Купання в Берегово та Лумшорах за 3 дні

Чани в Лумшорах
Тур 3 д / 2 н
зі Львова | 15.02, 22.02, 08.03, 22.03 Закарпаття

Купання в Берегово та Лумшорах

Ціна 1295.00 грн

     Міні-подорож – іноді саме те, що потрібно для відновлення життєвих сил і власного відмінного настрою. За 3 дня нічого не трапиться, тому варто дозволити собі тур “10 родзинок Закарпаття”! Він перенесе кожного подорожнього в минулі часи, познайомить не тільки з побутом гуцулів, традиціями і культурою, рукотворними і природними пам’ятками, а й з чимось більшим. Напевно, з самим собою, самобутнім, щирим і справжнім. Тому пора вирушати в дорогу. У шлях, в якому можна побачити палац Шеборна, побувати на екскурсії в Мукачево, віддатися термальному насолоди в Берегово. І все це за 1 день! Далі буде Ужгород і Лумшори, потім – дегустація сиру в Ізі, огляд озера Синевир та насолоду водоспадом Шипіт. 3 дня туру пролетять, зачаровуючи, підкоряючи і все більше закохуючи в Карпати!


Увага!

В зв’язку із коротким світловим днем, в типовому літньому турі огляд озера Синевир замінено на оленячу ферму, купівлю виробів із лози в Ізі, дегустаціїю унікальної мінеральної води в Келечині та підйом канатно-крісельною дорогою на гору Маковиця у місті Міжгір’я.
Взимку, за несприятливих погодніх умов (ожеледиця, сильні снігопади, погана видимість тощо) купання в чанах в с. Лумшори може бути змінене на купання в нових термальних комплексах – “Жайворонок” у м. Берегово (вартість: 150 грн. за 2 год. з особи) або “Золота гора” у с. Барвінок біля Ужгорода (вартість: 250 грн. за 2 год. з особи).

У вартість входить
 • Проїзд комфортабельним автобусом
 • Проживання
 • Супровід гіда-екскурсовода
 • Страхування на час подорожі
 • Екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах

У вартість не входить
 • Харчування
 • Вхідні квитки в туристичні об’єкти
 • Дегустація вина

Проживання:

 • відбувається в затишних садибах сільського туризму Берегівського району з вигодами, номери: 2-х і 3-х місні. Поселення згідно Ваших побажань. Фото садиб можна побачити тут http://goo.gl/OqmvIX.

Харчування:

 • Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стаянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.
 • Обід у 1-й день – у ресторані міста Мукачево та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат з капусти, суп-левеш, на друге картопляне п’юре з лоці печеним, хліб, компот. Вартість 85 грн./особа.
 • Вечеря у 1-й день – у садибах після поселення і складається з страв угорської національної кухні: бограч-гуляш, торгоня (домашні макарони особливого приготування) з мясною поливкою, солодощі, вино/палинка, компот. Вартість 75 грн./особа.
 • Сніданок у 2-й день – у садибах, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (схожі на оладки), масло, хліб, кава/чай. Вартість 55 грн./особа.
 • Обід в 2-й день – в Ужгороді. Пропоноване меню: борщ, курячий крученик з рисом, салат (огірок, помідор, олія), узвар, хліб. Вартість 95 грн/особа.
 • Вечеря у 2-й день – у садибах після повернення і складається з страв угорської національної кухні: бульйон курячий з чігою, мадярські голубці, угорськісолодощі, вино/палинка, компот. Вартість 75 грн./особа.
 • Сніданок у 3-й день – в садибах, звичайний європейський. Вартість 55 грн./особа.
 • Обід в 3-й день – у ресторані міста Міжгір’я і складається зі страв місцевої кухні: салат овочевий, юшка з білих грибів, картопляне п’юре з кручеником, хліб, узвар. Вартість 85 грн./особа.
 • Вечеря у 3-й день – у закладах громадського харчування на власний смак і вибір.

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти та дегустації:

– палац Шенборнів: загальний – 15 грн., школярі – 10 грн.;
– Мукачівський замок: дорослі – 40 грн., студенти, пенсіонери – 30 грн., діти до 14 років – 20 грн.;
– новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегово: загальний – 200 грн. (в тому числі оренда шафки), пенсіонери за віком – 150 грн., діти від 120 до 150 см – 100 грн., діти до 120 см та учасники АТО – безкоштовно.
– дегустація вин: 60 грн., екскурсія без споживання вина – 30 грн.;
– відвідання веселого ресторану “Деца у нотаря”: загальний – 5 грн., діти до 120 см. – безкоштовно;
– Ужгородський замок: загальний – 45 грн., студенти – 35 грн., учні – 20 грн., діти дошкільного віку – безкоштовно;
– купання в чанах з мінеральною водою с. Лумшори: 140 грн./особа, діти до 12 років – 90 грн./особа;
– дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний – 55 грн.;
– оленяча ферма: – загальний, пенсійний і студентський – 30 грн., школярі – 20 грн.;
– підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Маковиця (в обидві сторони): загальний – 70 грн., діти до 12 років – 60 грн.;
– водоспад Шипіт: загальний – 10 грн., діти 7-16 р. – 5 грн; діти до 7 р. – безкоштовно.

День 1: виїзд зі Львова (08:00)
Санаторій Карпати. Палац Шенборна (екскурсія) – Мукачево (екскурсія замком і обід) – Берегово (купання в термальному басейні, дегустація вин) – Берегівський р-н (ночівля в угорських садибах сільського туризму, поселення о 21:30).

Санаторій Карпати. Палац Шенборнів (1890р.)Мукачево. Замок “Паланок” (XIV ст.)

День 2: сніданок і виїзд (08:00)
Ужгород (екскурсія містом, замком та обід) – Лумшори (купання в чанах) – повернення в садиби о 20:30.

Лумшори. Оздоровче купання в чанахУжгород. Замок (ХIV ст.)

День 3: сніданок і виїзд (08:00)
Іза (дегустація сиру, купляння виробів із лози та огляд оленячої ферми) – Міжгір’я (підйом на канатно-крісельній дорозі та обід) – Келечин (дегустація води) – Пилипець (огляд водоспаду Шипіт) – Львів (повернення о 23:30).

Озеро Синевир. Обід у бойківському ресторані “Колиба”Озеро Синевир

 

 Консультація: +38 (063) 143-99-82
Дати виїздів

➊ 01.02.2019
➊ 15.02.2019
➊ 22.02.2019
➊ 08.03.2019
➊ 22.03.2019