Червоне вино “Справжній подих Карпат”

Автобусний тур в Карпати
Тур 5 днів
Виїзд зі Львова | 07.10, 14.10, 21.10, 04.11, 18.11 Закарпаття, Карпати

Самий насичений тур в Карпати

Ціна – 1995 грн

     Ця подорож є дуже коротку, але максимально насичену поїздку. За 5 днів, проведених на відпочинку, ви зможете відвідати дуже багато красивих і цікавих місць. Знайомство з пам’ятками Карпат ви почнете в перший же день. Наприклад, зможете відвідати замок Сент-Міклош, також відомий, як “фортеця любові” або поплавати в термальному басейні. Любителям гастрономічних задоволень дане туристичну подорож також доставить море позитивних емоцій. У другий день поїздки запланована дегустація повидла і ковбас, що припаде до душі кожній людині і дегустація равликів – справжній рай для гурманів, що віддають перевагу вишукану кухню. На четвертий день пропонується спробувати сири різних сортів і помилуватися на дерев’яну церкву. Купання в термальних басейнах – невід’ємна частина кожного дня туру, лише прощання з мальовничими українськими горами пройде без цього ритуалу. Зате передбачається безліч інших розваг, таких як: дегустація мінеральної води, відвідування церкви, огляд карпатського бункера і водоспаду, а також огляд музею та наскального фортеці.

Протокол проведення мандрівок із урахуванням обмежень через коронавірус (COVID-19):
– цей тур проводиться з дотриманням рекомендацій МОЗ;
– просимо всіх подорожуючих мати з собою засоби індивідуального захисту (маску та антисептик);
– при посадці в транспортний засіб здійснюється замір температури тіла;
– транспортні засоби проходять вологе прибирання миючими та дезінфікуючими засобами перед кожним рейсом;
– під час огляду туристичних об’єктів рекомендуємо дотримуватися безпечної дистанції щодо інших людей;
– у випадку посилення карантинних заходів цей тур буде перенесено (якщо Вам не підійде нова дата, а також альтернативні варіанти турів – ми повернемо сплачені кошти в повному обсязі).


У вартість входить
 • Проїзд комфортабельним автобусом
 • Проживання в номерах вибраної категорії
 • Супровід гіда-екскурсовода
 • Страхування на час подорожі

У вартість не входить
 • Факультативні екскурсії
 • Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти
 • Харчування

Харчування (орієнтовні ціни): сніданок – 65-70 грн., обід – 95-105 грн., вечеря – 90-110 грн..

 


Проживання:

 • 1-2 ніч: відбувається в затишних садибах сільського туризму Берегівського району, номери: 2-х, 3-х, 4-х місні з вигодами на поверсі.
 • 3-4 ніч: відбувається в міні-готелях села Вишка (Великоберезнянського району), номери: 2-х, 3-х, 4-х місні з вигодами на поверсі.

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти та дегустації:

 • – замок “Сент-Міклош”: добровільна пожертва;
 • – термальний басейн “Косино” (3 години): загальний – 400-450 грн., учасники АТО та інваліди 1 групи – 300 грн., діти, зростом до 150 см. – безкоштовно, оренда шафки – 50 грн.;
 • – страусина ферма у Хусті: загальний, пенсійний, студентський – 30 грн., діти до 12 років – 20 грн.;
 • – дегустація вин: загальний – 60 грн., екскурсія без споживання вина – 30 грн.;
 • – Мукачівський замок: дорослі – 50 грн., студенти, пенсіонери – 40 грн., діти до 14 років – 30 грн.;
 • – термальний басейн “Золота гора” (2 години): загальний – 250 грн., діти, зростом до 150 см. – 125 грн., діти, зростом до 110 см. – безкоштовно;
 • – дегустація автентичних закарпатських страв – 150 грн.;
 • – підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Красія (в обидві сторони): загальний, студентський – 200 грн., пенсіонери та діти до 12 років – 140 грн.;
 • – купання в чанах з мінеральною водою: загальний – 140 грн., діти до 12 років – 90 грн.;
 • – екскурсія та дегустація сирів у “Перечинській мануфактурі”: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 65 грн.;
 • – відпочинково-оздоровчі процедури в “Ужанських купелях”: загальний, пенсійний, студентський – 120 грн., учнівський – 80 грн.;
 • – водоспад Кам’янка Національного парку “Сколівські Бескиди”: загальний, пенсійний, студентський – 10 грн., школярі – 5 грн.;
 • – наскельна фортеці “Тустань” та музей “Історія Тустані”: загальний – 60 грн., пенсійний, студентський, учнівський – 30 грн..

УВАГА! За несприятливих погодніх умов (ожеледиця, сильні снігопади, погана видимість тощо) SPA-комплекс “Ужанські купелі”  може бути замінений на відвідування бункера лінії Арпада в с.Верхня Грабівниця, (бункер лінії Арпада: загальний, пенсійний – 70 грн.; студенти – 50 грн.; школярі – 35 грн.; учасники АТО – 35 грн.; діти дошкільного віку – безкоштовно.).

День 1:

 

виїзд зі Львова (09:00) – Чинадієво (екскурсія замком Сент-Міклош) – Мукачево (обід) – Косино (купання в термальному басейні) – Берегівський р-н (ночівля в садибах сільського зеленого туризму, поселення о 20:30).

День 2:

   

сніданок і виїзд (08:00) – Ботар (дегустація повидла і ковбас) – Велятин (купання в термальному басейні) – Хуст (обід) – Нижнє Селище (дегустація равликів) – Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вин) – Берегівський р-н (повернення в садиби о 20:30, вечеря).

День 3:

сніданок і виїзд (08:00) – Мукачево (екскурсія центральною частиною міста або замком) – Барвінок (купання в термальному басейні) – Невицьке (обід та огляд замку) – Перечин (вечеря-дегустація 15 автентичних закарпатських страв з веселими гудаками) – Вишка (поселення в готель о 19:30).

День 4:

сніданок і виїзд (08:00) – Вишка (підйом канатно-крісельною дорогою на гору Красія) – Лумшори (купання в чанах) – Тур’ї Ремети (обід) – Воєводино (прогулянка парком) – Перечин (дегустація сирів) – Кострина (огляд дерев’яної церкви) – Вишка (повернення в готель, вечеря).

День 5:

сніданок і виїзд (08:00) – Ужок (огляд церкви, , SPA-комплекс) – Матків (церква) – Верхня Грабівниця (огляд карпатського бункера) – Коростів (обід) – Кам’янка (огляд водоспаду) – Урич (музей і наскельна фортеця) – Львів (повернення о 22:30).

 

 Консультація: +38 (063) 143-99-82
Тур Україна/Європа

➊ 07.10.2020
➊ 14.10.2020
➊ 21.10.2020
➊ 04.11.2020
➊ 18.11.2020

Інші тури