Тур “Побачення з Європою”: без нічних переїздів!

Прага-1
Тур 10 дней
з Києва | Ціна - 459 € | 16.08 Назва туру: Тур "Побачення з Європою": без нічних переїздів!

Київ – Будапешт – Шопрон – Мюнхен – Париж – Брюссель – Амстердам – Прага – Краків – Київ | 10 днів

Вартість туру:

 • Спеціальна вартість при бронюванні пакету екскурсій: – 459€, діти – 429€ (до 12 років)
 • Базова вартість туру: – 499€, діти – 479€ (до 12 років)

У вартість входить
 • проїзд комфортабельним автобусом з Києва по маршруту;
 • розміщення в готелі категорії 3 * (8 ночей);
 • сніданки;
 • супровід керівником групи;
 • екскурсії згідно програми;

У вартість не входить
 • медичне страхування;
 • особисті витрати;
 • вх. квитки в екскурсійні об’єкти;
 • проїзд громадським транспортом;
 • додаткові екскурсії;
 • оформлення візи при необхідності;

День 1:

7:00 Виїзд з Києва комфортабельним автобусом з Південного терміналу ж / д вокзалу. Переїзд по території України по трасі Київ – Чоп.
Проходження кордону. Переїзд в м. Дебрецен. Поселення в готель. Ночівля.

День 2:Будапешт 

08:00 Сніданок в готелі. Виселення. Переїзд в Будапешт.

Запрошуємо на автобусно-пішохідну Оглядова екскурсія по Будапешту.
Старовинна Буда, що розкинулася на горах, що таять в собі безліч гарячих цілющих джерел, і рівнинний Пешт – з будівлями belle époque, бульварами, сотнями магазинів і затишних кав’ярень. А між ними – перекинулася через повноводний Дунай знаменитий Ланцюговий міст, що охороняється грізно рикаючими імперськими левами. Мандрівник, вперше опинився в Будапешті, чимось нагадує Едіпа, що застиг перед сфінксом. На зразок того, що загадково посміхається поруч з будівлею Національної опери. Велич і багатовікова мудрість, таємне знання істини і краса гармонії природного і людського – Будапешт назавжди виявляється в серці того, кому вдасться розгадати загадки цього міста.

Від’їзд з Будапешта. Переїзд на нічліг в транзитному готелі на на території Угорщини – орієнтовно г.Шопрон. Пізнє заселення в готель. Ночівля.

День 3:Мюнхен 

Ранній сніданок в готелі. Виселення. Переїзд в Мюнхен (496 км).

16:00 Прибуття в Мюнхен. Оглядова екскурсія по Мюнхену “Пиво, замки і футбол”.
Білі баварські ковбаски, Октоберфест, футбол: ці поняття нерозривно пов’язані з Мюнхеном. Будинки епохи Відродження і хмарочоси, коктейль Пінакотек і світле пиво, класика і рок йдуть тут рука об руку. У Мюнхена багато епітетів: “Афіни на річці Ізар”, “метрополія з ласкавим серцем”, “столиця пива і бароко”. Потай баварці вважають Мюнхен столицею Німеччини, настільки великі його культурні та художні багатства. Це “туристична Мекка” країни, місто витонченості і радості життя.
Церква Фрауенкірхе – головний собор Баварії. Площа Марієнплац. Стара і Нова Ратуші. Площа Одеонсплац, церква Театінеркирхе – один з найпрекрасніших соборів Мюнхена і Галерея полководців – пам’ятник баварської армії. Хофбройхауз і ще багато іншого!

Від’їзд з Мюнхена. Переїзд в транзитний готель на території Німеччини. Ночівля в районі м. Штутгарт.

День 4:Париж

Сніданок у готелі. Від’їзд з Німеччини. Переїзд до Франції.

17.00 Прибуття в Париж. Пропонуємо захоплюючу екскурсію по «ВЕЧІРНІ ОГНІ Монмартр» (додатково – 15 євро).
Холм Монмартр – найвища точка Парижа. Перед нами ВЕСЬ Париж буде як на долоні! Тихі звивисті вулички, кожен крок – це історія, кожна будівля – це шедевр! Повітря на пагорбі переповнений духом любові і пригод! У кварталах Монмартра жили і творили Моне, Ван Гог, Дега, Курбе. Тут знаходиться майстерня Далі, а на кладовищі Монмартра поховані Стендаль, Готьє, Дюма-син … Сьогодні пагорб Монмартр заввишки 130 метрів, по-старому, називають просто Холм, він залишається самим колоритним місцем Парижа зі своєю енергетикою, атмосферою і неповторною привабливістю. Церкви і каплиці, музеї та галереї, площі і скульптури, театри і кабаре – все це Монмартр. Мальовничі вулички, сімейні магазинчики, маленькі булочні, тут є куди піти і що подивитися.

23.00 Поселення в готель. Ночівля.

День 5:Париж

Сніданок.
Запрошуємо на оглядову екскурсію по Парижу «Зустріч з мрією».
Ця екскурсія дасть можливість отримати першу найповнішу інформацію про Париж і познайомитися з його основними пам’ятками. Ви побачите знамениту Ейфелеву вежу – символ Парижа і Тріумфальну арку, на якій викарбувані назви 128 битв, виграних імператорською армією Наполеона. Проїдете по знаменитим Єлисейських полях, відвідайте площа Згоди – найбільшу площу знаменитого міста. Гранд Опера, Собор Паризької Богоматері, площа Трокадеро, університет Сорбонни, Латинський квартал і Пантеон – дивовижні і овіяні історичною славою місця, ніби зійшли зі сторінок прочитаних книг. В цей день Вас також чекає король всіх музеїв Лувр, вишуканий квартал Сен-Жермен і Вандомська площа, і, звичайно, Будинок Інвалідів – тут покоїться прах Наполеона!

Вільний час в Парижі. Пропонуємо відвідати додаткові екскурсії.

Екскурсія в знаменитий музей Версаль з російськомовним гідом (додатково – 35 євро).
Версаль – знаменита і розкішна резиденція “короля-сонце” Людовика XIV. Символ абсолютної влади короля і обличчя Франції протягом багатьох років. До сьогоднішнього дня він зберігає таємниці палацових інтриг і вражає пишністю інтер’єрів і ландшафтів.

18.00 Від’їзд з Парижа. Переїзд в Брюссель.
23:30 Пізніше прибуття в готель. Поселення. Ночівля в готелі. (305 км)

День 6:Брюссель та Амстердам 

Сніданок.
8:00 Виселення з готелю. Оглядова пішохідна екскурсія по БРЮССЕЛЯ.
Середньовічне місто ремісників і торговців, знаменитий сукном, настінними килимами, різьбленими дерев’яними іконостасами, Брабантської мереживами. Місто, де пили пиво замість води рятуючись від епідемій, і де зараз існують сотні різновидів цього напою. Столиця молодого королівства, де скульптурні зображення героїв бельгійських коміксів можна зустріти не рідше ніж пам’ятники королям, а бляшані коробки з-під печива з портретами представників династії є бажаною здобиччю для численних колекціонерів. Місто жартівників, де продовольчу проблему «вирішували» збільшенням кількості качанів капусти на один корінь (брюссельська капуста). Столиця таких архітектурних стилів як Ар-Нуво (модерн) і Ар-Деко, де не тільки будували, а й зносили як ніде в Європі. Суб’єкт федерації, поряд з Фландрією та Валлонією, офіційно двомовний місто, де найпоширеніші мови: французька, англійська, голландська, іспанська та арабська. Нарешті, столиця Об’єднаної Європи.
Все це і багато іншого – одне місто – Брюссель, великий і жахливий. Все лики цього міста Ви зможете побачити під час прогулянки по місту.
Вільний час для покупок солодощів, бельгійського шоколаду і пива.
Переїзд в Амстердам. (203 км)
20:00 Экскурсия «Ночной Амстердам в огнях, экскурсия по кварталу красных фонарей» (дополнительно – 15 евро).

Вільний час. Поселення в готель в Амстердамі. Ночівля.

День 7:Амстердам

Сніданок в готелі.

8:30 Оглядова екскурсія по Амстердаму.
Голландці славляться своїм дбайливим ставленням до історії, і центр Амстердама є свідченням цього трепетного ставлення. Крізь яскраві сучасні вулиці виразно проглядає унікальний, самобутній середньовічний місто. Ми будемо раді розповісти вам амстердамські історії та легенди, розповісти вам різні версії створення Амстердама, ознайомити вас з історією розвитку міста – включаючи такі історії XX століття, як легалізація легких наркотиків і проституції.
Оглядова екскурсія включає в себе огляд всіх головних визначних пам’яток Амстердама – таких, як Королівський палац, Нова та Стара церкви, Біржа Берлаге, Центральний вокзал, Чайна-таун і Капела святого Олоф, дворик сестер-бегинок і найстаріші будинки Амстердама, підпільна католицька церква і багато іншого … Крім відомих «туристичних» вулиць вас чекають цікаві провулочки, заховані між химерних амстердамських будинків.

Вільний час. Пропонуємо прогулянку по мальовничим каналам Амстердама “Лабіринти Амстелу” (додатково – 25 €)
15:00 Від’їзд з Амстердама. Переїзд в транзитний готель на територію Німеччини. Готель у районі м.Магдебург або Галле (516 км).
23:00 пізнє прибуття в готель на території Німеччини. Ночівля в готелі.

День 8:Прага

Сніданок у готелі.
08:00 Виїзд до Праги (374 км).

14:00 Прибуття в Прагу. Оглядова екскурсія по старовинному центру Праги.
Це одне з найпопулярніших і цікавих місць для екскурсій і відвідувань в Празі. Це справжній «Празький торт», де апетитними пластами – різні століття, стилі, епохи. І неповторний аромат старовини, збереженої цілими кварталами, суцільною забудовою, а не фрагментами. Навіть час тут відраховують не звичайні годинник, а астрономічні. В кінці кожної години звучить красивий передзвін дзвонів цих незвичайних годин. Циферблат цього годинника містить масу цікавої інформації – час до сходу і заходу сонця, календар, середньоєвропейський і старобогемское час, фази Місяця і Сонця. Староміська площа: велична краса і дух справжньої Старої Праги. Захоплююча панорама стобашенной Праги з оглядового майданчика на Порохової вежі. Дорога богемських королів по Целетной вулиці. Храм Діви Марії перед Тином.Староместская ратуша.

Вільний час. Додатково пропонуємо екскурсію «Празький Град і Градчани» (10 євро – дорослий / 5 євро – дитячий).
Величезна стародавня фортеця стоїть на пагорбі посеред міста, шпилі її соборів і веж видно з усієї округи. Увійдемо в нього через ворота, що охороняються гвардійцями, побачимо прекрасний собор св. Віта, кам’яні мережива готики з жахливими химерами, що вилітають з під його дахів.
За палацової сходах спустимося в один з найпрекрасніших празьких районів, колишній королівський місто Мала Сторона, де у кожного вдома є не тільки свій знак, а й захоплююча історія. Заглянемо в чудові сади, заховані за стінами палаців, побачимо канали, на яких yoще крутяться колеса старих млинів, і вийдемо на дивовижний Карлів міст, унікальний вигляд якого незабутній, як і час початку його будівництва.

Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 9: Кутна Гора 

Сніданок у готелі. Виселення. Вільний час в місті.

Від’їзд з Чехії. По дорозі – відвідування старовинного міста КУТНА ГОРА. Невелика екскурсія-прогулянка по місту з російськомовним гідом (доплнітельних – 10 євро).
«Срібна столиця Чехії» так стали називати місто Кутна Гора з кінця 13 століття. Кутногорскіе срібні рудники дозволили видобувати третину європейського срібла. Тут стали карбувати стійку європейську валюту 14 століття – Празький Гріш, який знаходився в обігу не тільки в чеському королівстві, але і в Польщі, Німеччині, інших європейських країнах. Про Кутній Горі можна сказати: люди гинули за метал. Але не тільки люди гинули, опускаючи вже в 14 столітті в глибокі шахти на 500 метрову глибину, багато хто з них казково багатіли, і місто Кутна Гора по праву вважався другим після Праги за красою і багатством.
Ми пройдемося по середньовічним мощених вуличках, по яких ходили королі і рудокопи, побачимо чудовий собор Святої Варвари, на стінах якого збереглися фрески 15-16 століть. А найсміливіші зможуть зайти в легендарну Костніца – “прикрашену” кістками 40000 померлих.

Переїзд до Кракова. Поселення в готель. Ночівля.

День 10:

08:00 Сніданок в готелі. Виселення. Переїзд в Україну. Прибуття до Львова до 16.00. Прибуття в Київ до 24.00.

 Консультація: +38 (063) 143-99-82
Тур Україна/Європа

➊ 16.08.2019

Інші тури