СПА-тур на 8 березня в Закарпаття

Спа-тур на 8 марта в Закарпатье из Киева
Тур 5 днів
з Києва | 07.03

Ціна – 2400 грн.


У вартість входить

 • проїзд автобусом
 • Проживання в котеджах або міні-готелях
 • Харчування (3 сніданки і 2 вечері)

 • Екскурсія в замок Паланок
 • Супровід гіда-екскурсовода
 • Страхування на час подорожі


У вартість не входить
 • Факультативні екскурсії
 • особисті витрати
 • квитки на термальні басейни

Проживання та ціна тура:

 • приватні котеджі (санвузол в домі) – 2400 грн. (дорослі), 2200 грн. (діти)
 • приватні котеджі зі зручностями в номері – 2600 грн. (дорослі), 2400 грн. (діти)


Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти та дегустації:

 • поїздка в Косино + екскурсія “Українська Угорщина” – 100 грн
 • екскурсія в Велятино -150 грн
 • вхідні квитки: в “Термальні води Косино” – 400 грн
 • терм .бассейни “Жайворонок” в Берегово – 220 грн / 2,5 години
 • Велятино – 200 грн / 2 години
 • замок Паланок – 40 грн / дор, 20грн / діти
 • дегустація вина – 80 грн
 • дегустація сиру – 80 грн.

День 1:

Четвер 07.03.19 19-15 – 19-30 збір групи та виїзд з Києва, станція метро “Політехнічний інститут” (пр.Перемоги 30)
21-15 -21-30 зупинка і посадка пасажирів в м.Житомир, (АЗС “БРСМ” навпроти центрального автовокзалу).

День 2:

П’ятниця 08.03.19 7-00 – 8-00 – приїзд в пос.Бене, Берегівський р-н, Закарпатської обл. Розміщення в приватних угорських котеджах в 2-3-4-х місцевих кімнатах (санвузол на 4-6 чол). Сніданок.

Проживання в приватних угорських садибах дасть вам можливість оцінити гостинність жителів Закарпаття, поспілкуватися з етнічними угорцями, дізнатися їх побут і звичаї, спробувати місцеві страви, приготовані з домашніх продуктів, продегустувати вино і різні наливки, власного виробництва.

Виїзд на екскурсію “Українська Угорщина”

В ході екскурсії ми відвідаємо:

– комплекс “Термальні води” Косино “. На території комплексу 4 басейни з теплою термальною водою + 38-41 градусів. Корисні властивості води застосовуються для лікування захворювань опорно-рухового апарату, серцево-судинної системи, периферичної нервової системи, периферичних судин. А також 7 унікальних саун, яким немає аналогів в Україні. Детальніше про комплекс ви можете дізнатися на сайті http://kosino.com.ua;

– Берегово – самий угорське місто України в якому ви побачите:

палац-садибу Графський двір – укріплена резиденція трансільванського князя Г. Бетлені (Бетлена) побудована в 1629 р на місці монастиря ордену домініканців, що існував тут у 1327-1556 рр.
Воздвиженський костел -Рімо-католицький костел Воздвиження Святого Хреста – одна з найстаріших готичних будівель в Україні.
Казино Берег (Золотий Павич) – побудовано в центрі міста в XIX в. з ініціативи піджупан Т. Етвеша і перебудовано в 1912 р для проведення в Берегово балів, аристократичних зібрань і літературних вечорів.
Міський суд – помпезне адміністративну будівлю міського (жупного) суду Берегово зведено в нач. XX ст. за проектом арх. Ф. Яблонського
Костел Реформаторів – культова споруда, XIII-XV ст, найбільший храм Берегово
Будинки-близнюки
Єврейська ритуальна лазня
Берегово Термальний басейн в Косино Будинок вина в
Яноші

Повернення в Бене, дегустація закарпатських вин та палинкі.

Вечеря, вільний час.

День 3:

09.03.18 8-00 – Сніданок. 8-30 виїзд на екскурсію в Велятино

В ході екскурсії ми відвідаємо:

– центр лозоплетіння в с.Іза

– сироварню в с.Нижня Селище. Єдина в Україні приватна сироварня, яка виробляє сир за швейцарською технологією з екологічно чистого коров’ячого молока. Спочатку вам проведуть екскурсію по сироварні, під час якої вам розкажуть і покажуть технологію виготовлення сиру та поділяться деякими тонкощами цього процесу. Після цього, пропонується дегустація декількох сортів сиру, який подають разом з вином, після чого ви зможете придбати вподобаний вам сорт сиру.

– Велятино. Купання в мінерально-термальних водах санаторію-профілакторію “Теплі води”.
Вода, яка використовується в термальних басейнах, лікувальна мінеральна хлоридно-натрієва, борово-бромная з підвищеним вмістом йоду (+ 30-58 градусів), видобувається із свердловини глибиною 1000 м з Велятинського родовища. Мінералізація (збагачення) тутешньої води досягає 100 гр / літр, тоді як в морській воді, всього 3гр / літр. За рахунок цього вода практично утримує людське тіло на поверхні.

– буйволячі ферму “Карпатський буйвол” в Виноградово. Вам розкажуть всю історію життя буйволів в Україні, дадуть погодувати і пограти з маленькими буйволятамі, буде можливість спробувати справжню моцарелу, яка виготовляється з молока буйволів.
Повернення в Бене, вечеря, вільний час.

День 4:

Неділя 10.03.19 8-00 – сніданок. Виїзд Берегово, де відвідаємо термальний басейн “Жайворонок”. Відмінний сервіс і низькі ціни приємно здивують кожного відвідувача. У комплексі є 2 басейни один закритого типу, інший відкритий. У приміщенні з термальним басейном знаходяться, масажні кабінети. Над басейном, на другому поверсі знаходиться затишне кафе, де можна випити запашної кави, гарячі і прохолодні напої, в перерві між купанням. В основному басейні температура води – 31-33 градуси, також в ньому функціонують гідромасаж, гейзер і два водоспади. А в окремому куточку басейну обладнано, так зване, джакузі, де температура води становить 42-45 градусів. Перебування в гарячій мінеральній воді чудово очищає пори шкіри і практично на очах загоює дрібні рани. Цілющі властивості цієї води доведені багатьма дослідженнями лікарів і говорити про це буде зайвим, краще відвідати термальний басейн і переконатися в цьому особисто.

Переїзд в Мукачево, де відвідаємо замок Паланок, який є одним з найцінніших архітектурно-історичних пам’яток XIV-XVII століть. Вільний час в Мукачево, де ви зможете перекусити і прогулятися по центральній історичній частині міста.

18-00 виїзд до Києва.

День 5:

Понеділок. 11.03.19 6-00 – 7-00 прибуття до Києва. час вказано орієнтовно.

 Консультація: +38 (063) 143-99-82
Тур Україна/Європа


➊ 07.03.2019

Інші тури