Моя бажана відпустка, Албанська Рів’єра на Адріатичному узбережжі!

toskana4-620x245
Тур 9 днів
з Одеси | ЦІНА - 326 € | 14.08, 25.08, 04.09, 14,09, 19.09, 02.10, 13.10, 19.10

Одеса – Ізмаіл – Бухарест – Дуррес – Барі – Альбаробелло – Неаполь – Рим – Охрид – Софія – Велико-Тирново – Арбанаси – Ізмаіл – Одеса

Є змога відвідати: Палац Парламенту та Котрочень в Бухаресті, найбільший термальний комплекс в Європі – Therme Bucurest, Середньовічне місто Круя в Албанії, Казкове місто – Альбаробелло, Неаполь і Рим в Італії, Охрид і Охридське озеро в Македонії, Велико-Тирново і Арбанаси У Болгарії…

У вартість туру вже включені екскурсії по по Бухаресту, Неаполю, Охриду і Велико-Тирново….

Вартість туру:

 • З 03.08  (09:30) – 11.08.19   323 €   – (Дорослі)   /     261 € (діти до 16 років)
 • З 14.08 (06:00) – 22.08.19   323 €   – (Дорослі)   /   261 € (діти до 16 років)
 • З 25.08 (06:30) – 02.09.19    323 €   – (Дорослі)   /    261 € (діти до 16 років)

 

 • З 04.09 (06:00) – 12.09.19   323 €  – (Дорослі)   /     261 € (діти до 16 років)
 • З 14.09 (04:30) – 22.09.19   323 €  – (Дорослі)   /     261 € (діти до 16 років)
 • З 19.09 (08:00) – 27.09.19   323 €  – (Дорослі)   /     261 € (діти до 16 років)

 

 

 • З 02.10 (09:30) – 10.10.19   323 €   – (Дорослі)   /    261 € (діти до 16 років)
 • З 13.10 (08:30) – 21.10.19    323 €   – (Дорослі)   /    261  € (діти до 16 років)
 • З 19.10 (04:30) – 27.10.19    323 €   – (Дорослі)   /    261  € (діти до 16 років)

и тд……

доплата  (за одномісне проживання) – 118 €


У вартість входить
 • • в разі, коли вік туриста до 6 років і більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу
  • проїзд по маршруту автобусом туркласу
  • супровід гіда-керівника по маршруту
 • проживання в готелі 3* зі сніданками
 • три екскурсії (згідно програми туру).

У вартість не входить
 • • Турпакет  (на обрану суму можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру). Мінімальний Турпакет є обовязковим.
 • додаткові екскурсії;
 • послуга “гарантійний платіж від невиїзду” – 21 €  – (за бажанням)
 • послуга “гарантованого номер місця” – 21 € (місця з 1 по 16).
 • • вхідні квитки в екскурсійні об’єкти
 • • факультативні екскурсії
 • • проїзд в громадському транспорті
 • • особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)

День 1:

Бухарест
Виїзд з Одеси. Перетин кордону. Переїзд в Бухарест. Поселення в готелі. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 2:

Сніданок. Виселення з готелю.
Екскурсія по столиці Румунії – Бухаресту (входить у вартість туру)
Місто розташоване на Валашському плоскогір’ї, біля підніжжя Карпат, оточене Дунаєм, місто стало столицею Валахії під час правління легендарного Влада Цепеша. Місто парадоксів і контрастів, воно поєднує в собі традиції Заходу і Сходу, що надає йому особливого неповторного колориту. Оглядова екскурсія містом: Площа Конституції, Площа Революції, монумент Відродження і будівля уряду. Напроти нього розташований палац першого румунського короля Карла Першого, у якому знаходиться Музей мистецтв.
Вільний час. У вільний час усім бажаючим рекомендуємо відвідати:
Палац Котрочень (Дорослий: 16€ / Діти: 13€ + вх. квиток)
Одним з найкрасивіших палаців Румунії по праву вважається Котрочень. Розкішна королівська резиденція принца Фердинанда і принцеси Марії, сьогодні служить резиденцією румунського президента. Пропри це, в палаці розташований музей, який ми зможемо відвідати.
Обід в улюбленому ресторані Чаушеску – Pescarus (дод. оплата)
Ресторан розташований в парку Herăstrău з прекрасною літньою терасою і смачною кухнею, він подарує масу позитивних емоцій та заряд бадьорості і сил на весь день …
Therme Bucurest (Дорослий: 16€ / Діти: 16€ + вх. квиток)
В комплексі 8 басейнів з термальною водою багатою на мінеральні солі, 3-ри аромотерапевтичних басейни, сауни, джакузі, 16-ть водних гірок, pool bar, найбільший ботанічний сад в Румунії (500 пальм, 800 тис. Екзотичних рослин).

День 3:

ас зустрічає Албанська Рів’єра … Переїзд в Дуррес. Стародавнє місто Дуррес веде свою історію з 627 року до н.е. Відомо, що Цицерон захоплювався красою Дурресу, а поет Катулус називав його терасою Адріатичного моря. Сьогодні місто – друге за величиною в Албанії та її головний морський порт. Серед головних визначних пам’яток: стародавні стіни візантійського міста і величезний амфітеатр, археологічний музей, Венеціанська вежа та інші … Вільний час. Відпочинок на Адріатичному узбережжі. У вільний час усім бажаючим рекомендуємо відвідати:
Середньовічне місто Круя (Дорослий: 18€ / Діти: 13€ + вх. квиток)
На вершині гори Сарі Салатики розташоване місто Круя. Назва міста пов’язана з ім’ям національного героя Албанії – Георга Кастріота-Скандеберга. Поруч з містом побудована фортеця, яка стала Державним албанським музеєм, а на шляху до фортеці нас зустрічає старий базар.
Відправлення в Барі на поромі. Ночівля на поромі.

День 4:

Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття в Барі. Вільний час.
Казковий Альбаробелло (Дорослий: 30€ / Діти: 28€)
Розташований на узбережжі Адріатичного моря. Місто відоме своїми унікальними білокам’яними невеликими будиночками з конічними дахами – Труллі. Альберобелло – це єдине місто в світі, в якому збереглися цілі квартали з труллями. Сьогодні воно вважається культурною столицею Іттрійскої долини, подібні будови не зустрічаються більше ніде в світі.
Повернення в Барі Переїзд в Неаполь.
Нас зустрічає один з найяскравіших міст Італії: «Харизматичний- Неаполь» (входить у вартість туру)
Важливо знати, як до нього підступитися, щоб зрозуміти правильно, краще це робити з досвідченим і люблячим свою країну екскурсоводом … З перших хвилин екскурсії ви поринете в багатовікову історію міста, яке увібрало в себе різні мови і культури, що призвело до появи унікального “неаполітанського стилю”. Перед нами відкриється сучасна сторона міста і його блискуче минуле: з розкішні замками і фортецями, міфами і легендами про місто епохи Гомера. Ми прогуляємося по історичному центру, вдихаючи аромат справжньої піци, і дізнаємося про часи, коли Неаполь своєю величчю не поступався Парижу і Лондону.
Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 5:

Сніданок. Вільний день.
Вічне місто – Рим (Дорослий: 68€ / Діти: 55€)
Усім бажаючим пропонуємо відвідати місто в якому зійшлися минуле, сьогодення і майбутнє. Тут правили імператори і проходили гладіаторські бої, вершилася доля католицької церкви, створювалися кращі зразки бароко, творив Леонардо да Вінчі і знімав свою легендарну «Dolce Vita» Федеріко Фелліні. Всього за кілька годин оглядової екскурсії ми побачимо: символ міста – Колізей, римський форум, площу Венеції, фонтан ді Треві, унікальну будову Пантеона або “Храму усіх Богів”, а також відвідаємо площау Навона – наповнену скульптурами найбільшого скульптора Берніні, пройдемо міст через Тибр до замку Святого Ангела.
Вільний час. У вільний час в Римі усім бажаючим пропонуємо відвідати:
Ватикан та собор Св. Петра (Дорослий: 36€ / Діти: 36€ + вх. квиток)
У Вас буде унікальна можливість познайомитися з всесвітньо відомими шедеврами, що зберігаються в Музеях Ватикану, насолодитися красою фресок Мікеланджело в Сікстинській капелі і відвідати собор Святого Петра.
Вечірня екскурсія по столиці Італії (Дорослий: 0€ / Діти: 0€)
Доповнення оглядової екскурсію «Вічне місто – Рим». Нас чекає знайомство з найромантичнішим та колоритним районом міста Трастевере, Базилікою Сан-Бартоломео на острові Тіберіна, фонтаном черепах на площі Маттеї, і знайомство з негласними господарями Риму на Площі Торре Арджентіна.
Повернення в Неаполь. Ночівля в готелі.

День 6:

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час.
Місто-музей – Помпеї (Дорослий: 26€ / Діти: 26€ + вх. квиток)
Одне з найдавніших міст Італії і одне з найвідоміших міст у світі. Тутешні камені зберігають пам’ять про далеке минуле і тут можна дізнатися абсолютно все про те, як жили люди більше двох тисяч років тому.
Повернення в Неаполь. Переїзд в Барі. Відправлення в Дуррес на паромі. Ночівля на поромі.

День 7:

Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття в Дуррес. Переїзд в Охрид.
Екскурсія Охрид – «слов’янський Єрусалим» (входить у вартість туру)
Нас зустрічає одне з найпрекрасніших балканських міст з чудовим видом на чисте прозоре озеро. Історія міста налічує більше 2500 років, багато істориків і мистецтвознавців називають Охрид – «слов’янський Єрусалим», так як на узбережжі Охридського озера розташовано 365 діючих православних церков.
Вільний час.
Перлина балкан – Охридське озеро и монастир Святого Наума (Дорослий: 30€ / Діти: 23€ + вх. квиток)
Найнеймовірніше за красою, чистототою і первозданністю місце знаходиться в 30 км від Охрида – це монастир Св. Наума, побудований в ХІ столітті н.е., монастир по праву вважається візитною карткою не лише Охрида, а й всієї Македонії. Відвідування монастиря буде супроводжується цікавою екскурсією на кораблику по одному з найкрасивіших озер Європи, якому вже більше 5 млн. років – Охридському озеру.
Переїзд в Софію. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 8:

Сніданок. Переїзд в Велико-Тирново.
Екскурсія Пішохідна екскурсія по Велико-Тирново (входить у вартість туру)
Одне з найдавніших міст Болгарії, столиця Другого Болгарського царства, колиска болгарської архітектури, живопису і літератури – Велико-Тирново. Місто побудоване на трьох пагорбах Царавец, Трапезіца і Свето-гора, в 1393 році було повністю спалене турецькими військами і в короткий термін відбудоване заново… Археологічні дослідження виявили багато пам’ятників історії часів великої Османської імперії, одна з основних пам’яток, що збереглися в місті, це палаци короля і патріарха на пагорбі Царевец (вх. квиток опл. додатково).
Вільний час. У вільний час усім бажаючим рекомендуємо відвідати:
Парк Міні Болгарія (Дорослий: 10€ / Діти: 8€ + вх. квиток)
У парку розміщені найвідоміші об’єкти, які варто побачити в Болгарії: меморіальна церква св. Олександра Невського, Національний театр ім. Івана Вазова, монастир святого Іоанна Ріла, Бачковский монастир, храми і замки Болгарії в мініатюрі.
Арбанаси (Дорослий: 18€ / Діти: 16€)
Всім бажаючим пропонуємо відвідати Арбанаси, колись місто було набагато більшим поселенням. У 1530 році воно було звільнене Сулейманом I від сплати всіх податків і процвітало за рахунок торгівлі з усією Османською імперією. Місто відрізняється своїми монументальними будинками і церквами з багатим внутрішнім декоративним оздобленням, різьбою по дереву, стінним живописом, створеними в 16-17 століттях. Після невеликої оглядової екскурсії по Арбанасах, нас чекає знайомство з гостинністю болгар. На одній з тутешніх вілл щедрі господарі приготують нам приємну вечерю і пригостять вином.
Повернення в Велико-Тирново. Нічний переїзд до Одеси.

День 9:

Орієнтовний час прибуття (залежить від перетину кордону) в Одесу – 13:00. До нових зустрічей!

 Консультація: +38 (063) 143-99-82
Тур Україна/Європа

➊ 14.08.2019
➊ 25.08.2019
➊ 04.09.2019
➊ 14.09.2019
➊ 19.09.2019
➊ 02.10.2019
➊ 13.10.2019
➊ 19.10.2019

Інші тури