Травневі в Карпатах – Долина крокусів 2020!

крокуси
Тур 5 днів
з Києва | 08.05.2020

Ціна – 2350 грн.


У вартість входить
 • Поїзд Київ – Ясіня – Київ;
 • Проживання в готелі 3 ночі
 • Харчування 4 сніданки і 3 вечері
 • Супровід гіда-екскурсовода
 • Страхування на час подорожі

У вартість не входить
 • факультативні екскурсії
 • вхідні квитки на туристичні об’єкти
 • особисті витрати

Проживання та ціна тура:

 • Приватні котеджі (санвузол на 2-3 номера) – 2350 грн. за чол. діти (до 12 років) – 1900 грн.
 • Приватні котеджі, міні-готелі з вигодами – 2550 грн. за чол. діти (до 12 років) – 2200 грн. 


Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти та дегустації:

 • Сауна 300-350 грн/час. до 6 чел.;
 • Прокат горнолыжного снаряжения 100 грн/день

День 1:

18:00 збір групи в м Київ, від м. Житомирська.

18:30 виїзд комфортабельним автобусом єврокласу (аудіо, СD, DVD) до с. Ясіня Рахівського р-н Закарпатської обл.

О 20:30 зупинка і посадка туристів в м Житомир, центральний автовокзал (Заправка БРСМ).

Точний час і місце збору уточнювати у керівника групи в день виїзду.

День 2:

Приїзд в смт. Ясіня, Рахівського району, Закарпатської області. Селище розташоване в долині між Свідовецьким і Чорногірським хребтами на берегах річок Лазещина і Чорна Тиса, біля підніжжя гір Говерла, Петрос, Близнюки.

Розміщення в приватних котеджах або в готелях. Сніданок.

Виїзд на екскурсійну програму «Родзинки Закарпаття».

Закарпаття – край казкової величної природи і самобутньої місцевої культури. Мальовнича дорога звивається уздовж найбільшою водної артерії Закарпаття – Тиси, що утворює кордон України з Румунією. Екскурсія розповідає Вам про Рахівщині та Тисі, про унікальну обдарованості гуцулів, які живуть в самому центрі Європи. Зупинка в с. Кваси біля мінеральних джерел (не забудьте взяти з собою порожні пластикові пляшки). Огляд самого високогірного, каскадного типу в Україні – водоспаду «Труфанец».

Рахів – невеличке мальовниче місто, який причаївся серед гір. Його ще називають «Гуцульським Парижем». Тихий і спокійний містечко, а навколо – захоплюючі гірські пейзажі, які підкорюють серце кожного. Під час екскурсії Ви прогуляєтеся по центральній вулиці Рахова; Відвідайте єдиний в Європі музей екології гір Карпатського біосферного заповідника; пообідаємо в Колибі-музеї біля стели, що символізує центр Європи в с. Ділове.

На зворотній дорозі у нас буде унікальна можливість відвідати Гуцульську крафтового пивоварню «Курча» с. Кваси (вх. Квитки оплачуються додатково): продегустувати пиво виготовлене за унікальною рецептурою на воді з високогірного джерела.

Повернення в п. Ясиня. Вільний час. Вечеря. Для бажаючих сауна, чани.

День 3:

Сніданок. Факультативний виїзд на екскурсійну програму в урочищі Драгобрат. (Дорослі 390 грн., Діти до 12 років – 300 грн.)

Унікальна можливість покататися на лижах. Завдяки своєму розташуванню і ландшафту в урочищі Драгобрат панує унікальний мікроклімат: гірськолижний сезон тут триває довше, ніж де-небудь в Україні.

Прогулянки по горах, відвідування високогірних озер, Долини Крокусів. Драгобрат це гектари незайманої природи, ідеально для любителів піших прогулянок. Прогулянка до гори Близниці 1882м вражає мальовничими пейзажами на вершини Свидовецького та сусіднього Чорногірського хребта. Привал біля кришталево чистого озера Геришаска і легенда про його появу високо в горах. Викупатися в ньому зможуть лише справжні сміливці: вода тут, навіть в спекотне літо, дуже холодна і не піднімається вище 12-ти градусів. На Драгобрат піднімаємося на транспорті підвищеної прохідності: УАЗ, ГАЗ-66 (незабутні враження). Навколо Драгобрата знаходяться хвойні ліси, вище – альпійська зона, початок гірського масиву, вершина якого – гора Стіг (1707 м). Поруч розташовані гори Жандарм і Близниця (1883 м), з яких видно найвищу точку українських Карпат – гора Говерла (2061 м).

Повернення в Ясіня. Вечеря. Вільний час. За бажанням сауна, чани.

День 4:

Сніданок. Виїзд на факультативну екскурсійну програму «Перлини Прикарпаття» (дорослі 250 грн. Діти до 12 років 150 грн.). Ясіня – Яблунецький перевал – Ворохта – Верховина – Криворівня.

По дорозі: зупинка на Яблунецькому перевалі, висота перевалу – 931 метр над рівнем моря. Яблунецький перевал – перехід, що з’єднує річки Прут і Тиса. Яблунецький перевал утворює кордон, яка поділяємо Закарпатську та Івано-Франківську області. Тут працює відомий сувенірний ринок. Яблунецький перевал потрапив в Українську книгу рекордів, як сама високогірна траса в Україні. З Яблунецького перевалу видно вершини: «Горган» (1540 м.), Синяк (1606 м.), Довбушанка (одна тисяча сімсот сімдесят одна м.). Також звідси можна побачити «Чорногору» з «Говерлою» та масив «Свидовець» …

У Ворохті: підйом на панорамному підйомнику, огляд трамплінів, фотографії в гуцульському одязі і на конях. Ворохта – це чаруюча уяву краса диких гір, річки, обрамлені в прямовисні скелі і розкинуті в горах селища. Ви відвідаєте дерев’яну церкву Різдва Богородиці, 1615 року – найвідомішу, «класичну» гуцульську церкву, кілька десятків австрійських та польських віл. А також дві унікальні споруди, які є тільки в Ворохті – австрійські залізничні мости-віадуки, збудовані більше ста років тому руками полонених італійців, і шедевр спортивної архітектури – трампліни для стрибків на лижах, які функціонують цілорічно.

Переїзд в село Верховина. Воно повністю виправдовує свою назву, тому що тільки нижня його частина знаходиться на висоті 620-640 м над рівнем моря, а більша частина – ще вище в горах. Екскурсія в приватний Музей гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів (вх. Квитки опл. Додатково), де нам представиться можливість побачити колекцію, в якій зібрані предмети побуту, традиційний народний гуцульський одяг і прикраси, найрізноманітніші музичні інструменти (від волинки до трембіти), грошові знаки різних часів та навіть старовинний «гуцульський мобільний телефон»! Музей Романа Кумлика – це унікальна колекція яка збиралася власником більше 30 років.

Переїзд в одне з найстаріших і легендарних гуцульських сіл Криворівня – музей під відкритим небом. Криворівня в першу чергу відома завдяки письменнику Івану Франку, який перетворив гірське село на літню резиденцію, так як саме в цьому силі жили, писали і шукали натхнення багато відомих письменників-літератори і діячі мистецтва початку ХХ століття. Михайло Грушевський, перший президент України, мав свою резиденцію в цьому краї. Саме в Криворівні була написана Коцюбинським повість, а через півстоліття в 1963 році знято кіно-шедевр світового кінематографа «Тіні забутих предків» легендарним Режисер Сергієм Параджановим. Крім цього в селі знімали також фільми «Анничка», «Олекса Довбуш», «Час збирати каміння».

Відвідування музею архітектури, справжній «Гуцульській Хати-гражда» (вх. Квитки опл. Додатково).

Повернення в Ясіня. Вечеря. Вільний час. За бажанням сауна, чани

День 5:

Сніданок. Звільнення номерів.

Виїзд на екскурсійну програму Яремче – Кременець.

Яремче – один з найбільш відомих кліматичних курортів Карпат, найпрекрасніший куточок наших гір. Розташований в мальовничій долині річки Прут, місто зачаровує своєю красою. Яремче славиться своїми пам’ятниками архітектури (XVII ст.). Водоспад «Пробій» з Дванадцятиметрова мостом над ним і найвідоміший в Карпатах гуцульський сувенірний ринок; Огляд найвищого 28-метрового кам’яного залізничного моста, що вважався найвидатнішим пам’ятником дорожньої архітектури.

Виїзд в Кременець. Оглядова екскурсія по місту. Відвідування історико-архітектурних пам’яток стародавнього Кременця: підйом на г. Бона, звідки відкривається панорамний вид на місто Кременець, огляд руїн замку (XIV-XVII ст.), Ансамбль монастиря з корпусами келій і Миколаївським собором (XVII-XVIII ст.), Житловий будинок «Близнюки» (XVII-XVIII ст.), ансамбль ліцею (кол. вищої Волинської гімназії, 1731 – 43), ансамбль Богоявленського монастиря (1636-1760). Меморіальний будинок-музей (XVIII ст.) Уродженця Кременця великого польського поета Ю. Словацького та ін.

Обід і вільний час в Кременці.

Виїзд до Києва. 23-00 (час орієнтовний) приїзд до Києва.

 Консультація: +38 (063) 143-99-82
Тур Україна/Європа

➊ 08.05.2020

Інші тури