Площі Риму: бліц-тур з Києва

Рим
Тур 8 днів (c)
з Києва | ЦІНА - 279€ | 24.08 Назва туру: Площі Риму: бліц-тур з Києва

Київ – Будапешт – Венеція – Рим – Флоренція – Дебрецен – Київ  | 8 днів

Виїзд з Києва (з можливістю приєднання в Житомирі, Рівному, Львові).

У ВАРТОСТІ ТУРУ:
РИМ – колиска світу! …
   ВЕНЕЦІЯ – королева лагуни!
БУДАПЕШТ – угорський “Париж”!

А ЩЕ:
ФЛОРЕНЦІЯ – колиска Ренесансу
Фонтан Тіволі – розкіш античних вілл
МУЗЕЇ ВАТИКАНУ – світова спадщина
Колізей і ФОРУМИ – витоки Риму

Вартість туру:

 • Спеціальна вартість при бронюванні пакету екскурсій: – 249€, діти – 239€ (до 12 років)
 • Базова ціна – 279€, діти – 269€ (до 12 років)

АКЦІЯ “Раннє бронювання екскурсій”
Базова програма + “Музеї Ватикану”, “Флоренція”, “Вілла д`есте”
249 EUR + 80 EUR
АКЦІЯ “Подорож для батьків”
При бронюванні туристів старше 50 років – додаткова знижка 10 євро до вартості кожного туру.


У вартість входить
 • проїзд комфортабельним автобусом з Києва по маршруту;
 • розміщення в готелі категорії 2-3 * (5 ночей);
 • 5 сніданків в готелях;
 • супровід керівником групи;
 • екскурсії згідно програми;

У вартість не входить
 • особисті витрати;
 • додаткові екскурсії;
 • вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
 • проїзд громадським транспортом;
 • медичне страхування;
 • туристичний збір готелях;
 • використання навушників на екскурсіях;
День 1:

07.00 Виїзд з Києва комфортабельним автобусом з Південного терміналу ж / д вокзалу. Переїзд по території України з можливістю приєднання туристів в Житомирі, Рівному, Львові.

Орієнтовно о 14.00 приєднання туристів до групи у Львові на Стрийському автовокзалі. Переїзд в Угорщину. Проходження прикордонного контролю. Переїзд по території Угорщини. Пізнє поселення в готель в Дебрецені. Ночівля в готелі.

День 2:

 

БУДАПЕШТ – східний “Париж”!
Сніданок в готелі. Виселення. Переїзд в Будапешт.

Запрошуємо на захоплюючу ЕКСКУРСІЮ по БУДАПЕШТУ “Легенди сивого Дунаю” (у вартості).
Будапешт – одна з небагатьох європейських столиць, до зустрічі з якої не можна підготуватися заздалегідь. Тому що це красиве місто завжди виявляється незабутнім казковим враженням для своїх гостей. Старовинна Буда, що розкинулася на горах, що таять в собі безліч гарячих цілющих джерел, і рівнинний Пешт – з будівлями belle йpoque, бульварами, сотнями магазинів і затишних кав’ярень. А між ними – перекинулася через повноводний Дунай знаменитий Ланцюговий міст, що охороняється грізно рикаючими імперськими левами. Мандрівник, вперше опинився в Будапешті, чимось нагадує Едіпа, застиглого перед сфінксом. На зразок того, що загадково посміхається поруч з будівлею Національної опери. Велич і багатовікова мудрість, таємне знання істини і краса гармонії природного і людського – Будапешт назавжди виявляється в серці того, кому вдасться розгадати загадку цього міста.

Вільний час в місті. Пропонуємо відвідати на вибір найвідоміші достопрімечтальності Будапешта:
гарячі термальні купальні Сечені – вхідний квиток 18 євро;
один з найстаріших зоопарків в Європі – вхідний квиток 8 євро;
Додатково можлива організація прогулянки по Дунаю на кораблику (15 євро – дорослий, 10 євро – дитячий).
Вам відкриється неповторна панорама Будапешта, занесена в список світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Легенди і були, історія і сучасність, прикмети і традиції під звуки вальсів Йогана Штрауса з келихом «Шампанського». І не забудьте під кожним з мостів, де пропливає кораблик, загадати заповітне бажання! Обов’язково збудеться, перевірено!

Від’їзд з Будапешта. Переїзд в транзитний готель на території Угорщини. Поселення в готель. Ночівля.

День 3:

ВЕНЕЦІЯ – королева лагуни!
7:00 Сніданок в готелі. Виселення. Переїзд до Венеції.

Прибуття до Венеції після 12.00. Переїзд до Венеції (квиток на кораблик в 2 сторони і плата за в’їзд в Венецію оплачується додатково – 25 євро).

Запрошуємо на Оглядова пішохідна екскурсія по ВЕНЕЦІЇ.
Що можна сказати про місто, який давно став легендою? Венеція схожа на що піднявся з моря міраж: плескіт хвиль у Ваших ніг, химерні прикраси вікон, різнокольорові будинки, що нагадують корали … Венеція – унікальна, її ні з чим не можна порівняти і нічим замінити. Вона завмерла в часі, і тільки галасливий турист та нахабний голуб на Сан-Марко нагадає про те, що це не сон і не міраж. У Венеції десятки історій і тисячі секретів. Можливо, один з них вона відкриє і Вам.

Вільний час в Венеції. Пропонуємо відвідати додаткові екскурсії, без яких враження про Венеції не будуть повними.

Прогулянка на кораблику по Гранд Каналу (дорослі – 20 євро). У Великого каналу немає набережних, тому помилуватися численними палацами можна тільки з води. Палаццо Контаріні-Фазан – «будинок Дездемони», Палаццо-Даріо – життя численних власників якого закінчилася трагічно, Ка Фоскарі – венеціанський університет, Палаццо Вендрамін-Каллерджі – венеціанське казино і багато багато інших! Досить згадати і величні куполи церкви Санта Марія делла Салюте, і готичні мережива Ка д’Оро, «Золотого будинку», і фантастичні Маськероні палацу Ка’Пезаро, і безліч інших палаців. Вони захоплюють нас в глибину століть історією людей, в них жили – від композитора Бенедетто Марчелло до Ріхарда Вагнера, від Джакомо Казанови до лорда Байрона. А скільки таємниць, містики криється за їх стінами ..! Ми послухаємо цікаві історії та легенди, зробимо фотографії на тлі відбиваються в воді прекрасних палаців. Потім з Великого каналу ми звернемо в маленькі ріо і проїде по так званій Венеції Мінори – малої Венеції, де ще живуть корінні венеціанці. І це додаткова порція вражень – побачити не «парадне обличчя», а повсякденне життя міста, існуючого на цих островах вже 11 століть!
Увечері запрошуємо на авторську екскурсію «Венеціанська ніч» (оплачується додатково – 20 євро з особи. При групі не менше 20 осіб).
Вечірня Венеція – це особливий шарм сутінків, темряви, освітлених старовинними ліхтарями вуличок. Венеція змінюється в сутінках і має в своєму розпорядженні до загадок, легенд, любовним і містичним історіям. Екскурсія проходить в основному далеко від жвавих туристичних місць.

Легенда про «червоному бутоні» і про «покаявся пірата», про примару «чорного ченця» та про воскреслого закоханої з церкви «Della Fava», про примару Вівальді і про будівництво моста Ріальто, про примару Марино

День 4:

Раннє прибуття в Рим. Сніданок в кафе міста (оплачується самостійно). УВАГА!!! Пересування по Риму на громадському транспорті.

Запрошуємо на пішохідну оглядову екскурсію «РИМ – СЕРЦЕ СВІТУ».
Всі дороги ведуть до Риму! І головною метою нашої поїздки, безумовно, є Рим! Вічний, прекрасний, чудовий місто! Місто, в якому сплелися антична історія і дими від багать вестготів; місто, в якому мостові дихають спогадами, а на маленькій загубленості вуличці можна зустріти руїни, яким більше 2000 років. Місто, про яке ми знаємо з дитинства. І ось те, про що ми читали, бачили на картинках, марили в снах, перед нами: загадковий Пантеон, застиглий у часі Форум, руїна Колізею, де під темним склепінням можна почути відгомони реву юрби, фонтан Треві – творіння генія і багато-багато інше.

Вільний час в Римі.
Запрошуємо на екскурсію в супроводі гіда «МУЗЕЇ ВАТИКАНУ – скарбниця мистецтв» (додатково – 35 євро).
Ватикан – це не тільки резиденція Папи і собор Св. Петра, як ми звикли думати. За довгі роки свого існування і фактично правління католицької Європою у Ватикані були зосереджені шедеври світового значення. Ви побачите оригінали статуй античних часів, зал мозаїки і зал посвечніков, зал карт і зали з дивовижними фресками, найзнаменитішим з яких є Сикстинська капела. Далі гід проведе вас в Собор Св. Петра, де розповість про знакові місцях, статуях і вівтарі Берніні.

Поселення в готель в передмісті Риму. Ночівля.

День 5:

РИМ і околиці!
08.00 Сніданок в готелі.
Вільний день в Римі. В цей день Ви можете насолодитися самостійними прогулянками по великому місту або вибрати екскурсії за бажанням.

Запрошуємо побачити самі легендарні пам’ятки Рима в рамках екскурсії “Велика спадщина античного Риму” (додатково – 35 євро). Коли ми говоримо про Рим, то найчастіше згадуємо саме період Античності, період найбільш монументального величі Римської Імперії, коли під тупіт легіонів підкорялися безкраї простори Європи, Малої Азії і північної Африки. Саме в цей період були побудовані найбільші архітектурні комплекси – Колізей і Форуми. Ці живі свідки історії ще зберігають у своїх каменях відбиток тієї, іншої, епохи. Потрібно тільки трохи напружити уяву, і Ви зможете почути гул натовпу, яка чекає гладіаторів, під склепіннями амфітеатру; побачити сенаторів в білих тогах, які поспішають на засідання по стародавніх мостовим; можливо навіть юна весталка здасться серед колон древнього храму … У вартість екскрсіі входить квиток в Колізей і на Форуми.

У другій половині дня запрошуємо в дивовижне місце – на античну віллу д`есте, щоб побачити унікальний парковий комплекс і фонтану феєрію “Фонтани Тіволі” (додатково – 25 євро).
Тіволі – дуже древнє місто. Він був заснований в 13 столітті до н.е. і називався Тібур. Саме тому дорога, що йде до нього з Риму, названа Тібуртіна (via Tiburtina). Через близькість до Риму (всього 24 км), пишноти пейзажу і цілющих термальних джерел в містечку Баньї ді Тіволі, які високо цінувалися ще з античних часів, це місто завжди привертав знаменитих людей різних епох. Римські імператори і аристократи прикрашали Тіволі розкішними віллами і неповторними за своєю красою парками і садами. Любов і інтерес письменників, поетів, людей, пристрасно захоплених мистецтвом, які спонукає згадка і відвідування цього античного міста – все це залишило сліди в його історії. І перш за все – обожнювана туристами прекрасна вілла в античному і ренесансному стилі – Villa d’Este.

Кардинал Іполит д’Есте, син Альфонса д’Есте і Лукреції Борджа, дочки відомого тата Олександра VI Борджа, створив обитель, яка стала прообразом для творців багатьох паркових ансамблів. Не випадково творіння архітектора Пірра Лігоріо називають ще і віллою п’ятисот фонтанів, велика частина з яких ще й сьогодні в дії! Але не тільки фонтани … Як це було прийнято в епоху Відродження, парк вілли був не тільки місцем для відпочинку, а й місцем для глибоких роздумів … Вілла д’Есте, закладена в 1550 році – одна з найкрасивіших резиденцій епохи Відродження . Численні фонтани в прекрасному парку, оформленому в італійському стилі, створюють дивну гармонію води, каменю сонячного світла і тіні – одне з найбільш вдалих в світі втілень, мабуть найбільш складного садово-паркового мистецтва.

Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 6:

ФЛОРЕНЦИЯ!
08.00 Сніданок в готелі. Виселення з готелю.
Переїзд до Флоренції. Вільний день у Флоренції. УВАГА! Пересування по Флоренції громадським транспортом!

Оглядова екскурсія по місту «ФЛОРЕНЦІЯ – ДУША ІТАЛІЇ» (додатково – 20 євро).
Флоренція – це сама італійська Італія в нашому розумінні. Саме тут зароджувалася епоха Відродження, тут музеї зберігають скарби світового мистецтва, тут найсмачніша і типова для Італії кухня, тут маленькі вулички зміяться до центру і завмирають у геніального архітектурного шедевра – Дуомо. Тут вдома не змінювали своє обличчя кілька століть, а палац Медічі відкритий для відвідування будь-кому. Тут місто переплітається з парком, і, відпочиваючи під розлогим платаном в садах Боболі, ви побачите найвідоміший пейзаж Флорені – панораму червоних черепичних дахів і підноситься над ними купол Брунеллески.

21.00 Від’їзд з Флоренції. Нічний переїзд в Дебрецен.

День 7:

Термальні скарби Угорщини!
Транзитна зупинка на сніданок (оплачується самостійно).
15.00 Орієнтовний час прибуття в Дебрецен. Поселення в готель. Відпочинок.

Після далеких доріг запрошуємо Вас відпочити в чудовому термальному парку Дебрецена “Акватікум” (вхідні квитки – орієнтовно 7 євро).
Парк Надьердё (перекладається як “Великий Ліс”) – головна визначна пам’ятка північній частині міста. Парк отримав статус національного природного заповідника в 1939 році. Широко відомо не тільки на весь Дебрецен, а й далеко за його межами і озеро посеред заповідника, на берегах якого розташовані не тільки човнова станція, а й зоопарк, парк атракціонів, літній театр, стадіон, будинки відпочинку і величезний термальний комплекс з пляжами, готелями і салонами краси.

Крім самого озера прикрашає Дебрецен аквапарк, з цілий рік працюють одинадцятьма водними гірками, оточеними тропічними рослинами. Розкішні джакузі (сімейні і групові), коридори з бурхливою течією, які ведуть в затишні басейни в гротах, дитячий басейн, водні гриби і стіна скелелазів, з декількома трасами різної складності, яку омивають штучні хвилі, очікують туристів від малого до великого з ранку і до пізнього вечора. Головний плавальний басейн розміром 50 * 20 метрів розташований неподалік від залу лікувальних гарячих басейнів, під одним дахом з яким розташовані ще вісім басейнів: 2 басейни для лікувальної гімнастики, 4 термальних басейну, два 2 басейни з холодною і гарячою водою, і кілька саун. Не тільки лікувальні та розважальні процедури надає Дебрецен – аквапарк порадує відвідувачів ще й терасою-солярієм, площею в 3400 кв.м.

Ночівля в готелі.

День 8:

Будинки завжди чекають.
08.00 Ранній сніданок в готелі. Звільнення номерів, виселення з готелю. Переїзд в Україну.

Після 16.00 – орієнтовний час прибуття до Львова. Увага!
Після 23.00 – орієнтовний час прибуття в Київ.

 Консультація: +38 (063) 143-99-82
Тур Україна/Європа

➊ 24.08.2019

Інші тури