Чарівність середньовічної Європи!

Вена
Тур 7 днів
з Києва | ЦІНА - 245 €

Київ – Левоча – Братислава – Відень – Нюрнберг – Ротенбург-на-Таубер – Прага – Київ | 7 днів

Красуня-Європа вражає таємницями, колоритом, інтригуючими історіями також, як і рукотворними пам’ятками. Бажаєте насолодитися сповна подорожжю по Німеччині, Австрії і Польщі? Автобусний тур з Києва без нічних переїздів – можливість насолодитися самобутньої і автентичної Європою без обмежень!

Європа-очаровашка, або що чекає кожного крім програми туру

Середньовічна Європа – це містична Відень, Братислава, яку називають “перлиною на Дунаї”, Левоча, яка вражає старовинної площею. Зупинка в кожному з них, екскурсії та самостійне знайомство у вільний час зачарують напевно!
Але не тільки ці міста і їх краси чекають кожного в подорож, але і:

 • яскраві враження від старовинних будиночків і вуличок, усміхнених і гостинних людей;нескінченність сувенірних
 • крамниць. Так, з Польщі можна буде привезти Болеславського кераміку, з Німеччини – гірчицю і національний костюм, з … на ваш власний смак;
 • бажання відвідати найбільш вподобану країну ще раз.

За допомогою туристичного автобуса євро-класу це буде легко зробити, досить тільки вибрати дату. Вибрати і поринути з головою в ту країну Європи, яка змогла затьмарити всі інші!

Вартість туру:

 • Спеціальна вартість при бронюванні пакету екскурсій: – 245€, діти – 265€ (до 12 років)
 • Базова вартість туру: – 285€, діти – 265€ (до 12 років)

У вартість входить
 • проїзд автобусом із Києва
 • проживання в готелях 2-4 * (4 ночі)
 • сніданки в готелях (шведський стіл);
 • екскурсії за програмою
 • супровід керівником групи

У вартість не входить
 • пакет харчування (4 обіду) – 80 EUR (оплачується за бажанням);
 • факультативні програми;
 • особисті витрати;
 • страхування

День 1:

19.00 Зустріч групи на ж / д вокзалі м Київ. Посадка в автобус. Від’їзд з Південного терміналу ж / д вокзалу комфортабельним автобусом. Транзит по території України. Можливо приєднання туристів до групи в Житомирі, Рівному.

День 2:

Левоча Левоча Словаччина

Левоча – середньовічна перлина Словаччини!
9:00 Приєднання до групи туристів, що прибувають до Ужгорода поїздом. Переїзд на українсько-словацький кордон. Проходження прикордонного контролю. Переїзд в м Левоча.

Запрошуємо на оглядову екскурсію-прогулянку з гідом “Левоча – середньовічна перлина Словаччини” (у вартості).
Старовинне місто Левоча розташований на сході Словаччини біля підніжжя Левочскіх гір. Перша згадка про місто відноситься ще до 1249 році! Центром старовинної Левочі є велика прямокутна площа Майстра Павла. На площі можна побачити головну міську пам’ятку, – римсько-католицьку парафіяльну церкву св. Якуба 14в. Головна визначна пам’ятка церкви – позднеготический дерев’яний головний вівтар св. Якуба, висотою 18,6 м, який вважається найвищим вівтарем в світі. Інша цікава пам’ятка площі, будівля старої Ратуші з аркадамів стилі ренесанс, побудоване після пожежі в 1550 р Невелика арка з’єднує Ратушу з дзвіницею. На площі стоїть також клітина ганьби XVI ст., Яка в минулому використовувалася для публічного покарання невірних дружин. У 1933 р клітку передала місту сім’я Простнеров – вона перебувала у них в парку. Центральну площу оточують більше 50 примітних будинків в готичному, ренесансному і раннебарочная стилі. Найцікавіші з них Турзій будинок, будинки Шпілленберга, Крупека і майстри Павла. Місто Левоча знаходиться під охороною ЮНЕСКО.

Вільний час для прогулянок по місту і покупки сувенірів. Обід в кафе міста *.

Переїзд в Братислава, поселення в готель, в двомісні номери з вигодами.

Найактивніших мандрівників запрошуємо на невелику екскурсію-прогулянку “Вечірня Братислава” (оплачується додатково – 10 євро з людини).
Словаки гордо називають свою столицю “перлиною на Дунаї”. Цілком можливо, що австрійці так само називають Відень, а угорці – Будапешт. Але Братислава з повним правом може зватися коштовністю. Можливо, не найбільшої, не самою блискучою. Але у цього міста є скромна вишуканість, яка часто дорожче, ніж найяскравіший блиск. У розпал туристичного сезону тут виявляється близько 200.000 туристів щодня. При цьому в милих петляють вуличках древнього центру немає настирливої ​​туристської гармидеру, шуму та гаму, від яких нікуди не дінешся на площі Св. Марка у Венеції або в центрі Парижа. Тут все якось по-домашньому, спокійно і затишно. А вечірня Братислава по осбенно казкова! Загорнувшись сутінком і освітлена вогнями, вона заворожує. Ми почуємо історії та легенди про Братиславу, які зацікавлять і дорослих, і дітей.

Повернення в готель. Ночівля.

День 3:

вулиця Грабен в Вене

ВІДЕНЬ – столиця Імперії!
08.00 Сніданок в готелі. Виселення. Переїзд в Австрію.

Запрошуємо познайомитися з містом на пішохідній прогулянці по Відні з гідом “Відень – розкішна і принадна” (у вартості).
Ця екскурсія – для вимогливих мандрівників, які цікавляться історією, культурою, мистецтвом і архітектурою Австрії, бажаючих побачити у Відні те, що виходить за рамки “стандартної” туристичної програми. Ви оглянете основні визначні пам’ятки історичного центру (Хофбург, площі Св. Стефана і Св. Михайла, вулиці Кольмаркт, Грабен, собор Св. Стефана, церква Св.Петра), а заодно походіть по вузьких, звивистих вуличках старого Відня. Ви відкриєте для себе культові віденські кав’ярні, тишу монастирських дворів, вікові будинку, що зберігають дух великих композиторів, вишукані пасажі і палаци віденських аристократів, володіння Тевтонського Ордена і багато іншого. Ви побуваєте в легендарних віденських кафе, насолодитеся пишністю церковних інтер’єрів і безсумнівно будете зачаровані різноликості прекрасного міста!

Також ми побачимо Іспанську школу верхової їзди з її знаменитими білосніжними Ліпіціанамі, які з’являються на світ чорними, але до 4-6 років змінюють своє забарвлення на білий. Ці неймовірні красені-коні живуть в королівських стайнях, танцюють, як балерини, і виходять на пенсію, як державні службовці.

Вільний час для прогулянок по місту і покупки сувенірів. Обід в кафе міста *.

Переїзд в Нюрнберг. Поселення в готель. Ночівля.

День 4:

Нюрнберг вулиця Старого города Фортечна стіна клинкової вежа Ротенбург про дер Таубер

Сніданок у готелі. Трансфер в центр Нюрнберга.

Запрошуємо на пішохідну екскурсію по Нюрнбергу «Старе місто – серце Нюрнберга» (у вартості). Серце середньовічного Нюрнберга – район Бургфіртель. Це справжнє занурення в глибину століть. Найкрасивіша архітектура Старого Міста – звивисті і розкішні вулиці ремісників, монастирські і заїжджі двори, грифова Гора, вулиця Білих дубильника зі збереженими середньовічними будинками майстрів і патриціїв епохи готики і ренесансу, різноманітність еркерів і фонтанів …

Вільний час в центрі Нюрнберга.

У другій половині дня – поїздка в дивовижний “місто ожилого Середньовіччя” – Ротенбург-об-дер-Таубер (додатково – 40 євро)!
Місто Ротенбург-на-Таубер – це ожила декорація до фільму про Середньовіччя. Як у казці, перед очима виникають фахверкові будиночки, стародавня кріпосна стіна, прекрасні церкви і міські вежі, вузькі вулички, міська Ратуша, оглядовий майданчик – все сьогодні дихає спокоєм і миролюбністю і при цьому пронизане колишнім могутністю міста. Для тих, кому цікава історія та культура Німеччини, ця екскурсія стане однією з найбільш хвилюючих і пам’ятних!

Задумайтесь тільки! За фортечною стіною, що оточує місто, заборонені телефонні будки, рекламні щити, неонові вивіски або сигаретні кіоски! Кручені позолочені вивіски, як і сотні років тому, вказують на рід занять ремісника або спеціалізацію магазину. Схвильовано битися дитячі серця змусить найбільший в Німеччині приватний Музей ляльок та іграшок. Любителі гострих відчуттів будуть раді відвідати Музей середньовічного кримінального права, де дізнаються все про середньовічних тортурах і покарання. Гурмани будуть щасливі попробвать знамениті “сніжки”, що представляють собою вишукані ласощі: тістечка, начинені шоколадом, горіхами та ін., Рясно посипане цукровою пудрою, немов сніжок. Ну і найголовніше: чому ж Ротенбург називають ще й “містом Різдва”? Саме тут розташоване єдине місце в Німеччині, де новорічні іграшки та сувеніри можна купити кругдий рік! Постійно працює Різдвяний базар і Музей Різдва.

Обід в кафе міста *. Вільний час в Ротенбурге. Від’їзд в Нюрнберг.

Повернення в готель. Ночівля.

День 5:

Карлів міст у Празі Тинський храм Діви Марії Прага

ПРАГА – місто-відкриття!
Ранній сніданок в готелі. Звільнення номерів, виселення з готелю. Переїзд в Прагу.

Запрошуємо на екскурсію з прекрасним гідом по Старому місту Праги “Легенди середньовічної Праги” (у вартості).
Саме з Старого міста слід розпочати знайомство з Прагою, адже тут зосереджені найвідоміші її пам’ятки. Порохова Вежа і Староміська площа, храм Діви Марії під Тином і Карлів міст … Старе місто примітний красивими середньовічними вулицями, величними будівлями і мальовничій палацової архітектурою. Кожна вулиця Праги – немов галерея пам’ятників мистецтва, що зберігає спадщина середньовічного часу, до якого відносяться всі архітектурні пам’ятки стародавніх кварталів міста. Все це і багато іншого ми побачимо під час екскурсії.

Вільний час в Празі. Обід в кафе міста *.

Для того, щоб повністю пізнати Прагу, потрібно побачити і другу її частину. Запрошуємо на екскурсію «ПРАЗЬКИЙ ГРАД і Градчани» (додатково – 15 євро). Знаменитий Собор Св. Віта, Лорета і Страговський монастир, Злата вуличка і неймовірний вид з пагорбів на всю Прагу – це обов’язково варто побачити! А який замок є найбільшим в світі? Ну, звичайно, Празький! За його дворах, палацам, музеям і садам можна бродити цілий день і захоплюватися при цьому приголомшливою красою тисячолітньої резиденції чеських королів, імператорів і президентів. Над усім комплексом домінує монументальний готичний собор Св. Віта, один з найкрасивіших в Європі. Відкрийте секрет символу Чеської республіки та місця, яке робить з Праги один з найкрасивіших міст в світі.

Увечері – переїзд в транзитний готель на території Чехії. Поселення в готель. Ночівля.

День 6:

Дорога додому!
Сніданок в готелі. Виселення з готелю.

Від’їзд в Україну. Транзит по території Польщі з зупинкою в супермаркеті ТЕСКО для обіду і покупок (по можливості).
Прибуття до Львова після 23.00.

День 7:

Будинки завжди нудьгують …
Прибуття до Києва в першій половині дня.

 Консультація: +38 (063) 143-99-82
Тур Україна/Європа

➊➤➤➤ 01.12.2018 ➤➤➤ ➊➤➤➤ 09.02.2019 ➤➤➤ ➊➤➤➤ 03.03.2019 ➤➤➤ ➊➤➤➤ 28.04.2019 ➤➤➤ ➊➤➤➤ 15.06.2019 ➤➤➤

Інші тури