Париж і Дісней: тур з Києва!

Париж-3
Тур 8 днів
з Києва | Ціна - 285 € | 24.08

Київ – Варшава – Ротенбург-на-Таубер – Париж (3 дні) – Прага – Київ | 8 днів

Вартість туру:

 • Спеціальна вартість туру при бронюванні пакету екскурсій: – 285 €, діти – 275 € (до 12 років)
 • Базова вартість туру: – 315 €, діти – 305 € (до 12 років)

У вартість входить:
 • проїзд комфортабельним автобусом з Києва по маршруту;
 • розміщення в готелі категорії 2-3 * (6 ночей);
 • сніданки;
 • супровід керівником групи;
 • екскурсії згідно програми;

У вартість не входить:
 • особисті витрати;
 • медична страховка;
 • вх. квитки в екскурсійні об’єкти;
 • проїзд громадським транспортом;
 • додаткові екскурсії;
 • оформлення візи при необхідності;
День 1:

Виїзд з Києва о 07.00 від Південного терміналу ж / д вокзалу. Проходження прикордонного контролю. Переїзд в Варшаву. Поселення в готель в Варшаві. Вільний час в місті. Ночівля.

День 2:Варшава

Сніданок. Виїзд з готелю.

Запрошуємо на оглядову екскурсію по Варшаві «Чарівна Пані Варшава».
Старе місто Варшави – це унікальне для відвідування місце відразу за кількома прічн. По-перше, це об’єкт ЮНЕСКО. А по-друге, будинки, які виглядають як-ніби їм сотні років, насправді дбайливо відновлені після Другої світової Війни, коли Варшава тричі була стерта з лиця землі. Так, цінителі історії не відчують тут пил століть, але зате кожен камінчик просто кричить про любов до свого батьківщині, про дбайливе ставлення до свого минулого, про неймовірну спрагу життя і любові до прекрасного. Під час екскурсії ми почуємо історію Старого міста і історію виникнення Варшави, побачимо Замкову площу і Королівський палац, подивимося Ринкову площу зі знаменитою скульптурою русалки, оцінимо давні міські стіни і Барбакан, помилуємося палацами знаті і почуємо багато-багато цікавого.

А також рекомендуємо відвідати резиденцію королів, візитну картку Варшави – Королівський палац (20 євро – дорослі, 5 євро – діти).
Королівський палац побудував король польський і великий князь литовський Сигізмунд Ваза в 1598-1618 роках на місці замку мазовецких князів. Палац був споруджений на штучному підвищенні в формі п’ятикутника. Споруда виділяється 60-метровою вежею. Нині Королівський палац служить музеєм. У ньому є кілька оглядових залів: Зал Ради, Великий зал, Овальний галерея, Мармурова кімната, передпокій перед Великим залом, Кімната для конференцій, Лицарський зал, Тронний зал. У музеї знаходяться експозиції різних періодів. Живопис представлена ​​пейзажами Варшави, портретами відомих особистостей Польщі, роботами Стробла, Смуглевіч, Кауффманн, особливе місце займають картини Рембрандта «Вчений за пюпітром» і «Дівчина в капелюсі».

16.00 – від’їзд з Варшави. Переїзд в транзитний готель на території Німеччини. Поселення, нічліг.

День 3:Ротенбург-на-Таубере

08.00 – сніданок в готелі. Виселення, переїзд в Ротенбург-на-Таубер.

Запрошуємо на пішохідну екскурсію в дивовижний “місто ожилого Середньовіччя” – Ротенбург-об-дер-Таубер (додатково – 20 євро / 10 євро)!
Місто Ротенбург-на-Таубер – це ожила декорація до фільму про Середньовіччя. Як у казці, перед очима виникають фахверкові будиночки, стародавня кріпосна стіна, прекрасні церкви і міські вежі, вузькі вулички, міська Ратуша, оглядовий майданчик – все сьогодні дихає спокоєм і миролюбністю і при цьому пронизане колишнім могутністю міста. Для тих, кому цікава історія та культура Німеччини, ця екскурсія стане однією з найбільш хвилюючих і пам’ятних!

Задумайтесь тільки! За фортечною стіною, що оточує місто, заборонені телефонні будки, рекламні щити, неонові вивіски або сигаретні кіоски! Кручені позолочені вивіски, як і сотні років тому, вказують на рід занять ремісника або спеціалізацію магазину. Схвильовано битися дитячі серця змусить найбільший в Німеччині приватний Музей ляльок та іграшок. Любителі гострих відчуттів будуть раді відвідати Музей середньовічного кримінального права, де дізнаються все про середньовічних тортурах і покарання. Гурмани будуть щасливі попробвать знамениті “сніжки”, що представляють собою вишукані ласощі: тістечка, начинені шоколадом, горіхами та ін., Рясно посипане цукровою пудрою, немов сніжок. Ну і найголовніше: чому ж Ротенбург називають ще й “містом Різдва”? Саме тут розташоване єдине місце в Німеччині, де новорічні іграшки та сувеніри можна купити кругдий рік! Постійно працює Різдвяний базар і Музей Різдва.

Вільний час в Ротенбурге. Переїзд в транзитний готель на території Німеччини. Поселення, нічліг.

День 4:Париж

Ранній сніданок в готелі. Виселення. Переїзд до Франції.

Прибуття в м Мец. Вільний час в місті або прогулянка з гідом “Мец – місто древніх легенд” (оплачується. Додатково – 15 євро / 10 євро).
Мец виник як римське поселення на перетині доріг, що йдуть від Ла-Маншу до долини Рейну і з Тріра в Італію. В епоху раннього Середньовіччя місто отримує статус резиденції герцогів Лотарингских. У XII столітті столицю переносять в Нансі, а Метц стає містом-республікою. У 1552 року місто переходить під владу Франції і з тих пір Мец – прикордонна фортеця, століттями захищала державу зі сходу. В даний час це гарний, спокійний місто, з приємною французькою атмосферою і стародавніми легендами.

19.00 Прибуття в Париж. Для першого знайомства пропонуємо захоплюючу екскурсію по «ВЕЧІРНІ ОДПІ Монмартр» (додатково – 15 євро / 10 євро).
Холм Монмартр – найвища точка Парижа. Перед нами ВЕСЬ Париж буде як на долоні !!! Тихі звивисті вулички, кожен крок – це історія, кожна будівля – це шедевр! Повітря на пагорбі переповнений духом любові і пригод! У кварталах Монмартра жили і творили Моне, Ван Гог, Дега, Курбе. Тут знаходиться майстерня Далі, а на кладовищі Монмартра поховані Стендаль, Готьє, Дюма-син … Сьогодні пагорб Монмартр заввишки 130 метрів, по-старому, називають просто Холм, він залишається самим колоритним місцем Парижа зі своєю енергетикою, атмосферою і неповторною привабливістю. Церкви і каплиці, музеї та галереї, площі і скульптури, театри і кабаре – все це Монмартр. Мальовничі вулички, сімейні магазинчики, маленькі булочні, тут є куди піти і що подивитися.

23.00 Поселення в готель. Ночівля.

День 5:Париж

08.00 Сніданок в готелі.

Запрошуємо на оглядову екскурсію «БОНЖУР, ПАРИЖ!».
Ця екскурсія дасть можливість отримати першу найповнішу інформацію про Париж і познайомитися з його основними пам’ятками. Ви побачите знамениту Ейфелеву вежу – символ Парижа і Тріумфальну арку, на якій викарбувані назви 128 битв, виграних імператорською армією Наполеона. Проїдете по знаменитим Єлисейських полях, відвідайте площа Згоди – найбільшу площу знаменитого міста. Гранд Опера, Собор Паризької Богоматері, площа Трокадеро, університет Сорбонни, Латинський квартал і Пантеон – дивовижні і овіяні історичною славою місця, ніби зійшли зі сторінок прочитаних книг. В цей день Вас також чекає король всіх музеїв Лувр, вишуканий квартал Сен-Жермен і Вандомська площа, і, звичайно, Будинок Інвалідів – тут покоїться прах Наполеона!

Екскурсія в знаменитий музей Лувр з російськомовним гідом (додатково – 35 євро / 20 євро).
Лувр – це колишня королівська резиденція і один з найбільших музеїв світу. Зі старих палацових приміщень Лувра найбільший інтерес представляє галерея Апполона і зал Каріатид. Історія виникнення музею пов’язана з Великою французькою революцією. В основу колекції лягли колишні королівські збори, а також колекції монастирів і приватних осіб. Наполеон розширив і збагатив музей археологічними знахідками, зібраними під час військових компаній. Серед найбільш відомих експонатів Лувру – Венера Мілоська, Мона Ліза, Ніка Самофракийская, полотна Рубенса, Рембрандта, Боттічеллі …

У другій половині дня – виїзна екскурсія в Версаль “Спадщина легендарного короля-сонце” (додатково – 40 євро / 30 євро).
Версаль – це самий останній знак оклику зустрічі з Парижем! Знаменита і розкішна резиденція “короля-сонце” Людовика XIV. Символ абсолютної влади короля і обличчя Франції протягом багатьох років. До сьогоднішнього дня він зберігає таємниці палацових інтриг і вражає пишністю інтер’єрів і ландшафтів.

Вільний вечір в Парижі. Ночівля в готелі.

День 6:Дісней

09:00 Сніданок. Виселення з готелю.

УВАГА! Для тих, хто вже виріс, і згоден поміняти відвідування Діснейленда на вільний час в Парижі :), є можливість залишитися в місті і гуляти цілий день по бульварах і музеям. У соглсованное час (орієнтовно 18.00) наш сопрвождается зустріне Вас і допоможе доїхати до Діснейленда електричкою RER, червона лінія, ~ 7,3 євро квиток в одну сторону, де Ви приєднаєтесь до групи.

Переїзд в Діснейленд. Відвідування розважального парку протягом дня (вхідні квитки оплачуються додатково).
Паризький Діснейленд – найпопулярніша у Франції туристична пам’ятка, яка приваблює щорічно в два рази більше відвідувачів, ніж Ейфелева вежа або Лувр. Діснейленд розташований в 32 км на схід від Парижа і займає територію рівну 1/5 площі столиці Франції.
Парк пропонує увазі атракціони, паради і шоу. Щоб не упустити щось особливе, свіженьке і сьогоднішнє, рекомендується запастися програмою всіх уявлень – вона оновлюється щодня. Програму, а заодно і карту парку можна отримати в бюро інформації. Воно знаходиться в двох кроках від входу – в Сіті-хол на Головній вулиці. Програми пропонуються на шести мовах: англійській, французькій, німецькій, голландською, іспанською та італійською. Ще одне бюро інформації знаходиться на Центральній площі.
Кожен день о 15.00 на Головній вулиці проходить гранд-парад персонажів улюблених казок і мультфільмів: Аладдін, русалочок та інших улюбленців. Вечорами – ті ж персонажі крокують в нарядах з електричних лампочок. Завершується день музичним феєрверком.

19.00 Від’їзд з Діснейленда. Нічний переїзд в Прагу.

День 7:Прага 

Ранкове прибуття в Прагу. Сніданок в кафе міста – самостійно.

Прілашаем на пішохідну ЕКСКУРСІЮ ПО Старому Місту ПРАГА “Серце Праги”.
Прага – це один із найзатишніших міст Європи. Тут маленькі вузькі вулички, переплітаючись між собою, можуть вивести Вас до стародавніх площах. Тут до сих пір в деяких місцях газові ліхтарі запалює ліхтарник, коли настає темрява. Тут будинки з Середніх століть визначають не по номеру, а по домовому знаку. А про празьких пивних, розташованих в темних подвальчиках, знають практично всі. Прага завжди була центром Європи, тому складно знайти відомих людей, які тут не бували, і не залишили після себе історій, байок і легенд. Крім усього цього, Прага завжди вважалася столицею європейської алхімії, містом магів і фокусників. Саме тут десь до сих пір покоїться в темному підвалі таємничий голем. І можливо тут вже розкрили таємницю філософського каменя … Прага сподобається і тим, хто шукає яскравих емоцій і впечталеніе; і тим, хто любить насолоджуватися красивою архітектурою; і тим, хто вирушає в подорожі за історіями і легендами; і, звичайно, тим, хто знаходиться в пошуку гатрономіческіх відчуттів.

А ще Прага завжди подобається дітям – адже це місто, де дивним чином сплітається реальне і вигадане, історія та сьогодення час, магія і легенди. Саме в Празі дуже легко уявити собі і середньовічних лицарів, і соромливих дам, і магів, що чаклують над черговим зіллям … А щоб емоції були яскравіше в Празі дітей запрошують чудові музеї: Музей алхіміків і магів, Музей Іграшок, замечтальний Зоопарк, Музей Лего , смачний Музей Шоколаду, Музей Привидів і Легенд і багато іншого.

Вільний час для відпочинку або прогулянок.

19.00 Переїзд в транзитний готель в Чехії. Поселення.

День 8:

08.00 Ранній сніданок в готелі. Звільнення номерів, виселення з готелю. Переїзд в Україну.
Після 19.00 – орієнтовний час прибуття до Львова.
Після 02.00 – орієнтовний час прибуття в Київ.

 Консультація: +38 (063) 143-99-82
Тур Україна/Європа

➊ 24.08.2019

Інші тури