Хорватія та Чорногорія! Балканський коктейль на Адріатичному узбережжі!

tour-gallery-17617-51522685_2141643522832610_2256873613170835456_n-157.08 КБ
Тур 10 днів (Ак)
з Одеси | ЦІНА - 326 € | 14.08, 25.08, 04.09, 19.09, 03.10, 13.10

Одеса – Русе (1 ніч) – Бухарест – Велико-Тирново – Дуррес (2 ночі на морі) – Будва – Неум (2 ночі на морі) – Дубровник – Мостар (1 ніч) – Белград – Одеса

Албанія, Хорватія і Чорногорія!!!

Можливо відвідати: Бухарест в Румунії, Арбанаси в Болгарії, Гірокастру і Бутрінт в Албанії, Боко-Которську бухту в Чорногорії, Спліт і Трогір в Хорватії, Мостар в Боснії і Герцеговині, музей Ніколи Тесли в Белграді!!!

!!! У вартості туру екскурсії по Велико-Тирново, Дубровнику і Белграду!!!

Вартість туру:

 • З 03.08 (09:30) – 12.08.19   326 €   – (Дорослі)   /   226  € (діти до 16 років)
 • З 14.08 (04:30) – 23.08.19   326 €   – (Дорослі)   /   226 € (діти до 16 років)
 • З 25.08 (07:30) – 03.09.19    326 €   – (Дорослі)   /    226 € (діти до 16 років)

 

 • З 04.09 (07:30) – 13.09.19   303 €  – (Дорослі)   /     211 € (діти до 16 років)
 • З 19.09 (07:30) – 28.09.19   303 €  – (Дорослі)   /     211 € (діти до 16 років)

 

 • З 03.10 (07:30) – 12.10.19   286 €   – (Дорослі)   /    203 € (діти до 16 років)
 • З 13.10 (07:30) – 22.10.19    263 €   – (Дорослі)   /    180  € (діти до 16 років)

и тд……

доплата  (за одномісне проживання) – 118 €


У вартість входить
 • • в разі, коли вік туриста до 6 років і більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу
  • проїзд по маршруту автобусом туркласу
  • супровід гіда-керівника по маршруту
 • проживання в готелі 3* зі сніданками
 • три екскурсії (згідно програми туру).

У вартість не входить
 • • Турпакет  (на обрану суму можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру). Мінімальний Турпакет є обовязковим.
 • додаткові екскурсії;
 • послуга “гарантійний платіж від невиїзду” – 21 €  – (за бажанням)
 • послуга “гарантованого номер місця” – 21 € (місця з 1 по 16).
 • • вхідні квитки в екскурсійні об’єкти
 • • факультативні екскурсії
 • • проїзд в громадському транспорті
 • • особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)

День 1:

Одеса – Русе
Виїзд з Одеси.
Перетин кордону. Переїзд в Русе, поселення в готель. Ночівля в готелі.

День 2:

    

Бухарест – Велико-Тирново – Арбанаси
Сніданок. Вільний час. Всіх бажаючих запрошуємо на екскурсію Загадковий і прекрасний Бухарест (43€/38€). Нас чекає екскурсія столицею Румунії – Бухаресту. Розташований на Волоському плоскогір’ї, біля підніжжя Карпат, оточений Дунаєм, Бухарест став столицею Валахії під час правління легендарного Влада Цепеша. Місто парадоксів і контрастів, воно поєднує в собі традиції Заходу і Сходу, що надає йому особливого неповторного колориту. Оглядова екскурсія по місту: Площа Конституції, Площа Революції, монумент Відродження і будівля уряду. Напроти нього розташований палац першого румунського короля Карла Першого, у якому розташований Музей мистецтв. Повернення в Русе. Виселення з готелю. Переїзд в Велико-Тирново.
Пішохідна екскурсія по Велико-Тирново. Одне з найдавніших міст Болгарії, столиця Другого Болгарського царства, колиска болгарської архітектури, живопису і літератури – Велико-Тирново. Місто побудоване на трьох пагорбах Царавец, Трапезіца і Света гора, в 1393году було повністю спалене турецькими військами і в короткий строк відбудоване…. Археологічні дослідження виявили багато пам’ятників історії часів великої Османської імперії, одна з основних пам’яток що збереглися в місті це палаци короля і патріарха на пагорбі Царевец (вх. квитки опл. додатково). Вільний час. Усіх бажаючих запрошуємо відвідати:
Арбанаси (18€/16€). Усіх бажаючих запрошуємо відвідати селище Арбанаси, яке колись було набагато більшим поселенням. У 1530 році воно було звільнене Сулейманом I від сплати всіх податків і процвітало за рахунок торгівлі з усією Османською імперією. Містечко відрізняється своїми монументальними будинками і церквами з багатою внутрішньою декоративною прикрасою, різьбленням по дереву, настінним живописом, створеними в 16-17 століттях. Після невеликої оглядової екскурсії по Арбанасах нас чекає знайомство з гостинністю болгар. На одній з тутешніх вілл щедрі господарі приготують нам приємну вечерю і пригостять вином. Повернення в Велико-Тирново. Нічний переїзд в Албанію.

День 3:

   

відпочинок на Адріатичному узбережжі – Дуррес – Круя – тирана
Нас зустрічає Албанська Рив’єра… Переїзд в Дуррес. Стародавнє місто Дуррес, веде своє існування з 627 року до н.е. Відомо, що Цицерон захоплювався красою Дурреса, а поет Катулус називав його терасою Адріатичного моря. Сьогодні місто – друге за величиною в Албанії та її головний морський порт. Серед головних визначних пам’яток: стародавні стіни візантійського міста і величезний амфітеатр, археологічний музей, Венеціанська вежа та інші… Поселення в готель з 14:00. Вільний час. Усіх бажаючих запрошуємо на екскурсію:
Середньовічне місто Круя і столиця Албанії Тірана (36€/21€+вх. квитки). На вершині гори Сари Салтики розташоване місто Круя. Назва міста пов’язана з іменем національного героя Албанії — Георга Кастріота-Скандеберга. Поблизу міста побудована фортеця, яка стала Державним албанським музеєм, а на шляху до фортеці нас зустрічає старий ринок. Переїзд в Тірану. У долині між гір на узбережжі ріки Ішм розташована столиця Албанії – Тірана. Місто веде свою історію з мечетей, закладених османським правителем Сулейманом Пашою на початку XVII ст. За 400 років, що минули з того знаменного моменту, Тірана встигла обрости спорудами помпезної турецької та витонченої італійської архітектури, ґрунтовно розширитися і перетворитися в цілком сучасне місто… Ночівля в готелі.

День 4:

   

Бутринт – відпочинок на Адріатичному узбережжі – Гирокастра – Саранда
Сніданок. У вільний час пропонуємо відвідати екскурсію Гірокастра-Бутрінт (43€/36€+вх. квитки). Гірокастра – відома, як «кам’яне місто» або «місто тисячі кроків», подарує нам прекрасні спогади про епоху лицарів і лицарських боїв. Пройшовши по вузьких, мощених каменем вуличками з красивими будинками баштового типу – мимоволі відчуваєш епоху Середньовіччя. Переїзд в Бутрінд. Бутрінт – стародавнє місто в Албанії, заснований греками задовго до нашої ери став столицею невеликого царства Епір. Поселення знаходилося на березі затоки, має вихід в Іонічне і Адріатичне моря. Місто зберегло безліч пам’яток археології, що відбивають різні періоди розвитку міста. Далі, нас чекає переїзд на морський курорт Саранда і відпочинок на узбережжі Іонічного моря. Повернення в Дуресс. Ночівля в готелі.

День 5:

    

Відпочинок на Адріатичному узбережжі – Будва – Котор
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Будву (прибуття на курорт орієнтовно о 13:00). Нас зустрічає Будванська Рив’єра … Ласкаве сонце, теплий пісок, синє море, таємничий шум хвиль – це і є опис Будванської Рив’єри, центру чорногорського пляжного туризму.
Курорт Будва – один з найпопулярніших в Чорногорії. Старе місто – стародавнє і затишне, оперезане фортечною стіною, маленькими площами, численними кафе, ресторанами і магазинами. У Новому місті знаходиться більшість готелів, ресторанів, дискотек і тягнеться легендарний Слов’янський пляж. Тут можуть чудово провести час і ті, хто жадає тиші і самоти, і ті, хто хоче активного повноцінного відпочинку з масою всіляких розваг. Вільний час.
Усіх бажаючих запрошуємо відвідати екскурсію однією з найкрасивіших заток в світі – Боко-Которською (43€/36€). В затоку входять чотири протоки і сім островів, а вздовж Боко-Которської бухти проходить ланцюг старовинних середньовічних міст, серед них Котор – місто з більш ніж двотисячолітньою історією. За його кріпосними стінами знаходяться справжні архітектурні шедеври, такі як годинникова башта 17 століття, собор Святого Трифона – покровителя і захисника міста, церква Св. Луки, церква Св. Анни, церква Св. Марії, палац герцога і театр Наполеона, які представляють лише невелику частина багатства Котора. Вільний час. Можна піднятися по кам’яних сходах з крутими східцями до фортеці, яка знаходиться на висоті 260 м, і звідки відкривається надзвичайно гарний вид на місто. Повернення в Будву. О 18:00 виїзд з курорту, переїзд в Неум. Продовжуємо знайомство з містами-курортами на Адріатичному узбережжі, сьогодні нас зустрічає Неум, єдиний населений пункт Боснії і Герцеговини, що має вихід до Адріатичного моря. Його дуже часто вибирають туристи не тільки за рахунок прекрасної берегової лінії, а й тому, що в Боснії і Герцеговині ціни в магазинах значно дешевші, в порівнянні з сусідньою Хорватією. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 6:

   

Дубровник – Відпочинок на Адріатичному узбережжі
Сніданок. Усіх бажаючих запрошуємо відвідати одне з найкрасивіших міст Європи – Дубровник. Місто розташоване на скелі, біля самого моря. Рідко де можна зустріти таку красу, гармонію і велич. «Той, хто шукає рай на землі, повинен відвідати Дубровник» – так оцінив Бернард Шоу це дивовижне місто. Під час пішохідної екскурсії по місту нас чекає знайомство з історією старого Дубровника і його головними визначними пам’ятками. Повернення в Неум. Ночівля в готелі.

День 7:

    

Мостар – Спліт – Трогір – відпочинок на Адріатичному узбережжі
Зніданок. Виселення з готелю. У вільний час пропонуємо відвідати Спліт і Трогір (38€/31€). Наша екскурсія почнеться зі знайомства з Сплітом, містом яке по праву вважається серцем Далмації. Виникло воно на місці найбагатшого палацу римського імператора Діоклетіана більш 1700 років тому, сьогодні палац займає гідне місце в списку Юнеско в числі пам’яток всесвітньої спадщини. Друга частина нашої екскурсії присвячена місту Трогір. Це ще одне місце в Хорватії, яке по праву можна назвати містом-музеєм. Історично старе місто розташоване на невеликому острівці, відділеному вузькою протокою від материка і протокою трішки ширшою від великого острова Чіово. Вражає місто унікальним набором палаців, храмів, веж і старовинних будівель, а сплетенні в лабіринт вулички «старого міста» роблять з Трогіра несхоже ні на одне інше місто хорватського узбережжя. Повернення в Неум. О 18:00 виїзд з курорту, переїзд в Мостар. Поселення в готелі. Вільний час.
Усіх бажаючих запрошуємо відвідати нічну екскурсію по Мостару (13€/10€). Мальовниче місто, що розкинулось по обидва боки річки Неретви, сьогодні є одним з найпопулярніших туристичних центрів Боснії і Герцеговини. Знайомство з містом потрібно починати з Старого мосту що був збудовано в XVI столітті і було частиною багатьох торгових шляхів. Значення цього моста для місцевої економіки було настільки велике, що міст цей постійно охоронявся «мостарами», доглядачами моста. Навколо цього моста зараз є безліч ресторанчиків і сувенірних крамниць. Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 8:

    

Благай – Кравіца – Белград
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. У вільний час усіх бажаючих запрошуємо відвідати Благай і Кравіца (36€/30€). На нас чекає знайомство з одними з найкрасивіших місць в Боснії і Герцеговині. Першим на нашому шляху буде маленьке містечко благаю з головною визначною пам’яткою текією для дервішів. Місце для текії вибиралося з особливою увагою. Це повинен бути куточок, наповнений гармонією, і, в той же час, – затишний. Сім сутностей складають текію: будинок, сходи, вода спокійна і вода текуча, скеля, могила, печера. У Благаї біля витоку Буни є всі ці складові. Далі нас чекає переїзд в природний парк Кравіца з красивими водоспадами, водоспади розташовані півколом, наче декорації на сцені театру. Повернення в Мостар. Переїзд в Белград. Поселення в готелі. Вільний час.
Увечері всіх бажаючих запрошуємо на вечеря в традиційному сербському ресторані (26€/21€). В районі Скадарлії, так званого бєлградського Монмартра, у нас буде унікальна можливість познайомитися зі справжньою сербською кухнею. Кухня сербського народу увібрала в себе елементи середземноморської, близькосхідної та австро-угорської кухонь. Вона традиційна для Балкан – багато м’яса, овочів, вина і… чудового настрою… Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 9:

   

Белград
Сніданок. Виселення з готелю. Сьогодні нас чекає знайомство з містом, яке по праву вважається серцем Балканського півострова. Отже, знайомимося – Белград. Його стародавні стіни побачили готів та франків, кельтів і римлян, слов’ян і турків. Нас чекає пішохідна екскурсія по місту, в якому панує неповторна атмосфера єднання Європи та Азії, а химерна суміш східної і західної культур створює таємниче зачарування. Тут замки, палаци і середньовічні фортеці чудово поєднуються з сучасними будівлями і торговими центрами. Вільний час. У вільний час рекомендуємо відвідати:
Музей Ніколи Тесли (16€/8€+вх. квитки). Єдиний офіційний музей великого винахідника Ніколи Тесли знаходиться в Белграді. У музеї зберігаються оригінали документів, особисті речі Ніколи Тесли, а також фотографії та щоденники великого винахідника. Нічний переїзд в Україну.

День 10:

Одеса
Орієнтовне прибуття в Одесу – 19:00.

 Консультація: +38 (063) 143-99-82
Тур Україна/Європа

➊ 14.08.2019
➊ 25.08.2019
➊ 04.09.2019
➊ 19.09.2019
➊ 03.10.2019
➊ 13.10.2019

Інші тури