Вікенд в Копенгаген – фотографії з казки!!!

15340_Nyhavn_Kim Wyon
Тур
з Києва | Ціна - 218 € | 14.08, 27.08, 10.09

Львов – Гданськ – Копенгаген – замки Данії – Львів | 5 днів

Нас чекають шикарні кораблі-готелі, які пропонують все необхідне для того, щоб подорож запам’яталося надовго:
вишуканий комфорт і бездоганний сервіс, казино і клуби, ресторани і бари,
магазини і найголовніше – атмосферу запаморочливого свята, який назавжди залишиться з нами!
… гуляємо по палубах, танцюємо і радіємо морському повітрю, насолоджуємося прекрасним зоряним небом і розуміємо – ми пливемо підкорювати Скандинавію!

Вартість туру:

 • Спеціальна вартість при бронюванні пакету екскурсій: – 399€, діти – 369€ (до 12 років)
 • Базова вартість туру: – 449€, діти – 409€ (до 12 років)

У вартість входить
 • груповий страховий поліс (в разі самостійної подачі необхідний індивідуальний страховий поліс – оплачується додатково)
 • У разі, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
 • проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
 • проживання по маршруту готель зі сніданками;
 • екскурсії по програмі;
 • супровід гіда-керівника по маршруту;
 • Проїзд в 4-х місцевій каюті економ – класу (спальне місце) без вікна на нижній палубі БЕЗ сніданку
  на поромах Гдиня – Карлскруна – Гдиня.
 • У каютах: душ, туалет. Послуга по підселення тільки в жіночі або чоловічі каюти не надається.
 • Приємний сюрприз від «Аккорд-туру» для туристів-іменинників в день народження!

У вартість не входить
 • послуга “гарантований номер місця” – 16 € (місця з 1 по 16).
 • вхідні квитки та факультативні програми;
 • проїзд в громадському транспорті;
 • особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
 • Індивідуальне медичне страхування (при самостійній подачі);
 • Додаткове страхування, якщо вік туриста більше 60 років. Просимо додатково уточнити розмір доплати страхового платежу;
 • Доплата за розміщення в каютах більш високого класу на поромах Гдиня – Карлскруна – Гдиня:
  в 2-х місній каюті – 40 євро/чол.
 • Сніданок на поромах – 30 євро/чол. (два пароми).

День 1.

Гданськ – Львів – Торунь

 Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордону.
При наявності часу переїзд в місто, де народився Микола Коперник – Торунь. Запрошуємо на екскурсію «Пряникове містечко – Торунь» (16Є): будинок і університет Коперніка, Староміська площа, ратуша, костел св. Яна, в якому зберігається знаменитий дзвін “Tuba Dei” (Сурма Господа), другий в країні за величиною після краківського Сигізмунда (7 тонн). Торунь славиться і єдиною в Польщі “пізанською” вежею, лише називається вона тут Krzywa Wieza (крива вежа). Рекомендуємо спробувати один із найсмачніших кулінарних символів Польщі – торунські пряники!
Переїзд в місто неповторної краси – Гданськ. Поселення і ночівля в готелі на території Польщі.

День 2.

Гданськ – Сопот – Мальборк

Сніданок. Екскурсія “Золоті Ворота Речі Посполитої – Гданськ”! Старовинна Королівська дорога прикрашена Золотим будинком, Двором легендарного короля Артуса, фонтаном Нептуна, а також Ратушею Старого міста, на площі перед якою місцеві жителі вітали королів! Скарб Гданська – Марьяцький храм – другий за величиною і красою собор в Європі, з вежі якого кожну годину лунає чарівний передзвін. Вільний час.
Запрошуємо на екскурсії:
«Подорож по середньовіччю – замок Мальброк» (26€+вх. білет). Середньовічна резиденція Великого Магістра Тевтонського ордена з 700-літньою історією підкорює архітектурною величчю і суворою красою: великі башти і маленькі башточки, фортечні стіни з переходами і бійницями, залізні ворота і підвісні мости зберігають ауру загадковості і чарівності … А колекції бурштину, старовинної зброї і лицарських обладунків перенесе нас у часи могутності хрестоносців!
«Бурштинова перлина Балтики – курорт Сопот» (26€/23€). Неймовірно затишний і красивий Сопот – “музична перлина Балтики”, містечко прекрасних піщаних пляжів, ласкавого сонечка і Міжнародного Пісенного Фестивалю. Прогулянка найдовшим в Європі пірсом, який котиться на кілька сотень метрів в море – вишукане місце для романтичних побачень, зустрічі заходів і сходів сонця …
Переїзд в порт. Нас чекає місто Ганса Християна Андерсена – Копенгаген! Ніч на поромі.

День 3.

Копенгаген

 Сніданок на паромі (оплачується додатково ). Переїзд в Данію через протоку Балтійського моря по грандіозному Ересуннському мості з прилеглими до нього тунелями й естакадами (3,5 кілометра дороги проходить через тунель, 8 кілометрів над водою і 4,5 кілометра по штучному острову – ось воно, чудо інженерної думки!!!). Приїзд в Копенгаген. Запрошуємо поринути в казку!
Пішохідна екскурсія «Копенгаген – місто королівських чудес»: для тих, хто хоче детально пізнати Копенгаген, відчути його ні на які інші міста несхожу атмосферу. Ратушна площа, подорож в Латинський квартал і знайомство з найстарішою гімназією міста. Резиденція єпископів, монумент Реформації, Кришталева вулиця і Синагога, Центральна бібліотека. Ми познайомимося з Круглої вежею, яка зберігає багато історій, з одним із символів міста, будівлею Біржі, церква Святого Миколая, побачимо будинок Андерсена… У вільний час рекомендуємо на вибір:
• здійснити прогулянку на кораблику «По каналах Копенгагена» (18€).
• автобусну екскурсію «Є Данія на світі, друг Гораціо…» (26Є/21Є). Почуємо історію Датського королівства і зробимо три основні зупинки для фотопаузи. Ми почнемо нашу подорож з символу Копенгагена – Русалочки, яка ось уже майже 100 років сидить на набережній Лангліньє. Далі ми відправимося в бік зимової королівської резиденції Амалієнборг. Наступною нашою зупинкою стане один з найбільш дорогих кварталів Копенгагена – Нова гавань, місце, що потрапляє на всі листівки про Копенгаген, Крістіансборг – датський Парламент.
• «Крістіансборг – Королівські палати» (26€+ вхідний квиток). Палац унікальний не тільки своїм внутрішнім і зовнішнім оздобленням. Розкіш палацових залів, ефектні бальні кімнати і прекрасні апартаменти. Королівська сім’я часто користується цим замком для проведення прийомів.
• «Королівський Копенгаген – замок Розенборг» (26€+вхідний квиток). Данська монархія – найстаріша в світі, і зараз столиця країни – це місто королеви. Нас чекають історії про королівської династії, замок Росенборг, Королівська скарбниця, найстаріші Королівські сади. Ми немов здійснимо подорож в минуле, відкриємо вікно, крізь яке можна заглянути в світ монархів Данії і побачити, як вони жили в далеко пішли від нас днями.
Поселення і ночівля в готелі.

День 4.

замок Фредеріксборг – Кронборг – Мальме

 Сніданок. Вільний день в Копенгагені. Бажаючих запрошуємо на екскурсії:
• екскурсію «Таємниці і легенди Королівських Замків» (48 € + вхідний квиток): замок «Гамлета» – Кронборг, а також неймовірної краси – Фредеріксборг!!! Переїзд в літню резиденцію королеви Маргарет II – палац Фредеріксборг, розкішний замок на трьох островах. Історичний музей, Національна портретна галерея з колекціями датських майстрів, чудовий фонтан, який увінчує володар морів Нептун, привідкриють Вам дверцята в історію. А витонченість королівського смаку ми зможемо оцінити, прогулявшись по розкішному королівському парку: плакучі верби, білосніжні лебеді і лабіринти доріжок навколо водойм – романтика тут всюди … Морські хвилі і зелені береги, а над ними височить могутній і неприступний, величний і романтичний замок Кронборг – ” коронний замок “датських королів. Відома по шекспірівської трагедії «фортеця Гамлета -” Ельсіоноре “»: строгі фасади, кутові вежі, міфологічний “Сплячий вікінг”, а також фортечний вал, на якому зізнаються в коханні один одному бронзові статуї Гамлета і Офелії!
 «Подорож по Сконе: Мальме, Хельсінгборг і Ландскруна» (43Є/36Є). Центральна частина Мальме залишається маленьким, доброзичливим і приємним серцем міста, де майже все зручно розташоване на відстані пішохідної прогулянки. Тут багато цікавих будівель, зведених в різні історичні періоди, серед яких – дерев’яні будинки, побудовані в XVI столітті. Далі зробимо фотопауза певною «Зоряною» фортеці – Ландскруні, яка перекладається зі шведської як «вінець землі» і представляє з себе потужно укріплений замок, збудований для оборони бухти портового міста Ландскруна в Швеції. І на завершення нас чекає Хельсінборг. Прогулянку по місту ми почнемо від вежі «Чернон», будова 12 століття. Тут ми поговоримо про не простих взаємовідносинах між датчанами і шведами, а також про те за яких обставин споконвічно датська територія Хельсинборга стала шведської. Потім ми відправимося до центру міста Хельсінгборг: фонтан Тихо Браге, церков святий Mаріі, стара будівля Хельсинборга – будинок Якоба Хансена. І в завершенні Ратушна площа і будівля міської Ратуші, де ми дізнаємося історію поромного сполучення між Данією і Швецією, яка не уникла курйозних ситуацій щодо заборони на ввезення алкоголю з Данії.
Переїзд в порт. Орієнтовно 20:00 розміщення на борту порома і відправлення в Польщу.

День 5.

Львів

 Сніданок на паромі (оплачується додатково). Переїзд по території Польщі.
Повернення в Україну. Перетин кордону.
Прибуття до Львова орієнтовно 24:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова – Комплекс Термінал «А». Трансфер на залізничний вокзал. До нових зустрічей!

https://www.accordtour.com/tours/4950/avtobusni_tury_z_kyyeva/daniia/tab/tab_descr

 Консультація: +38 (063) 143-99-82
Тур Україна/Європа

➊ 14.08.2019
➊ 27.08.2019
➊ 10.09.2019

Інші тури