Париж і Брюссель: тур з Києва

Краков-1
Тур 9 днів
з Київа | Ціна - 295 € | 25.05, 22.06

Київ – Вроцлав – Потсдам – Брюссель – Париж – Дрезден – Краків – Київ | 9 днів

Вартість туру:

 • Спеціальна вартість туру при бронюванні пакету екскурсій: – 295 €, діти – 275 € (до 12 років)
 • Базова вартість туру: – 345 €, діти – 325 € (до 12 років)

У вартість входить
 • проїзд комфортабельним автобусом з Києва по маршруту;
 • розміщення в готелях категорії 2-4 * (6 ночей);
 • сніданки в готелях;
 • супровід керівником групи;
 • екскурсії згідно програми;

У вартість не входить
 • особисті витрати;
 • вх. квитки в екскурсійні об’єкти;
 • проїзд громадським транспортом;
 • додаткові екскурсії;
 • медичне страхування;
 • оформлення візи при необхідності;
День 1:

21.00 Виїзд з Києва комфортабельним автобусом. Нічний переїзд по території України.

День 2:Вроцлав

06.00 – 6:30 Приєднання до групи туристів у Львові на ж / д вокзалі. Переїзд в Польщу. При швидкому проходженні кордону можливий заїзд і зупинка у Вроцлаві.

Вроцлав – столиця Нижньої Сілезії, «священна квітка Європи». Це «польська Венеція», розташована на 12 островах річки Одер, з’єднаних між собою 117 мостами. Найстарша частина міста – острів Тумський – «вроцлавський Ватикан». Кафедральний собор святого Яна Хрестителя. Архітектурний ансамбль Вроцлавського університету. Пам’ятник … голому Студенту. Площа Ринок: яскраві «пряникові» будиночки – жоден з них не схожий на інший. Мостова з різнобарвною бруківкою, фонтани, затишні кафе і ресторанчики …

У дитячу мрію звуть не тільки міні-палаци з квітучими балконами, а й краснолюдки – повноправні мешканці Вроцлава, його охоронці і талісмани.
Їх можна зустріти в найнесподіваніших місцях. Ось … дивіться! … на одному з мостів через Одер маленький краснолюдок стирає в річці свої речі. А ось в центрі міста усміхнений малюк скромно примостився на одній з крамничок … Відчайдушний лихач сміливо підіймається вгору по ліхтаря. У кожного з них – своє ім’я та своя цікава історія …

Переїзд в транзитний готель на території Польщі. Ночівля в готелі.

День 3:Потсдам та Сан Сусі 

07.00 Сніданок.
08.00 Виселення з готелю. Переїзд в Потсдам.
10.00 Екскурсія по Потсдаму з відвідуванням парку Сан Сусі (вхідні квитки в палаци і екскурсія оплачуються додатково – 25 євро).
Дуже часто при розмові про Потсдамі виникає одна асоціація – палац Сан Сусі. І дійсно, складно заперечувати пишність резиденції Фрідріха Великого: чудові прикраси залів, розкішний парк, виноградні тераси … Але крім цього в Потсдамі є, що подивитися. Під час екскурсії ми відвідаємо Палац Цецилії-хоф, де проходила зустріч «Великої трійки», глав трьох держав в липні-серпні 1945 року (Потсдамська конференція) .Проедемся по «шпигунські мосту», який раніше знаходився на кордоні між Західним Берліном і НДР і де за часів «холодної війни» відбувався обмін шпигунами. Пройдемося по найзахіднішої російському селі – «Олександрівці», названої так на честь імператора Олександра Першого, де проживали російські хорові співаки. Заглянемо в Голландський квартал в центрі міста, побудованому на початку 18 століття для голландських майстрів … А найголовніше, ми почуємо багато історій про те, чому Фрідріх переховувався від світу, чому в архітектурі присутні містичні символи і чи дійсно в Потсдамі тече життя «без турбот »…

14.00 Від’їзд з Потсдама. Переїзд в транзитний готель на території Німеччини.
23.00 Пізніше прибуття в готель. Ночівля.

День 4:Брюссель

06.00 Сніданок. Виселення з готелю.
07.00 Переїзд в Брюссель.

10.00 Оглядова екскурсія по Брюсселю (додатково – 20 євро / діти – безкоштовно).
Цього ранку ми проведемо в столиці об’єднаної Європи – Брюсселі. Побачимо головні визначні пам’ятки – Гранд-Плас і Манекен Піс, готичну ратушу і Тріумфальну арку, королівський палац і багато іншого. Спробуємо знамениті бельгійські «праліне» і продовжимо наш шлях до Парижа.
14.00 Від’їзд з Брюсселя. Переїзд в Париж.

19.00 Прибуття в Париж. Для першого знайомства з містом запрошуємо на вечірні прогулянки по Монмартру (додатково – 15 євро / діти – безкоштовно).
Холм Монмартр – найвища точка Парижа. Перед нами ВЕСЬ Париж буде як на долоні !!! Тихі звивисті вулички, кожен крок – це історія, кожна будівля – це шедевр! Повітря на пагорбі переповнений духом любові і пригод!

23.00 Поселення в готель. Ночівля.

День 5:Париж

09:00 Сніданок.

Запрошуємо на оглядову екскурсію «БОНЖУР, ПАРИЖ!».
Ця екскурсія дасть можливість отримати першу найповнішу інформацію про Париж і познайомитися з його основними пам’ятками. Ви побачите знамениту Ейфелеву вежу – символ Парижа і Тріумфальну арку, на якій викарбувані назви 128 битв, виграних імператорською армією Наполеона. Проїдете по знаменитим Єлисейських полях, відвідайте площа Згоди – найбільшу площу знаменитого міста. Гранд Опера, Собор Паризької Богоматері, площа Трокадеро, університет Сорбонни, Латинський квартал і Пантеон – дивовижні і овіяні історичною славою місця, ніби зійшли зі сторінок прочитаних книг. В цей день Вас також чекає король всіх музеїв Лувр, вишуканий квартал Сен-Жермен і Вандомська площа, і, звичайно, Будинок Інвалідів – тут покоїться прах Наполеона!

Екскурсія в знаменитий музей Лувр з гідом (додатково – 35 євро / діти – 20 євро).
Лувр – це колишня королівська резиденція і один з найбільших музеїв світу. Зі старих палацових приміщень Лувра найбільший інтерес представляє галерея Апполона і зал Каріатид. Історія виникнення музею пов’язана з Великою французькою революцією. В основу колекції лягли колишні королівські збори, а також колекції монастирів і приватних осіб. Наполеон розширив і збагатив музей археологічними знахідками, зібраними під час військових компаній. Серед найбільш відомих експонатів Лувру – Венера Мілоська, Мона Ліза, Ніка Самофракийская, полотна Рубенса, Рембрандта, Ботічеллі …

Вільний час в ПАРИЖІ. Увечері можлива організація відвідування знаменитих паризьких кабаре «Лідо» або «Мулен Руж» або прогулянка на кораблику по Сені (додатково – 15 євро / 10 євро).

День 6:Париж

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Парижі.

Виїзна екскурсія в Версаль (додатково – 40 євро / діти – 30 євро).
Версаль – знаменита і розкішна резиденція “короля-сонце” Людовика XIV. Символ абсолютної влади короля і обличчя Франції протягом багатьох років. До сьогоднішнього дня він зберігає таємниці палацових інтриг і вражає пишністю інтер’єрів і ландшафтів.

16.00 Від’їзд з Парижа. Переїзд до Франкфурта. Дуже пізнє прибуття в готель. Поселення. Ночівля.

День 7:Дрезден

08.00 Ранній сніданок в гостініце.Освобожденіе номерів, виселення з готелю. Переїзд в Мейсен.

16.00 Оглядова екскурсія по Дрездену.
Прогулюючись по місту, Ви почуєте розповідь гіда про трагічну історію Дрездена, пройдетеся по вузьких вуличках Старого міста і зайдете в знаменитий центральний собор. Ви побачите Цвінгер, і дізнаєтеся про історії з життя великосвітського суспільства 18 ст. Ну і, звичайно, після екскурсії ми зайдемо в знамениту Дрезденську галерею (вхідні квитки оплачуються додатково). Тут зберігаються шедеври таких майстрів як Джорджоне, Ван Дейк і найприголомшливіший – «Сикстинська Мадонна» Рафаеля.

День 8:Краків

Сніданок в готелі. Виселення.

Переїзд до Кракова. Коротка прогулянка по Кракову.
Краків – один з найстаріших і найпрекрасніших міст не тільки Польщі, а й усієї Європи. Тут перетнулися історичні шляхи Заходу і Сходу, культури, думки, ідеї та винаходи безлічі народів і народностей. Вас чекає площа Ринок, Маріацький костел, знаменитий Вавельський пагорб – саме тут за переказами жив легендарний дракон. Вас не залишить байдужим скромна чарівність вузьких вуличок Казімєжа і запилена розкіш коридорів Колегіуму Маяс.

Від’їзд з Кракова. Прибуття до Львова після 23.00. Нічний переїзд до Києва.

День 9:

Прибуття до Києва в першій половині дня.

 Консультація: +38 (063) 143-99-82
Тур Україна/Європа

➊ 25.05.2019
➊ 22.06.2019

Інші тури