СПА-ТУР НА НОВИЙ РІК 2020

Зимний СПА тур в Карпаты
Тур 6 днів
з Києва | 29.12.2019

29.12.2019. Ціна – 3500 грн.

Водні процедури на відпочинку в Закарпатті – та “родзинка”, яку варто собі дозволити на Новий Рік! Справді, чи не надаватися ж дозвільному нічогонероблення весь тиждень ?! СПА-тур на Новий Рік в Закарпатті – відмінне рішення для сім’ї або чесної компанії друзів. І перед вами відкриваються термальні джерела Косино / Берегово, лікувальна Поляна Квасова і сірководень в Лумшорах!

Новорічний тур з турботою про здоров’я: магія закарпатських джерел

Термальні, мінеральні, сірководневі джерела Закарпаття є справжньою знахідкою для мандрівника. Вони оп’яняють красою, огортають розкішшю і дозволяють максимально приємно подбати про власне здоров’я. Новорічний тур почнеться з міні-подорожі на комфортабельному автобусі, продовжиться приїздом на місце санаторій. А далі – Українська Угорщина, десятки СПА-процедур на території кращих курортів Закарпаття, чисте повітря і відмінний настрій!

Вибираючи даний тур, можна буде насолодитися ще й:

 • новими знайомствами. І це – не тільки члени групи, а й гостинні жителі Закарпаття;
 • різними смаками добротних вин на території “Берегвідек”. І кожен дізнається, що наше вино не гірше “заморського”;
 • активними видами дозвілля на вибір. Так би мовити, для закріплення терапевтичного ефекту після прийняття водних процедур!

Залишається замовити тур – і уважно оглядатися по сторонах під час міні-подорожі. Навіщо? Щоб обов’язково повернутися туди, де найбільше сподобається!


У вартість входить
 • Проїзд автобусом Київ – Поляна – Київ
 • Проживання в санаторії «Поляна»
 • 4 сніданки, 2 вечері;
 • оглядова автобусно-пішохідна екскурсія по Львову
 • Супровід гіда-екскурсовода
 • Страхування на час подорожі

У вартість не входить
 • новогодний святковий вечер із розважальною програмою (обов’язково) – 1200 грн
 • факультативна екскурсія “Знайомство з Закарпаттям” – 150 грн / чел, реб. до 12 років – 75 грн.
 • поїздка в Лумшорі з купанням в чанах – 350 грн, реб. до 12 років -200 грн
 • поїздка в Косино з екскурсією по замку Паланок -150 грн, реб.-100 грн. (вхідний квиток на замок та купальню оплачується додатково)
 • дегустація закарпатських вин в Яноші – 80 грн,
 • вхідна авіаквитка в термальні басейни в Косіно – 450 грн / 3 години
 • вхідний квиток в термальний бассейн “Жайворонок” – 220 грн / 2,5 часа
 • вхідні квитки в замок Паланок – 40 грн / зр., 20грн / діти; Ужгородский замок – 45 грн / взр., 20 грн / діти; музей архітектури та побуту – 35 грн / взр, 15 грн / діти

Факультативные экскурсии:

 • новогодний святковий вечер із розважальною програмою (обов’язково) – 1200 грн
 • факультативна екскурсія “Знайомство з Закарпаттям” – 150 грн / чел, реб. до 12 років – 75 грн.
 • поїздка в Лумшорі з купанням в чанах – 350 грн, реб. до 12 років -200 грн
 • поїздка в Косино з екскурсією по замку Паланок -150 грн, реб.-100 грн. (вхідний квиток на замок та купальню оплачується додатково)

У зв’язку з новорічними святами ціни на вхідні квитки можуть змінюватися.

Фірма залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або змінювати їх на рівноцінні. Фірма не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови!


Проживання:

 • 2-3-х місцевий номер (душ, туалет, телевізор)

День 1:  

19-45 – 20-00 Збір групи і виїзд з Києва на комфортабельному автобусі від станції метро “Політехнічний інститут” (пр.Перемоги, 30).
22-00 зупинка і посадка туристів в м.Житомирі, центральний автовокзал (біля автозаправки “БРСМ”)

День 2:  

Вранці прибуття в с.Поляна, Закарпатської обл. Поселення в санаторії “Поляна”. Сніданок.

Виїзд на екскурсію “Знайомство із Закарпаттям” (факультативно 150 грн / чол, діти до 12 років – 100 грн)

Відвідування комплексу “Термальні води” Косино “. На території комплексу 7 басейнів, 4 з них з теплою термальною водою + 38-41 градусів і 7 унікальних саун. Корисні властивості води застосовуються для лікування захворювань опорно-рухового апарату, серцево-судинної системи, периферичної нервової системи, периферичних судин. Детальніше про комплекс ви можете дізнатися на сайті http://kosino.ua

– дегустація закарпатських вин в будинку вина “Берегвідек” – справжній музей виноробства. Будинок вина “Берегвідек” запрошує познайомитися з історією виноробства і продегустувати найкращі закарпатські вина. Після дегустації ви зможете придбати вподобаний сорт вина.

Повернення в санаторій. Вечеря.

День 3:  

Сніданок. Поїздка в Лумшори. (Факультативно – 350 грн / чол, діти до 12 років – 200 грн)

Купання в чанах з мінеральною сірководневою водою.

Лумшори – райський куточок Закарпаття
Лумшори – маленьке село в оточенні букових і хвойних лісів біля підніжжя найбільшої в Карпатах полонини Рівна (комплекс альпійських лугів, висота яких досягає 1479 м, а площа – 1100 га).
Переїзд в Ужгород.
Ужгородський замок – одне з найбільш збережених середньовічних оборонних споруд на території України.
А також (за бажанням): Закарпатський музей народної архітектури та побуту – це стилізоване етнічне село в центрі міста, де зібрані зразки дерев’яного зодчества, типові для представників різних народів Закарпаття. Перлиною експозиції вважають лемківську дерев’яну Свято-Михайлівську церкву (1777 г.), привезену із с. Шелестове Хустського р-ну. В інтер’єрах можна побачити різьблений іконостас та ікони XVIII в. Також заслуговує на увагу гуцульська садиба-гражда з с. Стебного Рахівського р-ну, яка поєднує житлові, господарські та оборонні функції.

Повернення в санаторій.

Підготовка до зустрічі Нового Року 2019.

22.00 – Новорічний банкет з розважальною програмою в ресторані санаторію «Поляна».

День 4:  

Сніданок. Поїздка в Берегово. (Факультативно – 150 грн / чол, діти до 12 років – 75 грн)

Відвідування термального басейну “Жайворонок”. Відмінний сервіс і низькі ціни приємно здивують кожного відвідувача. У комплексі є 2 басейни один закритого типу, інший відкритий. У приміщенні з термальним басейном знаходяться, масажні кабінети. Над басейном, на другому поверсі знаходиться затишне кафе, де можна випити запашної кави, гарячі і прохолодні напої, в перерві між купанням. В основному басейні температура води – 31-33 градуси, також в ньому функціонують гідромасаж, гейзер і два водоспади. А в окремому куточку басейну обладнано, так зване, джакузі, де температура води становить 42-45 градусів. Перебування в гарячій мінеральній воді чудово очищає пори шкіри і практично на очах загоює дрібні рани. Цілющі властивості цієї води доведені багатьма дослідженнями лікарів і говорити про це буде зайвим, краще відвідати термальний басейн і переконатися в цьому особисто.

Переїзд в Мукачево, де відвідаємо замок Паланок, який є одним з найцінніших архітектурно-історичних пам’яток XIV-XVII століть. Вільний час в Мукачево, де ви зможете перекусити і прогулятися по центральній історичній частині міста.

Повернення в санаторій, вечеря, вільний час

День 5:  

8.00 – завтрак. Освобождение номеров.  Выезд во Львов.

Обзорная автобусно-пешеходная экскурсия «Старинный Львов» включает: ознакомление с архитектурой и бытом города 14-18ст.; осмотр костёла иезуитов св.Петра и Павла (17ст.), площади Рынок (своеобразный музей под открытым небом – все 45 домов на данной площади являются памятниками архитектуры); посещение Кафедрального собора Римской католической церкви (14-18ст.), каплиц Боимов и Кампианов, Армянский собор, осмотр Бернардинского монастыря. Посещение аптеки-музея  и исторического музея «Тронный зал Яна Собеского» с посещением итальянского дворика и другое.

Свободное время во Львове. Рекомендуем прогуляться и посетить  самобытные львовские кафешки “Мазох-кафе”, где можно отведать экстремальные коктейли, посетить “Криївку”, чтобы познакомиться с историей УПА и отведаете медовухи, “Гасовою лямпою”, чтобы встретится с родителями керосиновой лампы и попробовать напитков: “бензівку”, “нафтівку”, “гасівку”.

21-00 выезд в Киев, Житомир

День 6:  

6-00 – 8-00 прибуття до Києва.

 Консультація: +38 (063) 143-99-82
Тур Україна/Європа

➊ 29.12.2019

Інші тури