Вихідні у Варшаві та Берліні: тур з Києва!

berlin4_8677d
Тур 4 дні
з Києва | Ціна - Архів |

Київ – Варшава – Берлін – Київ | 4 дні

ТІЛЬКИ ОДИН НІЧНИЙ ПЕРЕЇЗД в ПРОГРАМІ!

В ПРОГРАМІ:
ВАРШАВА – місто-один з непростою історією!
БЕРЛІН – місто-воїн з душею трубадура!

Вартість тура:

 • Вартість туру при бронюванні пакету екскурсій: – 145 €, діти – 135 € (до 12 років)
 • Раннє бронювання за 8 тижнів до виїзду: 155 €, діти – 145 € (до 12 років)
 • Базова вартість туру: – 165 €, діти – 155 € (до 12 років)
[/su_list]
 • Проїзд комфортабельним автобусом з Києва за програмою;
 • Розміщення в готелях категорії 2-4 * (3 ночі);
 • Екскурсії по програмі;
 • Супровід керівником групи.

У вартість не входить
 • Гарантований депозит на додаткові екскурсії – 30 євро;
 • Особисті витрати;
 • Медичне страхування;
 • Оформлення візи при необхідності.

День 1: Дорога, дорога…!

Виїзд з Києва о 07.00 від Південного терміналу ж / д вокзалу. Проходження прикордонного контролю. Переїзд в Варшаву. Поселення в готель в Варшаві. Вільний час в місті. Ночівля.

День 2: Пані ВАРШАВА!

  

Сніданок. Виїзд з готелю.

Запрошуємо на оглядову екскурсію по Варшаві «Чарівна Пані Варшава».
Старе місто Варшави – це унікальне для відвідування місце відразу за кількома прічн. По-перше, це об’єкт ЮНЕСКО. А по-друге, будинки, які виглядають як-ніби їм сотні років, насправді дбайливо відновлені після Другої світової Війни, коли Варшава тричі була стерта з лиця землі. Так, цінителі історії не відчують тут пил століть, але зате кожен камінчик просто кричить про любов до свого батьківщині, про дбайливе ставлення до свого минулого, про неймовірну спрагу життя і любові до прекрасного. Під час екскурсії ми почуємо історію Старого міста і історію виникнення Варшави, побачимо Замкову площу і Королівський палац, подивимося Ринкову площу зі знаменитою скульптурою русалки, оцінимо давні міські стіни і Барбакан, помилуємося палацами знаті і почуємо багато-багато цікавого.

А також рекомендуємо відвідати резиденцію королів, візитну картку Варшави – Королівський палац (20 євро – дорослі, 5 євро – діти).
Королівський палац побудував король польський і великий князь литовський Сигізмунд Ваза в 1598-1618 роках на місці замку мазовецких князів. Палац був споруджений на штучному підвищенні в формі п’ятикутника. Споруда виділяється 60-метровою вежею. Нині Королівський палац служить музеєм. У ньому є кілька оглядових залів: Зал Ради, Великий зал, Овальний галерея, Мармурова кімната, передпокій перед Великим залом, Кімната для конференцій, Лицарський зал, Тронний зал. У музеї знаходяться експозиції різних періодів. Живопис представлена ​​пейзажами Варшави, портретами відомих особистостей Польщі, роботами Стробла, Смуглевіч, Кауффманн, особливе місце займають картини Рембрандта «Вчений за пюпітром» і «Дівчина в капелюсі».

Переїзд в Берлін. Поселення в готель. Відпочинок.

День 3: БЕРЛІН 

  

Сніданок.

Запрошуємо на оглядову пішохідну екскурсію по Берліну з відвідуванням рейхстагу (оплачується додатково – 15 євро / дор .; 5 євро – діти до 12 років).

УВАГА! Пересування по Берліну здійснюється на громадському транспорті!
За останні сто років не дуже багато змінилося в АТМОСФЕРІ міста. Візуально, звичайно ж, Берлін зазнав величезних змін, був майже повністю зруйнований, потім відновлений, розділений на 2 частини. Потім на місці колишніх пустирів виросли хмарочоси. Але атмосфера міста залишилася. Атмосфера жаги до життя в хорошому сенсі.

Берлін вважається «підручником історії в камені». І це дійсно так. Гармонійне поєднання старовинних вулиць і сучасних будівель надає йому особливого шарму … Знамениті Унтер-ден-Лінден, Бранденбурзькі ворота, Рейхстаг, Берлінський кафедральний собор, замок Шарлоттенбург … Але все ж головна міська пам’ятка – це життя, що вирує на вулицях столиці Німеччини. Як співається в старій німецькій пісні, “Берлінський повітря – немає краще його аромату”.

Вільний час в Берліні для відвідування музеїв, Зоопарку та інших пам’яток.

Увечері запрошуємо на пішохідну екскурсію з гідом “Вечірні вогні Берліна” (додатково – 15 євро / дор .; 5 євро – діти до 12 років).

Берлін – місто особливо помітних контрастів, які ще яскравіше виражені у вечірньому світлі. Контрастним буде і наш маршрут по вечірній столиці: останки берлінської стіни, нацистське минуле на меморіалі Топографія терору і сучасна архітектура Потсдамської площі в сяйві нічних вогнів. Ви побачите площу Марлен Дітріх – центральне місце подій знаменитого міжнародного кінофестивалю Берлінале, Бульвар Зірок кіно, дивовижний купол Sony-центру, схожий на вершину гори Фудзіяма, музей Лего, Берлінську Філармонію.

Від’їзд з Берліна. Нічний переїзд до Києва.

День 4: Вдома завжди чекають!

Прибуття до Києва після 18:00.

 Консультація: +38 (063) 143-99-82
Тур Україна/Європа

➊ Архив

Інші тури