Магічне Закарпаття

Озеро "Синевір"
Тур 5 д / 4 н
з Києва Закарпаття

Магічне Закарпаття

Ціна – 2490 грн.

    Яскравий відпочинок на Закарпатті – той, який дозволить за короткий час випробувати декілька видів дозвілля. І це цілком реально, адже в турі “Магічне Закарпаття” подорожнього чекають термальні джерела, водні розваги, багата екскурсійна програма і привітність місцевих жителів. Варто забути про всі справи і залишити Київ на кілька днів! Програма туру – гармонійне переплетення оздоровчого дозвілля і інтригуючих знань. Чого тільки варта розповідь гіда про замок Любові або про мисливському замку графа Шенборна, відвідування Мукачево і Берегово! Але крім рукотворних пам’яток кожен познайомитися з природними. Це красиві українські водоспади, краси національного парку Синевир і не тільки! Мандрівників підкорять термальні джерела Берегово, мінеральні джерела Пилипець. І кожен зможе переконатися в тому, що його країна красива, розкішна і її “фішка” – природні цілющі фактори!


У вартість входить
 • Проїзд на автобусі Київ – Закарпаття – Львів – Київ;
  Проживання в готелі 2 ночі;
  2 сніданки;
  Екскурсія по м Берегово.
  Екскурсія по м Дрогобич.
  Екскурсія по м Львів.
  Медична страховка;
  Послуги супроводжуючого групи.
  Послуги супроводжуючого групи;

У вартість не входить
 • Факультатівні екскурсії;
 • Вхідні квитки на деякі екскурсійні об’єкти;
 • Для тих, хто подорожує на поїзді: залізничні квитки Київ / Ваше місто – Мукачево; Ужгород – Київ / Ваше місто.

Проживання та ціна туру:

 • Вартість туру за 1 особу в грн. (Автобус з Києва):
 • Номер стандарт (корп. 1, 2) – 2490 грн.
 • Діти з 3 до 12 років з двома дорослими в номері: 2290 грн.

 

 

1 ДЕНЬ.ЧЕТВЕР

Туристи, що виїжджають на автобусі з Києва, Житомира, Рівного:

19:45 збір групи в м Київ, біля м Житомирська (Подивитися місце збору групи >>>).

20:00 Виїзд комфортабельним автобусом (аудіо, СD, DVD) до м.Берегово Закарпатської обл.

21:45 зупинка і посадка туристів в м. Житомир, центральний автовокзал.

00:00 – 1:00 зупинка і посадка туристів в м. Рівне.

Для бажаючих приєднатися до групи у Львові

Точний час і місце збору групи уточнювати у керівника групи в день виїзду.

Для туристів, які виїжджають на поїзді:

Виїзд з Києва або з Вашого міста до залізничної станції Львів (орієнтовно о 03:00 – 04:00 У с. Солонка, заправка «Лукойл»). / Мукачево (о 07:00 – 08:00 На об’їзній)

 

2 ДЕНЬ.П’ЯТНИЦЯ

Для туристів, що виїжджають на автобусі з Києва, Житомира, Львова:

08:00 – 10:00 – приїзд в м Берегово.

Для туристів, які подорожують на поїзді або на власному автомобілі – приєднання до групи.

Сніданок самостійно.

Оглядова екскурсія по м. Берегово, яке розкинулося на берегах невеликої річки Верке, біля підніжжя гір, схили яких засаджені виноградниками. Місто відоме давніми традиціями виноградарства і виробництва вина. Протягом багатьох століть власниками поселення були угорські королі.

Відвідування музею Берегівщини (вхідний квиток 20 грн дорослий, 10 грн -діти).

Роботу над створенням музею було розпочато при наявності 42 експонатів, зараз їх більше 2 тисяч. Розширенню експозиції музею допомагають жителі міста і району, а також подвижницька діяльність директора музею Івана Шепи, який особисто проводить екскурсію.

Огляд середньовічного міста з неповторною історією та культурою, оригінальною архітектурою будинків, красою храмів, серед них пам’ятники Шандора Петефі, Лайоша Кошута, Габора Бетлена і Дюли Ійєша, меморіальні дошки діячам історії, культури і мистецтва та інші.

Відвідування відкритого термального басейну (вхідний квиток 200 грн / 2 години – дорослі, 100 грн / 2 години – діти). Температура води цілий рік 36-38 градусів, вода використовується для лікування органів руху, серцево-судинної системи, центральної нервової системи)! У Берегово термальна мінералізована вода-окріп б’є ключем з 1000-метрової глибини, а на виході зберігає температуру 55 градусів. Вода має властивості кремнієво-азотно-вуглекисло-хлоридно-натрієвої з високою мінералізацією. Подібні дари природи знаходяться тільки в Новій Зеландії, Ісландії, на Камчатці та Сахаліні. Але там або дуже тепло, або дуже – холодно. І вони, як то кажуть, – на краю землі. А ми – в самому центрі Європи! Наш клімат благодатний будь-який час року!

Виїзд на дегустацію Закарпатських вин (факультативно 120 грн.)

Переїзд в с. Мохнате, поселення в готель

 

3 ДЕНЬ.СУБОТА


Сніданок. Виїзд на факультативну екскурсійну програму: “Природні чудеса України” (дорослі 350 грн. Діти до 12 років 250 грн. З вхідними квитками і гідом).

Приїзд в с. Пилипець, екскурсія до водоспаду «Шипіт» – один з найкрасивіших водоспадів України. Водоспад спадає численними мальовничими каскадами, загальна висота водоспаду 14 м. Бажаючі можуть зкупатися під водоспадом. Відвідування алеї древніх буків.

По дорозі відвідання мінеральних джерел в с. Сойми і с. Келичин.

Виїзд на екскурсію в національний природний парк “Синевір”.

Пішохідна екскурсія по Національному природному парку “Синевир” з відвідуванням одного з семи чудес України – озера Синевір (висота озера 989 м. над рівнем моря, глибина 8-10 м.).

Обід в гуцульській Колибі. Повернення на базу відпочинку «Водограй».

Вечеря. Вільний час, можливість відвідати соляну кімнату, сауну та інші розваги на базі.

4 ДЕНЬ.НЕДІЛЯ

Сніданок. Звільнення номерів.

Виїзд до Дрогобича.

Безцінними пам’ятками Дрогобича по праву можна вважати його церкви і храми. Дерев’яна церква Св. Юра, яка входить у Всесвітній список спадщини ЮНЕСКО, була привезена з іншого села і встановлена ​​тут в 1656 році. Пройшовши кілька реставрацій, вона не втратила своєї автентичності. Найдавнішою будівлею в місті є вежа, будівництво якої припало на 13 століття. Пізніше тут же був зведений і костел Св. Варфоломія.

Відвідування Солеварні. Дрогобицький солеварний завод вважається найстарішим діючим промисловим підприємством України, одним з найстаріших в Європі.

Виїзд до Львова.

Для бажаючих пішохідна екскурсія «Вуличками стародавнього Львова». Ви побачите найцікавіші архітектурні пам’ятки міста Львова, які входять до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: архітектурний ансамбль площі Ринок з 44 будинками XIV-XIX і 4 фонтанами, Королівський палац з італійським двориком, міську Ратушу, каплицю Боїмів, Латинський Костел, каплицю Кампіньянів, де зберігся найстаріший в Україні дзвін «Староюрскій», театр Опери та Балету та інші цікаві місця. Ви побачите всі найвідоміші і найгарніші пам’ятки архітектури.

Вільний час у Львові. Рекомендуємо повечеряти в одному з концептуальних ресторанах міста:«Криївка» – найвідоміший ресторан Львова та всієї України, зі стилем інтер’єру часів ОУН і УПА, «Мазох – cafe» – вікно в неймовірний світ, який став справжнім втіленням творів «батька мазохізма» – письменника Леопольда фон Захер Мазоха. «Гасова Лямпа», пориньте в життя найвищого пабу Львова. Захоплюючі історії про нафтову лихоманку в Галичині і винахідників першої у світі гасової лампи. «Шоколадниця» – міні-завод шоколадних виробів. Супер гарячий шоколад.

Для туристів, які подорожують на автобусі:

О 22:00 виїзд до Києва (Рівного, Житомира).

Для туристів, які подорожують на поїзді або автомобілі:

виїзд зі Львова до Києва чи Вашого міста (Прохання залізничні квитки брати після 22:00).

5 ДЕНЬ.НЕДІЛЯ

Приїзд до Києва (Житомира, Рівного) прибл. 6:00 – 8:00

 Консультація: +38 (063) 143-99-82
Дати виїздів

➊➤➤➤ 20.09.2018 ➤➤➤ ➊➤➤➤ 12.10.2018 ➤➤➤ ➊➤➤➤ 08.11.2018 ➤➤➤ ➊➤➤➤ 06.12.2018 ➤➤➤ ➊➤➤➤ 28.12.2018 ➤➤➤