Париж і замки Луари: тур з Києва!

Banner_06930
Тур 10 днів
з Києва | Ціна - 455€ | 21.08

Київ – Хайдусобосло – Регенсбург – Мец – Париж – замки Луари – Мюнхен – Баден – Київ | 10 днів

Вартість тура:

 • Вартість при бронюванні за 8 тижнів:– 395 €, діти – 375 € (до 12 років)
 • Базова вартість тура:– 455 €, діти – 435 € (до 12 років)

У вартість  входить
 • розміщення в готелі категорії 3 * (9 ночей);
 • сніданки (шведський стіл);
 • екскурсії за програмою;
 • транспортні послуги за програмою;
 • супровід представником компанії і колійна інформація.

У вартість не входить
 • медичне страхування;
 • вх. квитки в купальні і екскурсійні об’єкти;
 • додаткові екскурсії;
 • навушники, проїзд на громадському транспорті;
 • особисті витрати;
 • оформлення візи при необхідності.

День 1: Починаємо подорож!

07.00 Від’їзд з Південного терміналу ж / д вокзалу комфортабельним автобусом. Транзит по території України. Можливо приєднання до групи в Житомирі, Рівному, Львові, Чопі.
21.00 Перетин українсько-угорського кордону. Переїзд в Дебрецен. Поселення в готель. Ночівля.

День 2: Гарячі води Угорщини

  

Сніданок у готелі.

Переїзд на легендарний термальний курорт Угорщини – Хайдусобосло. Відвідання купалень (вхідні квитки – від 7 євро в залежності від обраного пакета).
Хайдусобосло – водний рай, це пропозиція для всіх і кожного, найкращі ліки для відпочинку тіла і релаксу душі. Тут, в лікувальній купальні, всі бажаючі можуть отримати необхідну порцію корисних мінералів; на пляжі – таку бажану порцію сонячних променів і ніжною термальної води; в аквапарку – драйв, швидкість і адреналін. Хайдусобосло – це Мекка для відпочинку, курорт для всієї родини.

Переїзд в транзитний готель на території Австрії. Поселення в готель. Ночівля.

День 3: Регенсбург – місто тисячі вражень

  

08.00 Сніданок в готелі. Ранній виїзд з готелю. Переїзд в Німеччину.

15.00 Прибуття в Регенсбург. Вільний час в місті або прогулянка з російськомовним гідом “Регенсбург – ожівшее Середньовіччя” (оплачується. Додатково – 15 євро).
Регенсбург зі Старим містом, Кам’яним мостом і кварталом Штадтамхоф є найкращим в Німеччині прикладом відмінно зберігся великого німецького міста часів Середньовіччя. Історія Регенсбурга налічує більше 1800 років. Заснували його римляни. Своє зміцнення, споруджене на злитті річок Реген і Дунай, римські легіонери назвали “Castra Regina” .У місті збереглося близько тисячі середньовічних будинків та інших архітектурних пам’яток цього історичного періоду. У 2006 році вони були внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Переїзд в сторону Франції. Транзитний нічліг на території Німеччини.

День 4: Мец – місто древніх легенд. ПАРИЖ – перша зустріч 

  

Сніданок у готелі. Виселення. Переїзд до Франції.

Прибуття в м Мец. Вільний час в місті або прогулянка з російськомовним гідом “Мец – місто древніх легенд” (оплачується. Додатково – 15 євро).
Мец виник як римське поселення на перетині доріг, що йдуть від Ла-Маншу до долини Рейну і з Тріра в Італію. В епоху раннього Середньовіччя місто отримує статус резиденції герцогів Лотарингских. У XII столітті столицю переносять в Нансі, а Метц стає містом-республікою. У 1552 року місто переходить під владу Франції і з тих пір Мец – прикордонна фортеця, століттями захищала державу зі сходу. В даний час це гарний, спокійний місто, з приємною французькою атмосферою і стародавніми легендами.

19.00 Прибуття в Париж. Для першого знайомства пропонуємо захоплюючу екскурсію по «ВЕЧІРНІ ОДПІ Монмартр» (додатково – 15 євро).
Холм Монмартр – найвища точка Парижа. Перед нами ВЕСЬ Париж буде як на долоні !!! Тихі звивисті вулички, кожен крок – це історія, кожна будівля – це шедевр! Повітря на пагорбі переповнений духом любові і пригод! У кварталах Монмартра жили і творили Моне, Ван Гог, Дега, Курбе. Тут знаходиться майстерня Далі, а на кладовищі Монмартра поховані Стендаль, Готьє, Дюма-син … Сьогодні пагорб Монмартр заввишки 130 метрів, по-старому, називають просто Холм, він залишається самим колоритним місцем Парижа зі своєю енергетикою, атмосферою і неповторною привабливістю. Церкви і каплиці, музеї та галереї, площі і скульптури, театри і кабаре – все це Монмартр. Мальовничі вулички, сімейні магазинчики, маленькі булочні, тут є куди піти і що подивитися.

23.00 Поселення в готель. Ночівля.

День 5: ПАРИЖ – місто мрії!

  

Сніданок в готелі.

Запрошуємо на оглядову екскурсію по Парижу «Зустріч з мрією».
Ця екскурсія дасть можливість отримати першу найповнішу інформацію про Париж і познайомитися з його основними пам’ятками. Ви побачите знамениту Ейфелеву вежу – символ Парижа і Тріумфальну арку, на якій викарбувані назви 128 битв, виграних імператорською армією Наполеона. Проїдете по знаменитим Єлисейських полях, відвідайте площа Згоди – найбільшу площу знаменитого міста. Гранд Опера, Собор Паризької Богоматері, площа Трокадеро, університет Сорбонни, Латинський квартал і Пантеон – дивовижні і овіяні історичною славою місця, ніби зійшли зі сторінок прочитаних книг. В цей день Вас також чекає король всіх музеїв Лувр, вишуканий квартал Сен-Жермен і Вандомська площа, і, звичайно, Будинок Інвалідів – тут покоїться прах Наполеона!

Вільний час в Парижі. Пропонуємо відвідати додаткові екскурсії.
Екскурсія в знаменитий музей Лувр з гідом (додатково – 35 євро).
Лувр – це колишня королівська резиденція і один з найбільших музеїв світу. Зі старих палацових приміщень Лувра найбільший інтерес представляє галерея Апполона і зал Каріатид. Історія виникнення музею пов’язана з Великою французькою революцією. В основу колекції лягли колишні королівські збори, а також колекції монастирів і приватних осіб. Наполеон розширив і збагатив музей археологічними знахідками, зібраними під час військових компаній. Серед найбільш відомих експонатів Лувру – Венера Мілоська, Мона Ліза, Ніка Самофракийская, полотна Рубенса, Рембрандта, Ботічеллі …

Вільний час. Увечері можлива прогулянка на кораблику по Сені (додатково – 15 євро / 10 євро).
Самостійне повернення в готель. Ночівля.

День 6: ЗАМКИ ДОЛИНИ ЛУАРИ – серце Франції

  

Сніданок у готелі.

Запрошуємо на додаткову екскурсію по замкам ДОЛИНИ ЛУАРИ (додатково – 70 євро).
Це подорож, як правило, починається з замку Шамбор, який порівнюють з казковими окрасу палати. Він вражає не тільки величиною – 440 кімнат і 365 камінів, але і новаторством архітектури. Далі вам належить огляд замку Шенонсо, який розташований на річці Шер, притоці Луари відомий як Дамський замок, так як з ним нерозривно пов’язані долі дивовижних жінок – Катерини Медичі, Діани де Пуатьє, Луїзи Лотарінгське, Жорж Санд … Він унікальний багатством інтер’єрів і садів, а також тим, що розташований в буквальному сенсі на воді. Невелика зупинка біля королівського замку Амбуаз, побудованого королем Карлом VIII і його дружиною Ганною Бретанской. Він відомий ще й тим, що в каплиці на його території спочивають останки Леонардо да Вінчі.

Повернення в Париж. Ночівля.

День 7: ВЕРСАЛЬ – королівська спадщина!

  

08:00 Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Парижі.

Пропонуємо захоплюючу виїзну екскурсію в ВЕРСАЛЬ (додатково – 35 євро / 25 євро).
Версаль – знаменита і розкішна резиденція “короля-сонце” Людовика XIV. Символ абсолютної влади короля і обличчя Франції протягом багатьох років. До сьогоднішнього дня він зберігає таємниці палацових інтриг і вражає пишністю інтер’єрів і ландшафтів.

15.00 Від’їзд з Парижа. Переїзд в Німеччину. Пізніше прибуття в готель. Поселення. Ночівля.

День 8: МЮНХЕН – пиво, замки і футбол!

  

Сніданок у готелі. Виселення.

Переїзд в Мюнхен. Оглядова екскурсія по Мюнхену.
Білі баварські ковбаски, Октоберфест, футбол: ці поняття нерозривно пов’язані з Мюнхеном. Будинки епохи Відродження і хмарочоси, коктейль Пінакотек і світле пиво, класика і рок йдуть тут рука об руку. У Мюнхена багато епітетів: “Афіни на річці Ізар”, “метрополія з ласкавим серцем”, “столиця пива і бароко”. Потай баварці вважають Мюнхен столицею Німеччини, настільки великі його культурні та художні багатства. Це “туристична Мекка” країни, місто витонченості і радості життя.

Переїзд в транзитний готель в Австрії. Поселення. Ночівля.

День 9: БАДЕН – гарячі купальні Австрії!

  

Сніданок в готелі. Виселення. Переїзд в сторону Угорщини.

Відвідування австрійського термального курорту Баден, який не варто плутати зі знаменитим Баден-Баденом. За бажанням – відвідування купалень або прогулянка по місту.
Переїзд по території Угорщини в сторону кордону. Поселення в готель. Ночівля.

День 10: Дорога додому!

Сніданок у готелі. Виселення.
Переїзд в Україну. Проходження прикордонного контролю.
16.00-17.00 Прибуття до Львова.
23.00-24.00 Пізніше прибуття в Київ (орієнтовно).

 Консультація: +38 (063) 143-99-82
Тур Україна/Європа

➊ 21.08.2019

Інші тури