений і відроджений” (додатково – 40 євро). УВАГА! Екскурсія відбудеться при наборі групи не менше 20 осіб.
Аристократизм і життєву силу Дрездена Ви відчуєте відразу при зустрічі з “перлиною Саксонії”! У супроводі гіда ви прогуляєтеся по вузьких вуличках Старого городаіпосетіте центральний собор – знамениту Frauenkirche. Тут в гучному луні своїх кроків і в святкових звуках органу ви почуєте цілу історію життя, історію про те, як будувався цей собор протягом 17 років …
Відвідайте Цвінгер: тут за шумом фонтанів Ви почуєте гул балів, шепіт придворних дам, захоплюючі історії з життя вищого світу Європи XVIII століття …
Ну і, звичайно, всесвітньо відома Дрезденська картинна галерея, яка знаменита своєю колекцією творів європейських художників 15-17 століття, шедеврами таких майстрів, як Тіціан, Джорджоне, Ван Дейк і багатьох інших. Перлиною зборів, безсумнівно, є «Сикстинська Мадонна» ( «Sixstinische Madonna») Рафаеля (за бажанням – вхідні квитки оплачуються додатково).

Повернення до Вроцлава. Вільний час. Ночівля.
Пропонуємо провести цей вечір на центральному майдані Вроцлава. Тут можна довго розглядати унікальні фасади старовинних будівель, прогулюватися по довколишніх вулицях, дегустувати польську кухню в будь-якому з безлічі ресторанчиків. Зокрема можна відвідати один з найстаріших в Європі ресторанів “Свидницький пивовар”, існуючий з 1295 року в будівлі Ратуші. Або продегустувати понад 7 сортів пива.

Самостійно повернення в готель. Ночівля.

День 4: Вроцлав і замок Сплячої красуні!

  

Сніданок в готелі. Виселення.

Виїзд на оглядову екскурсію по Вроцлава “Польська Венеція”.
Вроцлав – столиця Нижньої Сілезії, «священна квітка Європи». Це «польська Венеція», розташована на 12 островах річки Одеру, з’єднаних між собою 117 мостами. Найстарша частина міста – острів Тумський – «вроцлавський Ватикан». Кафедральний собор святого Яна Хрестителя. Архітектурний ансамбль Вроцлавського університету. Пам’ятник … голому Студенту. Площа Ринок: яскраві «пряникові» будиночки – жоден з них не схожий на інший. Мостова з різнобарвною бруківкою, фонтани, затишні кафе і ресторанчики …

У дитячу мрію звуть не тільки міні-палаци з квітучими балконами, а й краснолюдки – повноправні мешканці Вроцлава, його охоронці і талісмани. Їх можна зустріти в найнесподіваніших місцях. Ось … дивіться! … на одному з мостів через Одер маленький краснолюдок стирає в річці свої речі. А ось в центрі міста усміхнений малюк скромно примостився на одній з крамничок … Відчайдушний лихач сміливо підіймається вгору по ліхтаря. У кожного з них – своє ім’я та своя цікава історія …
Ночівля.

Цього дня пропонуємо екскурсію в таємничий замок Ксенж (додаткова – 25 євро).
Ксенж – це подорож в казку. Старовинний замок розкинувся на високому пагорбі, серед густого лісу. Тут легко уявити собі Сплячу Красуню, приховану в одній з кімнат стародавньої частини; прекрасного принца, пробирається на вірному коні через густі зарості; чаклунку, що схилилася над казаном в глибоких підземеллях …. Існує думка, що саме Ксенж став прототипом знаменитого замку короля Людвіга в Баварії. Ми прогуляємося по великій території маєтку; подивимося на прекрасні сади, розбиті на терасах навколо замку; обов’язково оцінюємо внутрішнє оздоблення, а самі безстрашні зможуть спуститися в глибокі і таємничі підземні ходи.

Повернення до Вроцлава. Від’їзд в Україну. Нічний переїзд до Києва.

День 5: Вдома завжди чекаюстт!

Прибуття до Києва в першій половині дня.

 Консультація: +38 (063) 143-99-82
Тур Україна/Європа

➊ 23.08.2019

Інші тури