Прага, Дрезден і дивовижні замки!

Автобусный тур по Европе - Прага
Тур 6 днів
з Києва | ЦІНА - 155€ | 20.08, 27.10

Київ – Прага – Чеський Крумлов * – Карлові Вари * – Дрезден – Київ | 6 днів

Іноді хочеться потрапити в якусь казку і вивчити щось абсолютно нове, дізнаватися таємниці і приходити від цього в захваті. Таку можливість подарує кожному новий автобусний тур з Києва, який охопить собою не тільки Прагу і Дрезден. Купуйте квитки прямо зараз і дізнайтеся всі секрети старовинних міст Європи!

Таємниці зберігаються в замках, або що можна дізнатися, подорожуючи по Європі

Тур – це знайомство з манірною, трохи самобутньої і величної Європою. Він – відмінна пропозиція для тих, хто вперше за межами батьківщини або справжніх консерваторів. Програма туру насичена численними відвідинами музеїв, старовинних пам’яток архітектури і … має достатню кількість вільного часу з тим, щоб познайомитися з відвідуваними містами ближче!

Наприклад, неможливо пройти повз:

 • в Празі – 600-літніх механічних курантів;
 • в Дрездені – опери Земпера;
 • в Карлових Варах – музею К. Бехерів, не скуштувавши іменитий лікер на смак.

А ще до послуг відпочиваючих нічні розваги! Вся “фішка” в тому, що тур не передбачає нічних переїздів, отже, можна встигнути максимум!

Вартість туру:

 • Спеціальна вартість при бронюванні пакету екскурсій: – 1135€, діти – 125€ (до 12 років)
 • Більше 12 тижнів – 155€, діти – 145€ (до 12 років)
 • Базова вартість туру: – 175€, діти – 165€ (до 12 років)
 • АКЦІЯ “Раннє бронювання екскурсій” Базова програма + “Ческі Крумлов”, “Карлові Вари” 135 EUR + 75 EUR

У вартість входить
 • проїзд автобусом із Києва
 • проживання в готелях 2-4 *
 • сніданки в готелях – 3
 • екскурсії за програмою
 • супровід керівником групи

У вартість не входить
 • обіди, вечері, особисті витрати;
 • факультативні програми;
 • особисті витрати;
 • страхування 5 євро

День 1:

10.00 Виїзд з Києва комфортабельним автобусом з Південного терміналу ж / д вокзалу. Транзит по території України. Можливість приєднатися до програми в Житомирі, Рівному, Львові.

День 2:

 

Прибуття в Прагу. За бажанням – сніданок в затишному кафе (за дод. Плату).

Виїзд на ЕКСКУРСІЮ ПО Старому Місту ПРАГА “Серце Праги”.
Саме з Старого міста слід розпочати знайомство з Прагою, адже зосереджені найвідоміші її пам’ятки. Порохова Вежа і Староміська площа, храм Діви Марії під Тином і Карлів міст … Все це і багато іншого ми побачимо під час екскурсії.

14.00 Переїзд в готель. Поселення. Вільний час для відпочинку або прогулянок.

15.00 Для того, щоб повністю пізнати Прагу, потрібно побачити і другу її частину. Запрошуємо на пішохідну екскурсію «ПРАЗЬКИЙ ГРАД і Градчани» (додатково – 10 євро). Знаменитий Собор Св. Віта, Лорета і Страговський монастир, Злата вуличка і неймовірний вид з пагорбів на всю Прагу – це обов’язково варто побачити. УВАГА! ПО Празі пересуваємося общественнім транспортом!

Вільний час в Празі. Прогулянки по місцевим ресторанчиках і пивним.
Самостійне повернення в готель. Відпочинок.

День 3:

Сніданок у готелі. Вільний день в Празі.

У цей день запрошуємо Вас відвідати справжню перлину Чехії – м Чеський Крумлов (додатково – 40 євро).
Чеський Крумлов – місто пам’ятник, тут неможливо виділити якийсь окремий місце, все навколо дивно і незвично. Це дійсно казкове місто-пам’ятка, з його старовинним замком, вузькими вуличками і особливою неповторною архітектурою. Історичний центр міста повністю включений в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, ну а замок Крумлова входить в число найбільших замків Чехії. Звивисті вулички, романтичні закутки і унікальний комплекс міських будинків з вражаючою домінантою – замком над меандрові річки Влтави, виставки всесвітньо відомих художників, концерти, музичні фестивалі, театральні вистави, невеликі ресторани, середньовічні корчми, трактири, строката суміш відвідувачів міста – це все місто Чеський Крумлов, космополітичним місто з винятковою атмосферою, оточений чудовою природою.

Повернення в Прагу. Вільний час в місті.
Ввечері пропонуємо відвідати екскурсію «Привиди і привиди Праги» (додатково – 10 євро).
Прага – це місто магів і алхіміків, історична батьківщина всього чарівного і незвичайного. Саме в Празі десь в темних підвал спить Голем, а кожен будинок зберігає безліч історій. У нічному світлі газових ліхтарів послухайте їх і Ви.

Самостійне повернення в готель. Відпочинок.

День 4:

 

Сніданок у готелі. Вільний день в Празі.

У цей день запрошуємо Вас на один з найвідоміших курортів Чехії – Карлові Вари з заїздом на завод Крушовіце (додатково – 35 євро).
Серед багатьох курортів Чехії Карлові Вари є найвідомішим, це місце здавна славиться своїми мінеральними джерелами і красою мальовничої долини, в якій розташоване містечко. Карлові Вари мають в своєму лікувальному арсеналі дванадцять джерел. Вживають місцеву воду як зовнішньо, так і всередину. Перший варіант можливий тільки в санаторіях, а ось другий доступний прямо на вулиці зі спеціально обладнаних джерел абсолютно БЕЗКОШТОВНО! Ось з нього ми і почнемо знайомство з містом.
Найпопулярніший гейзер курорту – Вржидло. Вражає те, що вода виривається з глибини в два кілометри і піднімається аж на тринадцять метрів, а її температура становить 73 градусів за Цельсієм, тому джерело вважається ще й найгарячішим серед інших.
Коли ви вдосталь нап’ється водички (не забудьте читати написи на джерелах, щоб екскурсія по Карловим Варам не перетворилася в екскурсію по туалетах), приступимо до огляду інших пам’яток. Найвідомішою вважається 132-метрова Гейзерна колонада, розташована уздовж річки теплоі і стала традиційним символом міста.
Одним з кращих фіналів прогулянки по Карловим Варам стане візит до тринадцятого цілющому «джерела». Так жартома називають винайдений тут в 1807 році аптекарем Йозефом Бехером лікер Бехеровку. У центрі міста знаходиться однойменний музей, присвячений історії та технології виробництва знаменитого напою. Завершити подорож по цілющому місту дегустацією цілющого алкоголю – відмінний варіант!
Бажаючі також зможуть відвідати відкритий термальний басейн і відчути на собі благотворну дію місцевих вод.
Самостійна прогулянка по місту, купівля сувенірів, обід в кафе міста.
Від’їзд до Праги.

По дорозі – відвідування Королівського пивоварного заводу «Крушовіце». Це – по-справжньому унікальне поєднання міцних традицій історії і останніх досягнень сучасності. Тут Ви зможете не тільки побачити на власні очі одне з найстаріших виробництв пива Європи, а й придбати продукцію в фірмовому магазині за дуже низькими цінами.
Завод був заснований в 1517 році і колись носив назву Королівський Пивовар Крушовіце. Зараз він належить німецькій компанії Heineken і випускає продукцію в преміальному сегменті ринку. Головна тут марка Krusovice – одна з найстаріших чеських марок пива, і п’ять інших варіантів – “Svetle”, “Musketyr”, “Imperial”, “Cerne” і “Jubilejnе”.
Пиво Крушовіце експортується в більш ніж 30 країн світу, але виробляється тільки в Чехії. Не дарма вважається королівським пивом, тому що подається на всіх офіційних президентських прийомах. Екскурсія по цехам закінчується дегустацією пива в необмеженій кількості і врученням келихів з символікою заводу.

20.00 Щоб гідно завершити наш відпочинок в Празі варто здійснити захоплюючу ПРОГУЛЯНКУ на кораблику по Влтаві з ВЕЧЕРЕЮ (додатково – 25 євро).
Чудова екскурсія на кораблику в Празі – це можливість поглянути на місто з іншого боку, побачити найвідоміші празькі пам’ятки в новій перспективі. Ви зможете помилуватися з води величним Празьким Градом, знаменитими набережними річки Влтави, Карловим мостом, пагорбом Петржін, Танцюючим будинком, розглянути з палуби корабля весь історичний центр міста.
Ткая прогулянка стане справжнім подарунком для Вас. Позитивні емоції гарантовані. Краса Праги, освітленій вечірніми вогнями, шелест хвиль, приємна компанія – найкраще поєднання для релаксації. Однак це ще не всі переваги двогодинної прогулянки на кораблику по Влтаві! Екскурсія включає також вітальний напій – знамениту чеську бехерівку, шведський стіл з найвишуканіших страв і екскурсійний супровід.

Повернення в готель. Відпочинок.

День 5:

Сніданок у готелі. Виселення. Переїзд в Дрезден.

Оглядова екскурсія по місту “ДРЕЗДЕН – спалений і відроджений”.
Аристократизм і життєву силу Дрездена Ви відчуєте відразу при зустрічі з “перлиною Саксонії”! У супроводі гіда ви прогуляєтеся по вузьких вуличках Старого міста і відвідайте центральний собор – знамениту Frauenkirche. Тут в гучному луні своїх кроків і в урочистих звуках органу ви почуєте цілу історію життя-історію про те, як будувався цей собор напротязі 17 років … Відвідайте Цвінгер: тут за шумом фонтанів Ви почуєте гул балів, шепіт придворних дам, захоплюючі історії з життя вищого світу Європи XVIII століття … Ну і, звичайно, всесвітньо відома Дрезденська картинна галерея, яка знаменита своєю колекцією творів європейських художників 15-17 століття, шедеврами таких майстрів, як Тіціан, Джорджоне, Ван Дейк і багатьох інших. Перлиною зборів, безсумнівно, є «Сикстинська Мадонна» ( «Sixstinische Madonna») Рафаеля.

Вільний час в місті. 20.00 Від’їзд з Дрездена. Нічний переїзд до Києва.

День 6:

Будинки завжди чекають
Прибуття до Києва після 18.00.

 Консультація: +38 (063) 143-99-82
Тур Україна/Європа

➊ 20.08.2019
➊ 27.10.2019

Інші тури