МЕЖИГІР’Я – ЧОРНОБИЛЬ на 2 дні

Тур 2 дні
з Київа | 08.08

Ціна – 2495 грн.

     Істинні гурмани обожнюють все справжнє, самобутнє, приготоване руками досвідчених шеф-кухарів за старовинною рецептурою. Але з авторським ухилом і істинно-ресторанної подачею! Хоча … Можна обійтися і без цього, якщо дегустація вин і сирів входить в тур “Сиро-винний тур по Закарпаттю”! Залиште все справи “на потім” і вирушайте в подорож. Дорога познайомить кожного з рестораном “Рів’єра” (Мукачево) та шедеврами тутешнього Шефа. Він вразить кожного лемківсько-мукачівській кухнею, особливо – соусами і приправами з місцевих трав. Це варто спробувати! Далі – вечеря з страв угорської кухні, серед яких бограч на першому місці, звичайно ж! Пригода гурмана продовжиться відвідуванням ресторану “Колиба” (озеро Синевир). Тут гостей пригощають бойківської кухнею, яка уражує насиченістю кожного блюда і чудовим ароматом. Залишати хлібосольні закладу дозвілля не хочеться, але доведеться. З тим, щоб повернутися знову!


Увага!

УВАГА: Подати заявку на збірний тур та оплатити його потрібно не пізніше, ніж за 7 днів до виїзду.

У вартість входить
 • проїзд комфортабельним автобусом,
 • проживання в готелі,
 • Супровід гіда-екскурсовода
 • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах,
 • страхування на час подорожі.

У вартість не входить
 • Харчування
 • Вхідні квитки в туристичні об’єкти

Проживання:

 • готель у м. Києві, 2-х, 3-х місні номери з вигодами в номері.

Харчування:

 • Сніданок – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час стоянок.
 • Обід – у закладах харчування м. Києва. Орієнтовна вартість: 95 – 105 грн.
 • Вечеря – у закладах харчування м. Києва (самостійно).
 • Сніданок – у готелі м. Києва. Орієнтовна вартість: 75 – 85 грн.
 • Обід – у м. Чорнобиль (екологічна чистота продуктів гарантується). Вартість: 150 – 200 грн.

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти та дегустації:

– Національний парк “Межигіря”: загальний – 110 – 180 грн; учасники АТО – 60 грн. У Вас буде вільний час і Ви матимете нагоду додатково відвідати “Кінологічний центр” (50 грн.), або ретрогараж (50 грн.);
– Національний музей «Чорнобиль»: загальний – 24 грн.

 

Технічна інформація::

– для участі в екскурсії необхідно подати заявку, повідомивши ПІБ, дату народження, серію та номер паспорта, громадянство (дані необхідні для оформлення дозволу на в’їзд).
– в’їзд у зону відчуження дозволений особам, яким виповнилося повних 18 років.
– в’їзд у зону відчуження дозволений особам, які не мають медичних протипоказань для перебування в зоні відчуження (тобто здорові на момент поїздки та не мають важких захворювань).
– для в’їзду в зону відчуження необхідно вдягнути максимально закритий одяг (штани, светер/сорочку з довгим рукавом) і закрите взуття (бажано на товстій підошві). У зоні відчуження категорично заборонено носити шорти, бриджі, спідниці та сукні, відкрите взуття.
– для всіх учасників екскурсії буде проведено інструктаж з дотримання правил радіаційної безпеки та інформаційна бесіда, щодо правил поведінки у зоні відчуження.
– хочемо звернути Вашу увагу на те, що в даній місцевості є багато будівель в аварійному стані, тому ми відвідуємо лише деякі будівлі.

Що потрібно мати при собі на час подорожі:
– паспорт, для проходження паспортного контролю зони відчуження.
– парасольку на випадок снігу, дощу.
– змінні зручний одяг і взуття на високій підошві.
– вашу особисту похідну аптечку.

Додаткова інформація!
Чорнобиль — це зона з підвищеним рівнем радіаційного випромінювання. Однак екскурсія в зону відчуження проводиться по маршрутах, де рівень радіаційного випромінювання не перевищує дозволену норму і не становить загрози здоров’ю людини.
За час екскурсії у Чорнобильську зону рівень отриманого радіаційного опромінення дорівнює 1 годині польоту у літаку, що у 160 разів менша, ніж доза, отримана за одну флюорографію!

День 1: виїзд з Київа (08:00)

– с. Нові Петрівці (екскурсія національним парком “Межигіря”) – Національний музей “Чорнобиль” – Київ (обід, піша екскурсія містом) – вільний час – поселення в готель.

День 2: сніданок і виїзд (08:00)

– КПП Дитятки (паспортний контроль, інструктаж з дотримання правил радіаційної безпеки та інформаційна бесіда) – м. Чорнобиль (обід) – м. Прип’ять – КПП “Лелів” (дозиметричний контроль) – повернення у Київ (20:00).

 

 Консультація: +38 (063) 143-99-82
Тур Україна/Європа

➊ 08.08.2020

Замовити

Інші тури