Термальні басейни, Долина нарцисів та Львів на Великдень

Пасха в Закарпатье
Тур 6 днів
з Києва |

Ціна – 3650 грн.

Великодні свята на Закарпатті – особливий час. Це вихідні дні, в які можливо все. Новий автобусний тур з Києва “Великдень у Берегово + терми” відкриє для кожного нового звучання відмінного дозвілля!

Великдень на Закарпатті, або до чого здоров’я і екскурсії

Що таке паска на Закарпатті? Це дні прославляння бога, годинник забав, народних гулянь і розваг. Саме тому програма туру продумана до дрібниць і поспішає познайомити мандрівника з термальним курортом – Берегово.

Тут маса пам’яток, однак головна цінність – джерела природних вод, що дарують життєву силу. Коли, як не на пасхальному тижні, віддатися у владу водної стихії?

Але крім розваг, екскурсій туриста чекає:

 • відвідування музеїв і рукотворних красот;
 • знайомство з побутом / культурою / традиціями місцевого населення;
 • дегустація страв і авторських вин, яким немає рівних.

Саме свято Великодня на закарпатський лад також має місце бути. Кожен побачить, як це відбувається тут, на заході країни. Побачить і перейметься хорошим настроєм, везучи додому масу позитивних емоцій, драйву і пам’ятних фото. З тим, щоб повернутися!


У вартість входить
 • Проїзд на автобусі Київ – Берегово – Львів – Київ;
 • Проживання в готелі
 • 3 сніданки;
 • Екскурсія по замку графа Шенборна;
 • Оглядова екскурсія по м. Берегово;
 • Оглядова екскурсія по м. Мукачево;
 • Оглядова екскурсія по м. Львів;
 • Супровід гіда-екскурсовода
 • Страхування на час подорожі

У вартість не входить
 • Факультативні екскурсії
 • Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;
 • Термальні басейни
 • Обіди, вечері, особисті витрати;

Проживання:

 • Готель “LARK”: 3650 грн. , діти до 12 років при проживанні з двумя дорослими в номері: 3230 грн.
 • Доплата за одномісне розміщення: 900 грн.
 • Готель “Жайворонок” (під запит): 3650 грн., діти до 12 років при проживанні з двумя дорослими в номері: 3430 грн.
 • Доплата за одномісне розміщення: 900 грн.

Ціна на вхідні квитки:

 • Ужгородський замок 35 грн. дорослі, 15 грн. діти;
 • Замок графа Шенборна 15 грн;
 • Замок Сент-Міклош – благодійний внесок 10-20 грн .;
 • Замок Паланок 40 грн.

 

День 1:  

П’ЯТНИЦЯ 26.04.2019
19:15 Збір групи – м. Київ, метро Житомирська біля автосалона Infiniti  і виїзд автобусом до м.Берегово Закарпатської обл.

О 21:00 зупинка і посадка туристів в м. Житомир, центральний автовокзал, заправка БРСМ.

День 2:  

берегово термальний басейн оздоровчого комплексу «Жайворонок”

СУБОТА 27.04.2019
08:00 – 10:00 – приїзд в м. Берегово.

Сніданок самостійно.

Оглядова екскурсія по м. Берегово, яке розкинулося на берегах невеликої річки Верке, біля підніжжя гір, схили яких засаджені виноградниками. Місто відоме давніми традиціями виноградарства і виробництва вина. Протягом багатьох століть власниками поселення були угорські королі.

Відвідування музею Берегівщини (вхідний квиток 20 грн – дорослий, 10 грн – діти). Роботу над створенням музею було розпочато при наявності 42 експонатів, а зараз їх більше 2 тисяч. Розширенню експозиції музею допомагають жителі міста і району, а також подвижницька діяльність директора музею Івана Шепи, який особисто проводить екскурсію.

Огляд середньовічного міста з неповторною історією та культурою, оригінальною архітектурою будинків, красою храмів, серед них пам’ятники Шандора Петефі, Лайоша Кошута, Габора Бетлена і Дюли Ійєша, меморіальні дошки діячам історії, культури і мистецтва та інші.

Вільний час в місті. Обід в місцевих кафе (самостійно).

Відвідування відкритого термального басейну оздоровчого комплексу «Жайворонок”– це одне з улюблених місць відвідування для туристів будь-якого віку, що поєднує в собі не тільки фізичну користь, але і естетичне задоволення. Бассейни тут оформлені в стилі римських лазень з штучними водоспадами, а також сауною, джакузі , соляною кімнатою і фінської лазнею. (вхідний квиток 200 грн/2 години – дорослі, 100 грн/2 години – діти).

Традиція лікування термальними водами виникла в Австрії. Саме за часів Австро-Угорської імперії в місті Берегсас з’явилися басейни, наповнені цілющою водою. Термальні джерела здатні лікувати більше 80 видів захворювань: серед них серцево-судинні, захворювання опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту і нервової системи. Лікування термальними водами показано людям після травм кісток і м’язів різного ступеня тяжкості. Також в процесі купання відкриваються пори шкіри, стимулюється процес регенерації шкірних покривів, сприяє загоєнню ран і допомагає при багатьох дерматологічних захворюваннях, підвищується опірність інфекційним захворюванням, загальний імунітет організму.

Розміщення в готелі.

Виїзд на дегустацію Закарпатських вин (факультативно 120 грн.)

Повернення в готель. Відпочинок.

День 3:  

Карпатський біосферний заповідник “Долина нарцисів”  

НЕДІЛЯ 28.04.2019
Сніданок в готелі. Можливість відвідати термальний басейн.

Бажаючим пропонується факультативна екскурсійна програма “Долина нарцисів” + Хуст (Факультативно 350 грн. дорослі, діти до 12 лет 300 грн., з вхідними квитками і гідом).

Невелике селище Іза здавна вважається столицею лозоплетіння. У нас буде можливість відвідати місцевий сувенірний ринок і придбати вироби з лози за помірними цінами.

Виїзд в урочищі Кіреші, Хустський район Закарпатської обл. Відвідування пам’ятки живої природи – Карпатський біосферний заповідник “Долина нарцисів”. Унікальний ботанічний об’єкт, в якому охороняється найбільший в Середній Європі ділянка зростання нарциса вузьколистого.

Переїзд в м. Хуст. Оглядова екскурсія по місту, де річка Ріка вливається в Тису, біля підніжжя конусоподібної гори, на вершині якої руїни старого замку. Шарм провінції доповнює факт: саме в Хусті в 1939 році було проголошено незалежну державу – Карпатську Україну, зі столицею в місті Хуст. Прогулянка містом познайомить вас з діючою синагогою ХІХ ст., Зсередини спорудження вражає прекрасними настінними розписами. Далі пройде шлях в Лютеранський храм св. Єлизавети, його гострий шпиль чудово видно з Замкової гори, а також вашій увазі – інші пам’ятки міста.

Вільний час для самостійного обіду.

Повернення в Берегово. Відпочинок.

День 4:  

Ужгородський замок ужгород

ПОНЕДІЛОК 29.04.2019
Сніданок в готелі. Можливість відвідати термальний басейн.

Бажаючим пропонується факультативна екскурсійна програма “Цікаве Закарпаття”. У програмі: Замок Паланок в Мукачево – Ужгород – Ужгородський замок – корчма-музей «Деца у Нотаря». (Факультативно з вхідними квитками і гідом 350 грн. дорослі, 300 грн. діти до 12 років).

Виїзд в Мукачево. Наближаючись до міста з будь-якого боку Ваш погляд спрямується на величну середньовічну споруду – Мукачівський замок «Паланок», який входить до п’ятірки кращих замків цього типу, що збереглися в Європі. Екскурсія по замку і вільний час для фотосесії.

Переїзд до Ужгороду. Оглядова пешехідна екскурсія по м. Ужгород – самому західному і найменшому обласному центру України. Ужгород або «Унгвар» – воістину «Вікно в Європу»: він по праву вважається одним з найважливіших українських та європейських історичних центрів, відомих далеко за межами Старого Світу. У цьому старовинному європейському місті знаходиться липова алея, довше якої немає в Європі, а також прекрасні середньовічні замки і собори, та багато інших визначних пам’яток.

Екскурсійна програма в Ужгородський замок – найстаріший замок на території України, йому вже більше 1000 років. Шедевр романського архітектурного стилю і унікальний зразок укріплень бастіонного типу на закарпатських землях. У приміщенні замку знаходяться кілька музеїв: музей природи, музей музичних інструментів та музей одягу Закарпаття. У 30 залах замку знаходяться більш ніж 100 тис. експонатів.

Вільний час в Ужгороді. Обід (самостійно).

Відвідування етноресторану- музею “Деца у Нотаря”. На території для відвідувачів розташований справжній музей під відкритим небом, де представлено багато всіляких цікавих експонатів. Це місце іскрометного гумору і неперевершеною сатири «по-закарпатськи»!

Повернення в Берегово, відпочинок.

День 5:  

Мукачево мисливський замок графа Шенборна

ВІВТОРОК 30.04.2019
Сніданок. Звільнення номерів.

Виїзд у м. Мукачево. Пішохідна екскурсія по місту. Ви побачите: Будинок Ракоці «Білий Дім», двоповерховий палац в барочно-ренесансному стилі був резиденцією трансільванських князів роду Ракоці та австрійських графів Шенборнів; Ратушу з курантами, які кожні 15 хвилин сповіщають про час; друкарню Грінштейна; Кафедральний костел Св. Мартіна – католицький костел на честь покровителя міста Св. Мартіна побудований в 1904 р на місці старого готичного храму; Російський драматичний театр – перлину старої частини Мукачево; Площу Миру – головну міську площу, невелику, тиху і затишну. Особливу романтику навіває поєднання красивих, ніби казкових будівель із старовинною бруківкою…

Виїзд на екскурсію в мисливський замок графа Шенборна. У мальовничому урочищі Берегвар, розташованому в долині річки Латориця на висоті понад 300 м над рівнем моря, знаходиться унікальний пам’ятник архітектури Закарпаття – мисливський замок австрійського графа Шенборна, побудований в першій половині XVIII (Вхідний квиток оплачується додатково). У проект палацу закладена своєрідна символіка: за основу прийняті складові частини астрономічного року. Число вікон – 365 – відповідає кількості днів у році; 52 кімнати – кількості тижнів, а 12 входів – кількості місяців. Ставок на території замку має обриси Австро-Угорської імперії. Пам’ятка національного значення – Мисливський замок Шенборнів, а нині санаторій «Карпати» – є одним з найкрасивіших і добре збережених палаців України. Замок оточує англійський парк, де зібрані декоративні дерева з багатьох країн світу і знаходиться «Джерело молодості і краси» з цілющою водою.

Виїзд до Львова. Для бажаючих пішохідна екскурсія «Вуличками стародавнього Львова». Ви побачите найцікавіші архітектурні пам’ятки міста Львова, які входять до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: архітектурний ансамбль площі Ринок з 44 будинками XIV-XIX і 4 фонтанами, Королівський палац з італійським двориком, міську Ратушу, каплицю Боїмів, Латинський Костел, каплицю Кампіньянів, де зберігся найстаріший в Україні дзвін «Староюрскій», театр Опери та Балету та інші цікаві місця.

Вільний час у Львові. Підкріпитися і зігрітися Вам допоможуть в неповторних закладах Львова: «Криївка», «ГасоваЛямпа», «Підсіньоюпляшкою», «Мазох-кафе», «Дім Легенд», «Під золотою розою» … Список оригінальних «кнайп» у Львові з кожним роком збільшується , але якщо Ви не відвідали як мінімум одне з цих закладів – Ви не були у Львові … Рекомендуємо повечеряти в одному з концептуальних ресторанах міста на ваш вибір.

О 22:30 виїзд до Києва.

День 6:  

СЕРЕДА 01.05.2019
Приїзд до Києва приблизно о 06:00 – 8:00 ранку.

 Консультація: +38 (063) 143-99-82
Тур Україна/Європа


Інші тури