Відкриття Швейцарії: тур з Києва

берн
Тур 9 днів
з Киева| Ціна - 295 € | 04.10

Киев – Левоча – Зальцбург – Цюрих – Люцерн – Женева и Женевская Ривьера – Берн – Интерлакен – Нойшванштайн – Киев | 9 дней

Швейцарія – країна, про красу якої пестять легенди! Велічетвенние гори, затишні селища, і сучасні міста! Вас чекає країна найнадійніших банків і смачного шоколаду!

У програмі автобусного туру по маршруту “Левоча – Зальцбург – Цюріх – Люцерн – Женева і Женевська Рів’єра – Берн – Інтерлакен – Нойшванштайн” є все, що потрібно побачити в Швейцарії в перший раз!

В ПРОГРАМІ:
ЗАЛЬЦБУРГ – місто музики і особливої ​​”предальпийской” атмосфери
ЦЮРИХ – німецька строгість, швейцарська точність і неймовірна краса природи
ЛЮЦЕРНИ – це яскраві фарби, розписні фасади і гори
Лозанна, Веве і МОНТРЕ – французька сутність Швейцарії
БЕРН – це затишок і спокій
Інтерлакен – сила гір і водоспадів
Нойшванштайн – ожила “казка” короля Людвіга.

Вартість туру:

 • Спеціальна вартість при бронюванні пакету екскурсій: – 295€, діти – 275€ (до 12 років)
 • Базова вартість туру: – 335€, діти – 315€ (до 12 років)

У вартість входить
 • розміщення в готелі категорії 2-4 * (6 ночей);
 • сніданки;
 • екскурсії по містах Левоча, Зальцбург, Цюріх, Берн
 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту з Києва;
 • Супровід представником компанії і колійна інформація.

У вартість не входить
 • гарантований депозит на додаткові екскурсії – 50 євро;
 • міські податки в готелях – 12 євро;
 • додаткове харчування – обіди та вечері;
 • вх. квитки в купальні і екскурсійні об’єкти;
 • медична страховка;
 • особисті витрати.

День 1:

18.00 Від’їзд з Південного терміналу ж / д вокзалу комфортабельним автобусом. Транзит по території України. Можливо приєднання до групи в Житомирі, Рівному, Львові, Мукачеві поїздом.

День 2: Братислава

9:00 Приєднання до групи туристів, що прибувають до Ужгорода поїздом. Переїзд на українсько-словацький кордон. Проходження прикордонного контролю. Переїзд в м Левоча.

Запрошуємо на оглядову екскурсію-прогулянку з гідом “Левоча – середньовічна перлина Словаччини” (у вартості).
Старовинне місто Левоча розташований на сході Словаччини біля підніжжя Левочскіх гор.Центром старовинної Левочі є велика прямокутна площа Майстра Павла. На площі можна побачити головну міську пам’ятку, – римсько-католицьку парафіяльну церкву св. Якуба 14в. Інша цікава пам’ятка площі, будівля старої Ратуші з аркадамів стилі ренесанс, побудоване після пожежі в 1550 р Невелика арка з’єднує Ратушу з дзвіницею. Центральну площу оточують більше 50 примітних будинків в готичному, ренесансному і барочному стилі. Найцікавіші з них Турзій будинок, будинки Шпілленберга, Крупека і майстри Павла. Місто Левоча знаходиться під охороною ЮНЕСКО.

Вільний час для прогулянок по місту і покупки сувенірів. Обід в кафе міста *.

Переїзд в Братислава, поселення в готель, в двомісні номери з вигодами.

Найактивніших мандрівників запрошуємо на невелику екскурсію-прогулянку “Вечірня Братислава” (оплачується. Додатково: 10 євро – дорослі .; діти до 12 років – безкоштовно).
Словаки гордо називають свою столицю “перлиною на Дунаї”. У милих петляють вуличках древнього центру немає настирливої ​​туристської гармидеру, шуму та гаму, від яких нікуди не дінешся на площі Св. Марка у Венеції або в центрі Парижа. Тут все якось по-домашньому, спокійно і затишно. А вечірня Братислава по-особливому казкова! Загорнувшись сутінком і освітлена вогнями, вона заворожує. Ми почуємо історії та легенди про Братиславу, які зацікавлять і дорослих, і дітей.

Повернення в готель. Ночівля.

День 3: Зальцбург

Сніданок у готелі. Виїзд з готелю.

Переїзд в Зальцбург (Австрія). Пішохідна екскурсія по Зальцбургу (у вартості).
. Зальцбург – це маленькі вулички і мальовничі будинки, багаті палаци і чудові сади, просторі площі і прекрасні костьоли, чудовий аромат кави і свіжої випічки. Іменується «сценою світу», Зальцбург вражає своїм виглядом, неймовірною і багатою історією, він притягує мандрівників і назавжди закохує в себе.

Вільний час в Зальцбурзі. Обід в кафе міста *.

Додатково запрошуємо на екскурсію в озерний край Зальцкаммергут (додатково: 30 євро – дорослі .; діти до 12 років – 15 євро).
Зальцкаммергут привертає дивовижними по красі білосніжними піками Альп, світлими і студеними гірськими річками, луками та озерами.
Зальцкаммергут хоча і знаходиться на краю Східних Альп, але гори тут цілком реальні, висотою 1300-1500м, а Дахштайн – вище 2100 м .. Серед високих гір, в долинах, як в футлярах лежать сім перлин-озер. Ми побачимо найбільші з них – Вольфганзеє, Мондзеє, Траунзее, Аттерзее і Хальштеттерзее, відвідаємо основні курортні міста – Фушль-ам-Зеє, Санкт-Гільген і Санкт-Вольфганг, ознайомимося з їх пам’ятками.

Переїзд в транзитний готель на території Німеччини. Розміщення в готелі. Ночівля.

День 4: Швейцарія

Сніданок в готелі. Виселення. Переїзд в Швейцарію.

Швейцарія – це сир, банківська система, шоколад і ножі. Алеї, тістечка і пухнасті хмари. Годинники, гроші і нейтралітет. Забіякуваті дорожні серпантини, тунелі, перевали, луки і замки. Червоний фон, білий хрест і шрифт Гельветика. Знову гроші і знову шоколад.

Запрошуємо на пішохідну екскурсію по місту “Знайомство з Цюріхом” (у вартості).

Цюріх – це культурний центр Швейцарії, жвавий, відкритий світу, мультикультурний і максимально толерантний. Він лежить на берегах чудесного Цюріхського озера, по центру міста протікає річка Ліммат. Звідси відкривається і панорама швейцарських Альп, в які закохуєшся моментально.

Обід в кафе міста *.

Вирушаємо досліджувати Швейцарію далі! Запрошуємо на екскурсію «Люцерн – місто розмальованих будинків» (екскурсійний збір: 35 євро – дорослі .; 20 євро – діти).

Люцерн – надзвичайно красивий швейцарське містечко, розташований на березі мальовничого озера. Сюди приїжджають, щоб прогулятися старовинними вуличками «пряникового міста», здійснити круїз по озеру, піднятися в ясну погоду на Пилатус, відвідати Льодовиковий музей і випити чашку кави з апетитними десертами в місцевих кафе Heidi. .

Переїзд в готель. Поселення. Ночівля.

День 5: Швейцарська Рів’єра

Сніданок. Переїзд до Женеви.

Запрошуємо на екскурсію прогулянку по Женеві (екскурсійний збір: 20 євро – дорослі .; діти до 12 років – 10 євро).
Знамените місто-космополіт, європейська штаб-квартира ОООН і Міжнародного Червоного Хреста, Женева відома як «Столиця світу».

Під час прогулянки ми побачимо символ “самого маленького метрополіса в світі” – 140-метровий фонтан “Jet d’eau” на Женевському озері. На його правому березі, на мальовничій набережній розташувалися шикарні готелі і ресторани. Серце Женеви – старе місто, вулиці з бутиками та магазинами і елегантний бізнес-квартал – знаходяться на лівому березі. Над цією частиною Женеви домінує Собор святого Петра, а справжній центр це, безумовно, Place du Bourg-de-Four, найстаріша площа міста. Набережні, променади, численні парки, вузькі вулички старого міста і елегантні бутіки запрошують гостей відмінно провести час. Одна з найвідоміших торгових вулиць – Grand-Rue, де народився Жан-Жак Руссо.

Знайомство зі Швейцарією було б неповним без подорожі по містах Швейцарської Рів’єри – Лозанні, Веве і Монтре (оплачується. Додатково: 50 євро – дорослі .; діти до 12 років – 30 євро.
Північний берег Женевського озера, від Лозанни до Монтре, де стоїть сивий величний замок Шильон називається Швейцарської рів’єра. Ми проїдемо по автобану до Монтре, щоб отримати насолоду від надзвичайно гарними видами цього регіону з висоти 1000 метрів над рівнем моря. Потім спустимося до озера і Шильонському палаці, щоб зануриться в атмосферу минулих епох. Далі нас чекає прогулянка по набережній Монтре, Веве, і звичайно ж Лозанна.

Повернення в готель. Ночівля.

День 6: Берн та Інтерлакен

Сніданок у готелі. Виселення. Переїзд в Берн.

Берн – один з небагатьох міст Європи, майже повністю зберіг свій історичний вигляд. Для знайомства з ним зовсім не обов’язково витрачати багато грошей. Він покаже вам себе просто так, просто тому, що ви тут.

Запрошуємо на пішохідну екскурсію по місту “Місто в” ведмежих “обіймах” (у вартості).
Місто оточене річкою Ааре з трьох сторін, по центру уздовж цього “півострова” проходить центральна вулиця, що впирається в міст Нідербрюкке. Ми побачимо основні пам’ятки міста, зосереджених саме уздовж цієї вулиці: Тюремна башта, вуличні фонтанчики, музей – квартира Енштейна, Годинникова вежа (куранти з рухомими фігурками), готичний собор з найвищою в Швейцарії дзвіницею.
Більшість вулиць Берна, вимощені бруківкою. І це надає йому особливого шарму, якого не зустрінеш в сучасних нових містах.

Обід в кафе міста.

Швейцарія – це не тільки міста, але, в першу чергу, неймовірна природа! Запрошуємо відправиться досліджувати природні пам’ятки Швейцарії на екскурсії в г.Інтерлакен (додатково: 45 євро – дорослі .; 30 євро – діти до 12 років).
Інтерлакен знаходиться в самому центрі Швейцарії, між двома озерами Тунзее і Брінцерзее, його ім’я означає «між озерами». Кришталево чисті гірські струмки, бурхливі водоспади, найчистіші річки, глибокі блакитні озера є невід’ємною частиною як самого Інтерлакена, так і його околиць.

Переїзд в готель на території Німеччини або Австрії. Поселення. Ночівля.

День 7: Нойншванштайн

Ранній сніданок в готелі. Виселення з номерів.

Екскурсія в замок Нойшванштайн (додатково – 45 євро, вхідні квитки включені).
Замок неземної краси, його стрункий силует із загостреними башточками на тлі неба і гірських вершин – ніби втілена фантазія. Це найвідоміший і по-справжньому “казковий” замок баварського короля Людвіга II. Це застигла в камені казка. Він став прототипом замку Сплячої красуні в Паризькому Діснейленді і джерелом натхнення Чайковського для балету «Лебедине озеро» .У період Другої світової війни в замку зберігалися твори мистецтва з особистої колекції Гітлера і золото Райxсбанка.
В даний час замок Нойшванштайн – найвідвідуваніший туристичний об’єкт Німеччини.

Переїзд в транзитний готель на території Чехії. Поселення і ночівля.

День 8:

Сніданок в готелі. Виселення з готелю.

Від’їзд в Україну. Транзит по території Польщі з зупинкою в супермаркеті ТЕСКО для обіду і покупок (по можливості).
Прибуття до Львова після 23.00.

День 9:

Прибуття до Києва в першій половині дня.

 Консультація: +38 (063) 143-99-82
Тур Україна/Європа

➊ 04.10.2019

Інші тури