Смаки БРЮССЕЛЯ: бліц-тур з Києва

koln170714013510
Тур 7 днів
з Києва | Ціна - 279€ | 25.08 Назва туру: Смаки БРЮССЕЛЯ: бліц-тур з Києва

Киев – Познань – Брюссель – Брюгге и Гент – Кельн – Ротенбург-на-Таубере – Прага – Киев  | 7 дней

Выезд из Киева.

У ВАРТОСТІ ТУРУ:
ПОЗНАНЬ – колиска Польщі
БРЮССЕЛЬ – “смаки” Європи!
ПРАГА – затишна і прекрасна

А ЩЕ:
БРЮГГЕ і ГЕНТ – середньовічні перлини Бельгії
КЕЛЬН – батьківщина одеколону
Ротенбург-на-Таубер – місто “застиглою” історії

Вартість туру:

 • Раннє бронювання за 12 тижнів до виїзду: – 249 €, діти – 239 € (до 12 років)
 • Базова вартість туру: – 279 €, діти – 269 € (до 12 років)

У вартість входить
 • Проїзд комфортабельним автобусом з Києва за програмою;
 • Розміщення в готелях категорії 2-3 * (4 ночі);
 • Сніданки
 • Супровід керівником групи

У вартість  не входить
 • Медичне страхування;
 • Особисті витрати;
 • Проїзд громадським транспортом;
 • Додаткові екскурсії;
 • Оформлення візи при необхідності;
 • Вх. квитки в екскурсійні об’єкти (крім включених до програми екскурсій);

День 1: Дорога, дорога, ти знаєш так багато!

07.00 Виїзд з Києва комфортабельним автобусом з Південного терміналу ж / д вокзалу або від метро “Шулявська”. Переїзд по території України. Проходження прикордонного контролю. Переїзд по території Польщі. Прибуття в Варшаву. Пізнє поселення в транзитний готель. Ночівля в готелі.

День 2: ПОЗНАНЬ

     

08.00 Сніданок в готелі. Виселення з готелю. Переїзд в Познань.

12.00 Оглядова екскурсія по місту «ПОЗНАНЬ – форпост на« дорозі королів ».

Вільний час в Познані для прогулянок по Старому місту, дегустації національної польської кухні в затишних тавернах і ресторанчиках.

22.00 Від’їзд з Познані. Нічний переїзд в Брюссель.

День 3: Знайомство с БРЮСЕЛЕМ

  

Переїзд по території Німеччини. Коротка зупинка на сніданок (оплачується самостійно).

11.00 Орієнтовний час прибуття в Брюссель. УВАГА! Пересування по місту на громадському транспорті.

Запрошуємо на Оглядова пішохідна екскурсія по БРЮССЕЛЯ.
Середньовічне місто ремісників і торговців, знаменитий сукном, настінними килимами, різьбленими дерев’яними іконостасами, Брабантської мереживами. Місто, де пили пиво замість води рятуючись від епідемій, і де зараз існують сотні різновидів цього напою. Столиця молодого королівства, де скульптурні зображення героїв бельгійських коміксів можна зустріти не рідше ніж пам’ятники королям, а бляшані коробки з-під печива з портретами представників династії є бажаною здобиччю для численних колекціонерів. Місто жартівників, де продовольчу проблему «вирішували» збільшенням кількості качанів капусти на один корінь (брюссельська капуста).

Столиця таких архітектурних стилів як Ар-Нуво (модерн) і Ар-Деко, де не тільки будували, а й зносили як ніде в Європі. Суб’єкт федерації, поряд з Фландрією та Валлонією, офіційно двомовний місто, де найпоширеніші мови: французька, англійська, голландська, іспанська та арабська. Нарешті, столиця Об’єднаної Європи.
Все це і багато іншого – одне місто – Брюссель, великий і жахливий. Все лики цього міста Ви зможете побачити під час прогулянки по місту.
Вільний час для покупок солодощів, бельгійського шоколаду і пива.

Після 15.00 поселення в готель. Вільний час. Ночівля в готелі.

4: БРЮГГЕ и ГЕНТ

   

08.00 Сніданок в готелі. Вільний день.

09.00 Запрошуємо всіх відкрити для себе справжню середньовічну Бельгію! У цей день їдемо на цілоденний велику екскурсію “Брюгге і Гент” (додатково – 50 євро).

Гент, також як і Брюгге, є одним з найстаріших міст Фландрії. Його історія тісно пов’язана з брюжской, він був не просто його містом-супутником, але і основним суперником у виробництві знаменитого фламандського текстилю – між ними навіть йшли громадянські війни. Якщо бунтарське минуле Брюгге не читається в його міських пейзажах, то старий Гент відразу постане перед Вами як місто-воїн, місто-лицар, наїжачений важкими і потужними вежами своїх замків і церков.

Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 5: КЕЛЬН

   

10.00 Сніданок в готелі. Виселення з готелю.

Переїзд в Кельн. Запрошуємо на екскурсію-прогулянку по Кельну “Місто собору і … одеколону” (додатково – 15 євро).
Кельн буквально просочений історією. 12 романських церков, десятки музеїв, і, нарешті, сама головна визначна пам’ятка, яка притягує до цього міста мільйони туристів, це Кельнський собор. Це пам’ятник номер ОДИН в Німеччині, символ її єдності і найбільш відвідуване місце в країні. Воістину одне з ЧУДЕС СВІТУ, Собор дивом уцілів після бомбардувань в роки Другої світової війни.

У центрі собору стоїть золоту скриньку, усіяний дорогоцінними каменями. Це святая святих собору. Той самий скриньку з мощами трьох волхвів, які принесли свої дари новонародженому Христу. Давним давно ці мощі були привезені з Мілана, і сьогодні це вважається найбільшою реліквією Кельнського собору. Якщо Ви досить міцні фізично, то, піднявшись по гвинтових сходах з 509 сходинок, ви потрапите на дзвіницю. Тут з висоти близько 100 метрів відкривається захоплююча панорама Кельна і великого Рейну .. Внизу на площі біля собору свого роду “культурний центр” Кельна. Римський музей, галерея абстрактного живопису, філармонія …

Кельн неможливо уявити без Рейну. 8 найкрасивіших мостів через Рейн в межах міста з’єднують ліве і праве узбережжя. Обов’язково прогуляйтеся по набережній Рейну, подихайте свіжим повітрям. А якщо ви будете біля пам’ятника Вільгельму I, то Вам відкриється дивовижний вид: витончений міст через Рейн, який виходить прямо на Кельнський собор. Пройшовши по набережній Ви потрапите в музей шоколаду, а трохи далі розташований Олімпійський спортивний музей. На початку XVIII століття італійський емігрант Йоганн Марія Фаріна винайшов перший в Європі парфум і назвав його на честь міста, де він жив. Нащадки Фаріни досі займаються виробництвом одеколону.

Життя Кельна – легка і відкрита, а доброзичливість його мешканців відомі всюди. У місті проживає дуже багато іноземців різних віросповідань. Дві тисячі років історії цього міста, Великий собор і постійна відкритість для мандрівників з усього світу роблять Кельн надзвичайно популярним місцем для відпочинку і подорожей.

Від’їзд з Кельна, переїзд в транзитний готель на території Німеччини. Поселення в готель. Ночівля.

День 6: РОТЕНБУРГ-на-Таубере

  

08.00 Сніданок в готелі. Виселення. Переїзд в Роттенбург-на-Таубер.

Запрошуємо в дивовижний “місто ожилого Середньовіччя” – Ротенбург-об-дер-Таубер (екскурсійний збір – 20 євро)!
Місто Ротенбург-на-Таубер – це ожила декорація до фільму про Середньовіччя. Як у казці, перед очима виникають фахверкові будиночки, стародавня кріпосна стіна, прекрасні церкви і міські вежі, вузькі вулички, міська Ратуша, оглядовий майданчик – все сьогодні дихає спокоєм і миролюбністю і при цьому пронизане колишнім могутністю міста. Для тих, кому цікава історія та культура Німеччини, ця екскурсія стане однією з найбільш хвилюючих і пам’ятних!

Задумайтесь тільки! За фортечною стіною, що оточує місто, заборонені телефонні будки, рекламні щити, неонові вивіски або сигаретні кіоски! Кручені позолочені вивіски, як і сотні років тому, вказують на рід занять ремісника або спеціалізацію магазину. Схвильовано битися дитячі серця змусить найбільший в Німеччині приватний Музей ляльок та іграшок. Любителі гострих відчуттів будуть раді відвідати Музей середньовічного кримінального права, де дізнаються все про середньовічних тортурах і покарання. Гурмани будуть щасливі попробвать знамениті “сніжки”, що представляють собою вишукані ласощі: тістечка, начинені шоколадом, горіхами та ін., Рясно посипане цукровою пудрою, немов сніжок. Ну і найголовніше: чому ж Ротенбург називають ще й “містом Різдва”? Саме тут розташоване єдине місце в Німеччині, де новорічні іграшки та сувеніри можна купити кругдий рік! Постійно працює Різдвяний базар і Музей Різдва.

Переїзд в Прагу. Поселення в готель. Ночівля.

День 7:ПРАГА – наймістичніша столиця Європи!

  

08.00 Сніданок в готелі. Виселення.

Запрошуємо на ЕКСКУРСІЮ ПО Старому Місту ПРАГА “Серце Праги”.
Саме з Старого міста слід розпочати знайомство з Прагою, адже тут зосереджені найвідоміші її пам’ятки. Порохова Вежа і Староміська площа, храм Діви Марії під Тином і Карлів міст … Старе місто примітний красивими середньовічними вулицями, величними будівлями і мальовничій палацової архітектурою. Кожна вулиця Праги – немов галерея пам’ятників мистецтва, що зберігає спадщина середньовічного часу, до якого відносяться всі архітектурні пам’ятки стародавніх кварталів міста. Все це і багато іншого ми побачимо під час екскурсії.

Вільний час в Празі.
Для того, щоб повністю пізнати Прагу, потрібно побачити і другу її частину. Запрошуємо на екскурсію «ПРАЗЬКИЙ ГРАД і Градчани» (додатково – 10 євро). Знаменитий Собор Св. Віта, Лорета і Страговський монастир, Злата вуличка і неймовірний вид з пагорбів на всю Прагу – це обов’язково варто побачити! А який замок є найбільшим в світі? Ну звичайно, Празький! За його дворах, палацам, музеям і садам можна бродити цілий день і захоплюватися при цьому приголомшливою красою тисячолітньої історії резиденції чеських королів, імператорів і президентів. Усього комплексу домінує монументальний готичний собор Св. Віта, один з найкрасивіших в Європі. Відкрийте секрет символу Чеської республіки та місця, яке робить з Праги один з найкрасивіших міст в світі.

Від’їзд з Праги. Нічний переїзд до Києва.

День 8:Дома завжди чекають.

13.00 Орієнтовний час прибуття до Львова.
20.00 Орієнтовний час прибуття до Києва.

 Консультація: +38 (063) 143-99-82
Тур Україна/Європа

➊ 25.08.2019

Інші тури