ІТАЛІЯ. МОРЕ.

Тур в Италию - Сирмионе
Тур 8 днів
зі Львова | ЦІНА - 239€ | 24.08, 31.08, 07.09, 14.09 Автобусні тури в Італію

Львів-Будапешт-Ліньяно-Сабб’ядоро/Розоліна Маре (Флоренція, Болонья)-Венеція-Верона-Сірміоне-Львів | 8 днів

Хочете якось урізноманітнити пляжний відпочинок? Або відпочити на морі і при цьому побачити безліч визначних пам’яток за короткий строк не потруїли багато грошей на це? Тоді наш автобусний тур «Італія. Море. »Розроблений спеціально для вас!

Тривалість туру – 8 днів. Зустріч і виїзд групи буде зі Львова, так як з цього міста перетин кордону буде швидшим. Протягом цього короткого часу ви відкриєте для себе сонячну Італію, з їй красивими пляжами, дивовижною природою і авентічной архітектурою. Крім того, один день ви зможете провести в Угорщині.

Будапешт – столиця Угорщини і один з найкрасивіших міст Європи постане перед вами у всій своїй красі. Це і знамениті архітектурні пам’ятники, і купальні, і, звичайно ж, красивий Дунай. Під час оглядової екскурсії «Сяйво вечірнього Дунаю» ви зможете побачити всю красу цього приголомшливого міста при світлі місяця і підсвічених будівель за келихом шампанського. Сповна насолодитися сонцем і морем ви зможете в Ліньяно-Сабб’ядоро – найпрестижнішому курорті Італії на узбережжі Адріатичного моря. Знайомство з Італією ми пропонуємо продовжити в дивовижній Венеції, романтичної Вероні і історично багатому місті Сірміоне. Неповторні венеціанські канали з безліччю гондол, відомий замок Скалігер, Падуанський Кафедральний собор, аквапарк Aquasplash, парк атракціонів Гардаленд – це далеко не весь список того, що ви зможете відкрити для себе під час перебування в цій дивовижній і неповторній країні.

 Вартість туру 239 EUR


У вартість входить
  • Проїзд комфортабельним автобусом по маршруту
  • Проживання в готелях категорії від 3*
  • Сніданки в готелі
  • Супровід представником туристичного оператора

У вартість не входить
  • Проїзд в громадському транспорті
  • Страховий поліс
  • Вартість додаткових факультативів
  • Вхідні квитки на екскурсійні обєкти

1 День. Львів-Будапешт

Автобусний тур до Будапешту Будапешт

08:30 – Збір групи на залізничному вокзалі Львова. 09:00 – Відправлення в тур. Перетин угорського кордону. Запрошуємо на дегустацію молодого вина «Букет Егеру» (15 євро). На ваш розсуд будуть представлені кращі місцеві вина, вироблені з винограду, зібраного у Долині Красунь.

Переїзд в Будапешт. Пропонуємо екскурсію «Сяйво вечірнього Дунаю» (20 євро)* – прогулянка на кораблику по величному Дунаю.

2 День. Ліньяно-Сабб’ядоро

Автобусний тур в Ліньяно-Сабб'ядоро Ліньяно-Сабб'ядоро

Ранковий приїзд  на курорт. Відпочинок на морі. Поселення в готель. Ночівля.

3 День. Ліньяно-Сабб’ядоро

Пляжний тур в Ліньяно-Сабб'ядоро

Сніданок. Відпочинок на морі. Відпочинок в Італії – це не лише сонячне побережжя, автентична архітектура, але і смачна кухня та прекрасні сорти винограду. Ввечері запрошуємо в затишну італійську «Trattoria» (25/20Є).
Повернення в готель. Ночівля.

4 День. Венеція

Автобусний тур на Озеро Гарда в Італії

Сніданок. Відпочинок на морі. У вільний час пропонуємо поїздку у казкову Венецією (40/35 євро)
У вільний час рекомендуємо відкрити «Таємниці венеціанських каналів» (25 євро).
Захоплюючий круїз Гранд-каналом на «водному таксі» (18 євро) вразить не тільки новачків, але й досвідчених мандрівників.
Пропонуємо поїздку в  Noventa di Piave Designer Outlet – McArthurGlen (10 євро) на території якого розкинулися бутики світових торгових марок і модних будинків

5 День. Верона-Сірміоне

Автобусний тур до ВерониАвтобусний тур на Озеро Гарда в Італії

Сніданок. Відпочинок на морі. У вільний час усім бажаючим пропонуємо екскурсію «Уся романтика Верони» (40 євро)
Факультативно рекомендуєм екскурсію в Падову (25 євро). Під час екскурсії ми відвідаємо церкву св Антонія, Палаццо делла Раджоне, Прато делла Вале, Падуанський Кафедральний собор, Капеллу Сан Джорджіо і багато інших цікавих місць.
Пропонуємо Вам побачити та відкрити для себе неймовірне та приголомшиве місце – озеро Гарда та парк атраціонів Гардаленд (40 євро + вхідні квитки оплачуються дододатково)
Також запрошуємо Вас у дивовижне містечко Сірміоне на озері Гарда (40 євро)
Повернення в готель. Ночівля.

6 День.

Сірімоне аквапарк

Сніданок. Відпочинок на морі.  При умові проживанні у Розаліна Маре в готелі Olimpia*** у вільний час  факультативно пропонуєм екскурсію в одну з найменших і найстаріших держав Європи- крихітне Сан Маріно (40 євро).​​​​​ ​​

Також пропонуєм завітати в Аквапарк Aquasplash. Безліч атракціонів , водних гірок , не залишить байдужим ні дорослих ні дітей !  (5€ трансфер+вхідний квиток 16 євро дорослі і 14 євро діти) Повернення в готель. Ночівля.

7 День. Ліньяно-Сабб’ядоро

Сніданок. Відпочинок на морі. Вільний час. Збір групи.Вечірній виїзд в Україну.

8 День. Львів

Повернення в Україну. Приїзд у Львів приблизно о 19.00.

 Консультація: +38 (063) 143-99-82
Тур Україна/Європа

➊ 24.08.2019
➊ 31.08.2019
➊ 07.09.2019
➊ 14.09.2019

Інші тури