Релакс-тур: озера, терми та море Європи!

Клагенфурт-2
Тур 8 днів
з Києва | Ціна - 239 € | 21.10, 12.10

Київ – Хайдусобосло – Клагенфурт – Ліньяно – Венеція – Верона – Любляна – озеро Блед – Мишкольц – Київ | 8 днів

Відпочинок в Європі – це можливість казково провести свій час! Автобусний тур за маршрутом “Київ – Хайдусобосло – Клагенфурт – Ліньяно – Венеція – Верона – Любляна – озеро Блед – Мишкольц – Київ” без нічних переїздів – це чудовий шанс побачити найскасивіші місця Європи!

Тур починається з відвідування угорського курорту з термальними водами! Це Хайдусобосло – водний рай, та найкращі ліки для відпочинку тіла і релаксу душі. Наступним ми побачимо прихований і маловідомий скарб Австрії – провінцію Каринтія – це незабутній озерний край з діамантовим розсипом відмінних водних курортів. Також під час туру нам відкриє двері одне з найвідоміших міст Європи-Венеція. Венеція унікальна, її ні з чим не можна порівняти і нічим не замінити. У Венеції десятки історій і тисячі секретів. Можливо, один з них вона відкриє і Вам.

Також буде шанс побачити місто Ромео та Джульєтти -Верону, та відвідати озеро Гарда. Пізніше нас зустріне Любляна. Кажуть, це  надзвичайно гостинне місто. Любляна – місто мостів, церков і соборів. Дорогою додому –  відвідування термальних печерних купалень в м. Мішкольц-Тапольца – ще один шанс розслабитися.

Вартість туру:

 • Спеціальна вартість при бронюванні пакету екскурсій: – 239€, діти – 209€ (до 12 років)
 • Базова вартість туру: – 259€, діти – 229€ (до 12 років)

У вартість входить
 •  розміщення в готелі 2-4* (5 ночей);
 • – сніданки в готелях;
 • -екскурсії по містам Клагенфурт, Любляна, відвідування курортів Хайдусобосло, Мишкольц;
 • Супровід представником туроператора
 • Транспортні послуги за програмою

У вартість не входить
 • гарантований аванс на додаткові екскурсії – 30 євро;
 • проїзд Київ / ваше місто – Мукачево – Київ / ваше місто;
 • сіті-такс в готелях – 10 євро;
 • вхідні квитки в купальні і екскурсійні об’єкти;
 • особисті витрати;
 • навушники під час проведення екскурсій в Італії, проїзд на громадському транспорті;
 • страховка – 6 євро, від 65 років необхідно уточнювати додатково;

 

День 1:

Виїзд потягом або автобусом * з Києва або Вашого міста в другій половині дня. Переїзд поїздом в Мукачево.

(* Виїзд автобусом можливий при наборі групи бажаючих не менше 20 осіб – просимо уточнювати додатково. Також просимо уточнювати оптимальний розклад поїздів для приєднання до групи у наших менеджерів).

День 2: термальні води Хайдусобосло  

Прибуття в Мукачево. Зустріч групи на ж / д вокзалі. Посадка в автобус, відправлення на кордон.

Переїзд на легендарний термальний курорт Угорщини – Хайдусобосло. Відвідання купалень (вхідні квитки – від 7 євро в залежності від обраного пакета).
Хайдусобосло – водний рай. Тут, в лікувальній купальні, всі бажаючі можуть отримати необхідну порцію корисних мінералів; на пляжі – таку бажану порцію сонячних променів і ніжною термальної води; в аквапарку – драйв, швидкість і адреналін.

Переїзд в транзитний готель. Поселення. Ночівля.

День 3:  Клагенфурт 

Прихований і маловідомий скарб Австрії – провінція Каринтія – це незабутній озерний край з діамантовим розсипом відмінних водних курортів.

Запрошуємо на екскурсію-прогулянку по затишному австрійському містечку “Клагенфурт – чарівність австрійської провінції” (у вартості).

Ми познайомимося з чарівним театром, побудованим в стилі Югенд (модерн), прогуляємося по Ренесансним двориках, оглянемо церкву Святого Егіда. Ми почуємо як Дракон, що тероризував місцеве населення, став улюбленим символом міста, відвідаємо місцеву визначну пам’ятку – Ландхаус, побудований в 1574 – 1590 р.р. І, звичайно ж, вип’ємо чашку ароматної кави в «правильному» місці.

Вільний час в Клагенфурті для прогулянок і шопінгу.
Переїзд в готель 3 * на Адріатичному узбережжі Італії. Поселення. Відпочинок. Ночівля.

День 4: Венеція 

Сніданок у готелі. Вільний час для відпочинку на курорті.

Запрошуємо на екскурсію в казкову Венецію (оплачується. Додатково – 40 євро).
Венеція унікальна, її ні з чим не можна порівняти і нічим не замінити. У Венеції десятки історій і тисячі секретів. Можливо, один з них вона відкриє і Вам.

Вільний час в Венеції. Саме зараз можна просто бродити по вуличках, дегустувати венеціанську кухню (особливо гарні спагетті з морепродуктами!), Покататися на гондолі, об’єднавшись з друзями, або відвідати легендарний Палац Дожів!

Повернення в готель. Відпочинок. Ночівля.

День 5: Верона та озеро Гарда 

Сніданок у готелі. Вільний час для відпочинку на курорті.

Запрошуємо на виїзну екскурсію в Верону з відвідуванням озера Гарда (оплачується. Додатково – 50 євро).
Верона – місто з більш ніж двотисячолітньої історією – стала знаменитою завдяки геніальній трагедії Шекспіра “Ромео і Джульєтта”. Знаменитий Веронський амфітеатр є одним з найцікавіших пам’яток археології в Європі, найбільшим оперним театром під відкритим небом. Під час оглядової пішохідної екскурсії Ви побачите площу Бра з Ареною, площа Ербе, чудовий Кафедральний собор, надгробки Скалигером, будинок Ромео, будинок Джульєтти і мн. інше. Вільний час в місті.

Потім Вас чекає поїздка на озеро Гарда. Сірміоне – давньоримське містечко і однойменна фортеця, які розташовані на березі цього мальовничого озера. По прибуттю передбачена оглядова прогулянка з супроводжуючим по історичному центру міста.

Повернення в готель. Відпочинок. Ночівля.

День 6: Любляна та озеро Блед

Переїзд в Любляну.

Запрошуємо на екскурсію-прогулянку по центральній частині Любляни “Затишна і мила”.
Любляна – місто мостів, церков і соборів. Ця затишна європейська столиця розташована на берегах річки Любляниці. Основна пам’яток міста – Люблінський Град – розташований в Старому місті. Оригінальні скульптури і пам’ятники, художні галереї, затишні кафе – все це зосереджено тут, в найчистішою столиці світу. На шляху нам зустрінеться знаменитий Міст Драконів, ми дізнаємося загадкову і дуже інтригуючу легенду про його виникнення.

Вільний час в Любляні для обіду і прогулянок. А найактивніших запрошуємо помилуватися одним з природних чудес Європи – альпійським озером Блед (додатково – 25 євро).
Озеро Блед – місце чарівної краси, символ Словенії, країни високих гір, що потопають у зелені, таємничих лісів і карстових печер з їх химерними сталактитами і сталагмітами.

Переїзд в готель на території Угорщини. Поселення. Відпочинок. Ночівля.

День 7: Печерні купальні Мишкольц

Сніданок у готелі. Виселення. Від’їзд в Україну.

По дорозі – відвідування термальних печерних купалень в м Мішкольц-Тапольца (вх. Квитки – додатково).
. Головна визначна пам’ятка Мішкольц-Тапольца – лікувальна термальна купальня в природному підземному гроті, яку може відвідувати будь-який гість курорту. Всередині є і гарячі джерела, і холодніше, і вири, і грот із зоряним небом. Температура води, що заповнює озера великих і маленьких печер, пов’язаних між собою підземними коридорами, круглий рік + 29С ° … + 31С °, а глибина води – 130-140 см.

Прибуття в Мукачево орієнтовно до 22.00. Посадка в поїзда. Відправлення до Києва або Ваші міста поїздами або автобусом *.

(* Виїзд автобусом можливий при наборі групи бажаючих не менше 20 осіб – просимо уточнювати додатково. Також просимо уточнювати оптимальний розклад поїздів у наших менеджерів).

День 8:

Прибуття в Київ або Ваше місто в першій половині дня.

 Консультація: +38 (063) 143-99-82
Тур Україна/Європа

➊ 21.09.2019
➊ 12.10.2019

Інші тури