Тур до Львова на 3 дні з Києва

Тур во Львов на 3 дня - замки Львова
Тур 3 дні
з Києва | 19.07, 24.08 Львів

Ціна – 3250 грн.


У вартість входить
 • Проїзд комфортабельним автобусом
 • Проживання в готелі у центрі міста, 2 ночі,
 • Номери вищої категорії;
 • Харчування (2 сніданки, 1 обід)
 • Супровід гіда-екскурсовода
 • оглядова екскурсія;
 • театралізована екскурсія «Львів крізь століття»;

У вартість не входить
 • Додаткове харчування.
 • Страхування
 • Особисті витрати;

Факультативні екскурсії:

 • Вхідні квитки в музеї Львову:
 • Будинок вчених 20грн/ос.
 • Палац Потоцьких 30грн/ос.
 • підйом на Ратушу 20грн/ос.;
 • Екскурсія по замках Львівщини 400 грн./чол. (350 грн./чол. при оплаті в офісі)(у вартість факультативу входять квитки у замки, обід у Олеському замку, транспортне обслуговування та послуги гіда);
 • «Нічна варта» 200грн./чол.

День 1:

06:10 Збір групи і посадка в автобус.

Посадкою в автобус займається керівник групи Місце та час збору, контакти керівника, марка і номер автобуса будуть вказані на сайті за два дні до виїзду в інфолисті.

06:30 Виїзд із Києва.

13:30 Орієнтовний час прибуття до Львова. На вас чекає смачний обід в одному із затишних місцевих закладів.
15:00 Класична оглядова екскурсія «ВУЛИЦЯМИ СТАРОГО МІСТА»*
У нашій подорожі в часі ми зануримося в унікальну атмосферу чарівного міста Львова і познайомимося з його шедевральною архітектурою.
Так як гуляти по місту нам добрих дві години, то радимо взяти зручне взуття та хороший настрій.
* У випадку поганої погоди ми пропонуємо унікальну екскурсію «Підземелля Львова» – і цікаво, і не мокро, і не холодно.

17:30 ЗНО ПО-ЛЬВІВСЬКИ. Саме так. Ми вирішили провести перевірку знань, тобто засвоєнного матеріалу під час оглядогової екскурсії і зараз наші вірні помічники (бургомістр, аскетичний монах, так кумедний єврей, до яких приєднаються веселі батярі) перевірять що ж нового Ви дізналися про місто Лева. Ну а щоб перевірка знань не перетвориласі на нудний шкільний урок, проводити ми її будемо під час театралізованої екскурсії «ЛЬВІВ КРІЗЬ СТОЛІТТЯ».

19:00 Вільний час на вечерю. Після трапези Ви можете самостійно погуляти по львівським вуличкам і ще раз помилуватися на чарівну і величну архітектуру міста, яка, до речі, ввечері вигладє геть по-іншому.
Щодо вечері, то смачно поїсти та насолодитися автентичним львівським пивом Ви зможете будь-де. Адже ресторацій, концепутальних кав’ярень та класних генделиків, котрі на мові місцевих гордо величають кнайпами, у Львові дуже багато.

У Львова дуже багато визитівок: кава, смаколики, кавівка, «криївка», пиво та реберцята підсмажені по особливій рецептурі, архітектура, Львівська Опера і т.д. Але є ще одна складова, яку не можна взяти в руки чи сфотографувавти – це особлива аура, неймовірна атмосфера таємничості і містичності, відчути яку можна під час факультативної екскурсії «НІЧНА ВАРТА» (200 грн. з особи). Екскурсія починається о 21.00 і закінчується, орієнтовно, в 22.00.

23.00 Повернення в готель в центрі міста.

День 2:

09.00 Сніданок.
Пропонуємо Факультативну автобусну екскурсію по замках Львівської області «Золота підкова» 400грн./ос. (350 грн./ос при оплаті в офісі).

Середньовічні замки та фортеці, розташовані у вигляді підкови навколо Львова, демонструють свою могутність і структуру різних оборонних споруд давніх часів. З давньоруських часів й до нині збереженим залишається Олеський замок, який став першим в Україні замком-музеєм. Він неодноразово ставав декорацією для багатьох фільмів.

Підгорецький замок. Далі ми занурюємося в красу Підгірців, де коронний гетьман Станіслав Конецпольський замовив будівництво палацового комплексу французьким архітекторам Андре дель Аква та Гійому де Боплану. Багато років поспіль він вважався одним з кращих в Європі.Золочівський замок є прикладом будівництва за голландською системою XVII століття: високі земляні вали, зовні зафіксовані кам’яною стіною. Серед експонатів можна відзначити: копію корони короля Данила Галицького; різноманітне вбрання ордену тамплієрів, перебування яких також пов’язане з цими місцями.
16:00 Відчуйте себе якщо не ЙОГО ВЕЛИЧНІСТЮ, то такою собі ВІП персоною і скуштуйте страви в палаці та й ще згідно королівського меню. Обід в Олеському замку (ресторан «Під замком»).
18:00 Повернення до Львова. Вільний час, під час якого Ви зможете повечеряти в львівській ресторації.
21:00. Трансфер в готель. Відпочинок.

День 3:

09:00 Сніданок. Звільнення номерів.
10:00 Оглядова автобусна екскурсія «Чарівний Львів»
Ви побачите:

місто Львів з висоти пташиного польоту (з оглядового майданчику парку «Високий Замок»),
Собор св. Юра – головний греко-католицький храм України,
комплекс Львівського університету,
палац Потоцьких,
“Будинок вчених”.

13:30 Вільний час у місті для фотосесії та сувеніршопінгу.
15:30 Виїзд до Києва.
23:30 Орієнтовне прибуття в Київ.

 Консультація: +38 (063) 143-99-82
Тур Україна/Європа


➊ 19.07.2019 ➊ 24.08.2019 ➊ 13.09.2019 ➊ 13.09.2019 ➊ 12.10.2019 ➊ 08.11.2019

Інші тури