Травневі на Драгобраті, Яремче, Верховина, Кременець

Майские праздники в закарпатье
Тур 5 днів
з Києва | 26.04, 08,05.

Ціна – 2500 грн

Травневі свята чекає кожен. Весна, яскраві фарби і шашлик на природі в дружній компанії просто необхідний після зимових холодів. Але можна піти іншим шляхом, обравши автобусний тур з Києва “Травневі на Драгобраті…”! Активні розваги, гуцульська кухня, маса позитиву гарантовані!

Травневі на Драгобраті і не тільки: як це буває

Зірватися на травневі свята кудись “в далечінь” – відмінна ідея. Комфортабельний автобус (СD, аудіо, DVD) забере туристів з Києва, пізніше – Житомира і довезе по селища Ясіня на Закарпатті. Ось звідси і почнуться травневі чудеса!

Програма туру насичена розвагами, екскурсіями і активними видами дозвілля. Але підкорення Драгобрату і знайомство із закарпатськими красотами – далеко не все. Вільний час – і кожен подумає про те, щоб повернутися сюди надовго.

І це правильно, адже в міні-подорожі (5 днів, 4 ночі) відпочиваючого чекає:

 • рукотворні і природні краси Яремче, Рахова та Верховини;
 • підкорення гірських піків як самостійно, так і з інструктором;
 • знайомство з кухнею і хмільним пивом на території “Пивоварні Ципа”.

Додайте в цьому відмінний настрій, хорошу компанію і нові знайомства – і кожні травневі ви будете проводити тільки в Закарпатті!


У вартість входить
 • Проїзд автобусом
 • Проживання
 • 4 сніданки, 3 вечері;
 • Екскурсійна програма “Родзинки Закарпаття”;
 • Екскурсія в Яремче і водоспад «Пробій»;
 • Оглядова екскурсія по м Кременець;
 • Екскурсія по горі Бона і замку XVII-XVIII ст .;
 • Супровід гіда-екскурсовода
 • Страхування на час подорожі

У вартість не входить
 • Прокат гірськолижного спорядження 150 грн / день
 • Факультативные экскурсии;
 • Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;

Проживання:

 • Приватні котеджі (санвузол на 2-3 номера) – 2500* грн. / , діти – 2290 грн.
  – Доплата за одномісне розміщення: 600 грн.
 • Готель”Гуцульщина” – 2800* грн. , діти – 2450 грн.
  – Доплата за одномісне розміщення: 650 грн.
 • Готелі: «Суховія», «Арніка», «Меридіан» (санвузол в номері) – 3050* грн. /  діти – 2700 грн.

* Вартість раннього бронювання, діє до 02.04.19


 

День 1:  

П’ЯТНИЦЯ 26.04.19; СЕРЕДА 08.05.19
18:45 збір групи в м. Київ, від м. Житомирська і виїзд комфортабельним автобусом єврокласу (аудіо, СD, DVD) до с. Ясіня Рахівського р-н Закарпатської обл.

19:00 виїзд групи по маршруту

О 21:30 зупинка і посадка туристів в м Житомир, центральний автовокзал.

Точний час і місце збору уточнювати у керівника групи в день виїзду.

День 2:  

СУБОТА 27.04.19; ЧЕТВЕР 09.05.19

Приїзд в смт. Ясіня, Рахівського району, Закарпатської області. Селище розташоване в долині між Свідовецьким і Чорногірським хребтами на берегах річок Лазещина і Чорна Тиса, біля підніжжя гір Говерла, Петрос, Близнюки.

Розміщення в приватних котеджах або в готелях. Сніданок.

Виїзд на екскурсійну програму “Родзинки Закарпаття».

Закарпаття – край казкової величної природи і самобутньої місцевої культури. Мальовнича дорога звивається уздовж найбільшою водної артерії Закарпаття – Тиси, що утворює кордон України з Румунією. Екскурсія розповідає Вам про Рахівщину і Тисуі, про унікальну обдарованость гуцулів, які живуть в самому центрі Європи. Зупинка в с. Квасибіля мінеральних джерел (не забудьте взяти з собою порожні пластикові пляшки). Огляд самого високогірного, каскадного типу в Україні – водоспаду “Труфанец”.

Рахів – невеличке мальовниче місто, який причаївся серед гір. Його ще називають «Гуцульським Парижем». Тихе і спокійне містечко, а навколо – захоплюючі гірські пейзажі, які підкорюють серце кожного. Під час екскурсії Ви прогуляєтеся по центральній вулиці Рахова; відвідаєте єдиний в Європі музей екології гір Карпатського біосферного заповідника; пообідаєте в Колибі-музеї біля стели, що символізує центр Європи в с. Ділове.

На зворотній дорозі у нас буде унікальна можливість відвідати Гуцульську крафтового пивоварню «Курча» с. Кваси (вх. квитки оплачуються додатково), продегустувати пиво виготовлене за унікальною рецептурою на воді з високогірного джерела.

Повернення в с. Ясіня.

Вільний час. Вечеря. Для бажаючих сауна, більярд.

День 3:  

гора Драгобрат

НЕДІЛЯ 28.04.19; П’ЯТНИЦЯ 10.05.19
Сніданок. Факультативний виїзд на екскурсійну програму в урочищі Драгобрат. (Дорослі 390* грн., діти до 12 років – 150 грн.)

Катання на лижах, сноубордах. Завдяки своєму розташуванню і ландшафту в урочищі Драгобрат панує унікальний мікроклімат: гірськолижний сезон тут триває довше, ніж де-небудь в Україні.

Прогулянки по горах, відвідування високогірних озер, Долини Крокусів. На Драгобрат піднімаємося на транспорті підвищеної прохідності: УАЗ, ГАЗ-66 (незабутні враження). Навколо Драгобрата знаходяться хвойні ліси, вище – альпійська зона, початок гірського масиву, вершина якого – гора Стіг (1707 м). Поруч розташовані гори Жандарм і Близниця (1883 м), з яких видно найвищу точку українських Карпат – гору Говерла (2061 м).

Повернення в Ясіня.

Вечеря. Вільний час. За бажанням сауна, шашлик.

День 4:  

Драгобрат музей

ПОНЕДІЛОК 29.05.19; СУБОТА 11.05.19
Сніданок. Виїзд на факультативну екскурсійну програму “Перлини Прикарпаття” (дорослі 250 грн. Діти до 12 років 150 грн.). Ясіня – Яблунецький перевал – Ворохта – Верховина – Криворівня.

По дорозі: зупинка на Яблунецькому перевалі, висота перевалу – 931 метр над рівнем моря. Яблунецький перевал – перехід, що з’єднує річки Прут і Тиса. Яблунецький перевал утворює кордон, який поділяє Закарпатську та Івано-Франківську області. Тут працює відомий сувенірний ринок. Яблунецький перевал потрапив в Українську книгу рекордів, як сама високогірна траса в Україні. З Яблунецького перевалу видно вершини: “Горган” (1540 м.), Синяк (1606 м.), Довбушанка (1 771 м.). Також звідси можна побачити “Чорногору” з “Говерлою” і масив “Свидовець” …

У Ворохті: підйом на панорамному підйомнику, огляд трамплінів, фотографії в гуцульському одязі і на конях. Ворохта – це чаруюча уяву краса диких гір, річки, обрамлені в прямовисні скелі і розкинуті в горах селища. Ви відвідаєте дерев’яну церкву Різдва Богородиці, 1615 року – найвідомішу, «класичну» гуцульську церкву, кілька десятків австрійських та польських віл. А також дві унікальні споруди, які є тільки в Ворохті – австрійські залізничні мости-віадуки, збудовані більше ста років тому руками полонених італійців, і шедевр спортивної архітектури – трампліни для стрибків на лижах, які функціонують цілорічно.

Переїзд в село Верховина. Воно повністю виправдовує свою назву, тому що тільки нижня його частина знаходиться на висоті 620-640 м над рівнем моря, а більша частина – ще вище в горах. Екскурсія в приватний Музей гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів (вх. квитки опл. додатково), де нам представиться можливість побачити колекцію, в якій зібрані предмети побуту, традиційний народний гуцульський одяг і прикраси, найрізноманітніші музичні інструменти (від волинки до трембіти), грошові знаки різних часів та навіть старовинний «гуцульський мобільний телефон»! Музей Романа Кумлика – це унікальна колекція яка збиралася власником більше 30 років.

Переїзд в одне з найстаріших і легендарних гуцульських сіл Криворівня – музей під відкритим небом. Криворівня в першу чергу відома завдяки письменнику Івану Франку, який перетворив гірське село на літню резиденцію, так як саме в цьому силі жили, писали і шукали натхнення багато відомих письменників-літератори і діячі мистецтва початку ХХ століття. Михайло Грушевський, перший президент України, мав свою резиденцію в цьому краї. Саме в Криворівні була написана Коцюбинським повість, а через півстоліття в 1963 році знято кіно-шедевр світового кінематографа “Тіні забутих предків” легендарним режисером Сергієм Параджановим. Крім цього, в селі знімали також фільми «Анничка», «Олекса Довбуш», «Час збирати каміння».

Відвідування музею архітектури, справжній «Гуцульській Хати-гражда» (вх. квитки опл. додатково).

Повернення в Ясіня.

Вечеря. Вільний час. За бажанням сауна, шашлик.

День 5:  

яремче кременець

ВІВТОРОК 30.04.10; НЕДІЛЯ 12.05.19
Ранній сніданок. Звільнення номерів.

О 07:00 виїзд на екскурсійну програму Яремче – Кременець.

Яремче – один з найбільш відомих кліматичних курортів Карпат, найпрекрасніший куточок наших гір. Розташоване в мальовничій долині річки Прут, місто зачаровує своєю красою. Яремче славиться своїми пам’ятниками архітектури (XVII ст.). Водоспад “Пробій” з Дванадцятиметровим мостом над ним і найвідомішим в Карпатах гуцульським сувенірним ринком; огляд найвищого 28-метрового кам’яного залізничного моста, що вважався найвидатнішим пам’ятником дорожньої архітектури.

Виїзд в Кременець. Оглядова екскурсія по місту. Відвідування історико-архітектурних пам’яток стародавнього Кременця: підйом на г. Бона, звідки відкривається панорамний вид на місто Кременець, огляд руїн замку (XIV-XVII ст.), Ансамбль монастиря з корпусами келій і Миколаївським собором (XVII-XVIII ст.), Житловий будинок «Близнюки» (XVII-XVIII ст.), ансамбль ліцею (кол. вищої Волинської гімназії, 1731 – 43), ансамбль Богоявленського монастиря (1636-1760). Меморіальний будинок-музей (XVIII ст.) уродженця Кременця, великого польського поета Ю. Словацького та ін.

Обід і вільний час в Кременці.

Виїзд до Києва.

Прибуття до Києва 23:30 -01: 00 (час вказано орієнтовно

 Консультація: +38 (063) 143-99-82
Тур Україна/Європа

➊ 26.04.2019
➊ 08.05.2019

Інші тури