Відень і Зальцбург: автобусний тур з Києва!

Зальцбург
Тур 5 днів
з Києва | ЦІНА - 155€ | 06.03, 08.05, 05.06, 21.08 Автобусні тури в Австрію

Киев – Вена – Зальцбург* – Киев | 5 днів

Витончена, романтична і загадкова Європа “в особі” Відня і Зальбурга чекає того, хто не мислить міні-подорожі без відвідування музеїв, екскурсійних програм і максимальної кількості вільного часу. Вибравши даний тур, мандрівник зможе насолодитися комфортним проїздом в туристичному автобусі євро-класу, гармонійної програмою і за короткий час побачити багато!

Секрети Австрії, або на що витратити вільний час

Стильна і спокійна Відень зустріне мандрівника чудової архітектурою, вишуканою кухнею та постійними таємницями. Чого тільки варті палаци численних імператорів, які змагалися в розкоші між собою!

Зальцбург здивує не менше красивими комплексами в стилі бароко, мелодійністю наспівів, доброзичливими жителями. Це місто, в якому народився і виріс сам Моцарт! Але це – маленькі “секрети” великої програми туру, а ще потрібно встигнути у вільний час:

 • побачити своїми очима замок Хоенверфен (40 км від Зальцбурга). Від його величності і монументальності захопить дух;
 • потанцювати на Шведенплац у Відні;
 • купити фіалки в цукрі і марципанові цукерки в шоколадній глазурі для близьких.

І вибрати новий, більш тривалий тур для майбутньої подорожі!

Вартість туру:

 • Більше 12 тижнів – 155€, діти – 145€ (до 12 років)
 • Базова ціна – 175€, діти – 165€ (до 16 років)

У вартість входить
 • проїзд автобусом із Києва
 • проживання в готелях 2 ночі
 • транспортні послуги за програмою;
 • екскурсії за програмою
 • супровід керівником групи

У вартість не входить
 • особисті витрати;
 • факультативні програми;
 • особисті витрати;
 • страхування

День 1:

12.00 Зустріч групи на ж / д вокзалі м Київ. Від’їзд з Південного терміналу ж / д вокзалу комфортабельним автобусом в 17: 00.Транзіт по території України. Можливо приєднання туристів до групи в Житомирі, Рівному, Львові, Чопі.

День 2:

Прибуття в Відень.

Оглядова екскурсія по ВІДНІ «Місто величі і розкоші».
Відень – чарівний і приголомшливий місто. Місто імперської слави, чудової архітектури, дорогих магазинів і високої кухні. Розкішні палаци – свідки військової та державної слави імператорів і придворних – які таємниці зберігають вони? Чи правда так смачний знаменитий віденський кава? Звучать чи на вулицях віденські вальси? Від вражень завмирає серце і виникає розуміння того, що це місто буде вабити до себе знову і знову своєю витонченістю, розкішшю і загадкою.

Поселення в готель. Вільний час. Увага! Пересування по місту на громадському транспорті!

Пригашує на екскурсію «СКАРБИ ІМПЕРІЇ» з відвідуванням Віденської державної скарбниці (вхідні квитки та екскурсія – 20 євро).
У Віденській державній скарбниці гості Відня побачать спис Долі, корону Священної Римської імперії німецьких націй, також корону, скіпетр і державу австрійських імператорів. Колиска-трон Наполеона Франца Бонопарда – принца Райхштадского привертають увагу відвідувачів музею. Історія ордена Золотого Руна і Бургундського спадщини прозвучить під час екскурсії.

Вільний вечір у Відні. Повернення в готель. Ночівля.

День 3:

  

7:00 Сніданок в готелі. Вільний день в Відні.

Запрошуємо на екскурсію в дивовижний Зальцбург (додатково – 50 євро).
Перлина стилю бароко, літня резиденція австрійських імператорів, культурна столиця світового рівня – все це Зальцбург, один з найкрасивіших міст Європи. Це батьківщина Моцарта, місто класичної музики і фестивалів, чарівний і гармонійний. Зальцбург – це маленькі вулички і мальовничі будинки, багаті палаци і чудові сади, просторі площі і прекрасні костьоли, чудовий аромат кави і свіжої випічки. Іменується «сценою світу», Зальцбург вражає своїм виглядом, неймовірною і багатою історією, він притягує мандрівників і назавжди закохує в себе.

Повернення до Відня. Вільний час.

Запрошуємо відвідати ввечері екскурсію в супроводі гіда «Нічна Відень» (додатково – 20 євро).
Знаєте, як називають такі сади? А яке загальна назва у молодих вин Австрії? Що таке штурм? І як розібратися, коли винна таверна відкрита? У всьому цьому ми розберемося, відвідавши одну з таких чудових таверн в рамках нашої екскурсії по вечірньої Відні. Творець теорії відносності, фізик-теоретик Ейнштейн насолоджувався умиротворенням цих місць. А Зигмунд Фрейд прогулюючись тут, розгадав таємницю сновидінь.

Але, щоб на власні очі переконатися в красі цих місць, і те, що Відень унікальна ще й тим, що в самій столиці ростуть виноградники, ми піднімемося на гору Каленберг. Звідти не тільки видно схили, всіяні виноградниками, а й відкривається прекрасна панорама на вечірнє місто. Вже з кінця 18 століття на пагорбах Каленберга віденська знати будувала свої розкішні вілли. Тут же неподалік, на краю Віденського лісу, де починаються східні передгір’я Європейських Альп, знаходиться гора Леопольдсберг. І з цієї гори ми зможемо помилуватися чудовими видами австрійської столиці.

Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 4:

  

Сніданок у готелі. Виселення. Вільний час в Відні.

Пригашує на екскурсію «ПАЛАЦИ і ПАРКИ ВІДНЯ» з відвідуванням палацу Шеннбрунн (вхідні квитки та екскурсія – 30 євро).
У XVII ст. королі та імператори змагалися один з одним по розкоші своїх барокових палаців, і, якщо б не це суперництво, нам не залишилося б безліч приголомшливої ​​краси будівель. Особливо серед цієї величезної кількості палаців виділяється палац Шенбрунн, який став літньою резиденцією імператорського двору до падіння монархії. Причиною його назви став красивий джерело.

Вражаючий палац з його розкішними смарагдово-зеленими газонами і акуратно підстриженими кущами, зоопарк, фонтани, яка розташувалася на пагорбі крита галерея Глорієтта, пальмова оранжерея, римські руїни, єгипетські обеліски – все це Шенбрунн – літній палац Габсбургів, найпопулярніше місце у Відні. Численні споруди на території палацу в сяючому Шенбруннського золоті надали в подальшому вплив на багато інших палаци, замки і вілли в імперії. Хочете знати, які карликові держави перевищує за площею площа території палацу?

А в південній частині Старого міста, на похилому схилі, знаходиться літня резиденція принца Євгенія Савойського. Будучи талановитим воєначальником, він зробив неймовірну кар’єру. Наживши величезні статки, принц Євген не скупився на будівництво помпезних палаців. Його влада, статус і багатство дозволили йому звести серед інших і палацово-парковий ансамбль Бельведер. Його «дачу» називали віденським Версалем. Два чудових барокових будівлі: Нижній і Верхній Бельведер, об’єднані прекрасними регулярними садами у франзузскій стилі, покликані були відображати славу генералісимуса. Він не зважав на витратами, підтримував молодих музикантів, художників, зібрав унікальну бібліотеку і велику колекцію живопису. І зараз у верхньому Бельведері можливо помилуватися мистецтвом середньовіччя і зборами картин XIX і XX століть, які вміщують в себе Австрійська галерея.

Вільний час в Відні для прогулянок і покупок сувенірів.

Від’їзд з Австрії. Нічний переїзд до Києва.

День 5:

Будинки завжди чекають!
Прибуття до Києва до обіду.

 Консультація: +38 (063) 143-99-82
Тур Україна/Європа

➊ 06.03.2019
➊ 08.05.2019
➊ 05.06.2019
➊ 21.08.2019

Інші тури