Будапешт та Відень: тур з Києва без нічних переїздів!

Відень
Тур 5 днів
з Києва | Ціна - 99 € | 14.06, 27.06, 18.07.

 Київ – Чоп – Ергерсалок – Будапешт – Відень – Чоп – Київ | 5 днів

Якщо вам вже набридло сидіти вдома, то скоріш пакуйте валізи, і відправляйтесь з нами у автобусний тур Європою! Подорож за маршрутом “Ергерсалок – Будапешт – Відень” – це 5 днів  активного відпочинку та незабутніх вражень!

Відпустка починається зі справжнього релаксу  – відвідування термальних купалень в місті Егерсалок. Це 1900 кв.м  бассейнів з лікувальною водою. Тут справді можна відпочити та повністю розслабитись, щоб вже з новими силами гуляти по вулицях одного з найкрасивіших міст Європи – Будапешті. Казковий замок Вайдахуняд, базиліка Св. Іштвана та найкрасивіший у світі Парламент – Будапешт закохує у себе всіх. А краса величного Дунаю, що розділяє колишні Буду та Пешт не залишить нікого байдужим.

Наступного дня у вас буде можливість побачити величне місто імператорів – Відень! Місто, де найвідоміші композитори світу створювали свої неповторні твори. Місто, де найбільші палаци і пам’ятники минулого, монументальні храми і старовинні вулички майстерно поєднуються з сучасним ритмом життя! І наостанок віденська кава, аби залишити про Європу найкращі спогади.

Вартість туру:

 • Спеціальна вартість при бронюванні пакету екскурсій: – 99€, діти – 99€ (до 12 років)
 • Базова вартість туру: – 119€, діти – 119€ (до 12 років)

У вартість входить
 • Розміщення в готелі (2 ночі)
 • Сніданки (шведський стіл)
 • Екскурсії по Будапешту
 • Супровід представником туроператора
 • Транспортні послуги за програмою;

У вартість не входить
 • Особисті витрати;
 • Додаткові екскурсії;
 • Вхідні квитки в купальні;
 • Медична страховка.

День 1: 

Виїзд потягом з Києва або Вашого міста в другій половині дня. Переїзд поїздом в Чоп.

День 2: Ергерсалок та Будапешт 

Прибуття до Чопа вранці. Посадка в комфортабельний автобус, перетин українсько-угорського кордону. Переїзд в Егерсалок.

Відвідування термальних купалень у місті Егерсалок (вхідний квиток оплачується додатково – 15 євро).
Чудовий велнес-центр! Тут є відкриті і криті басейни загальною площею 1900 кв.м, басейни з лікувальною водою для прийняття ванн, джакузі, басейни з розважальними ефектами, водна гірка і дитячі басейни.

Переїзд в Будапешт.

Екскурсія «Будапешт – перлина Дунаю»: старовинна Буда та елегантний Пешт, з’єднані в двомільйонний мегаполіс! Ми подачимо головну площу столиці – площу Героїв, казковий замок Вайдахуняд, найкрасивіший у світі Парламент, базиліку Св. Іштвана, унікальний готичний собор Богородиці (Св.Матяша), тераси Рибацького бастіону та Королівський палац.

Розміщення в готелі.

Чудовим завершенням дня для Вас стане програма «Будапешт в ілюмінації» – прогулянка на кораблику по Дунаю під музику Штрауса з келихом шампанського або солодкого напою для дітей (20 євро дор. / 15 євро діти). Дев’ять мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом – панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини.

Повернення в готель. Ночівля.

День 3: Відень 

Сніданок у готелі. Вільний день в Будапешті.

Пропонуємо виїзну екскурсію в імперський Відень (додатково – 40 євро дор. / 30 євро – діти до 12 років). Ви побачите легендарне місто імператорів і композиторів. Сьогоднішній Відень – це одне з найбільш красивих комфортних міст в світі. Ми на власні очі побачимо найбільші палаци і пам’ятники минулого, відвідаємо монументальні храми, скуштуємо найбільший шніцель в місті. А на десерт вип’ємо справжньої віденської кави.

У вільний час ми рекомендуємо екскурсії:

 • в Скарбницю Габсбургів (25 євро – дор. / 15 євро – діти). Саме тут зберігаються безцінні предмети найвищого рангу … Священна Чаша Грааля, Спис Долі … Вони існують і знаходяться саме тут – в Скарбниці!
 • до палацу Шенбрунн (15 євро дор. / 10 євро діти + вхідний квиток в палац). Ця літня резиденція династії Габсбургів зачарує вас своїм багатством з одного боку, і своєю витонченістю поєднання природи та архітектури з іншого.
 • Пішохідна екскурсія «Легенди та історії Відня» (15 євро – дор. / 10 євро – діти). Під час екскурсії мова піде про історію загалом та про окремі історії: ви почуєте про перших правителів Австрії Бабенбергів, про легенди і таємниці собору Св.Штефана, про лицарські та чернечі ордени, гильдії та ремесла. Ви дізнаєтеся про історію походження назви багатьох вулиць і площ, побачите, де жив Моцарт, де бешкетував і був переможений Василіск, побачите весільний фонтан і знаменитий годинник «АНКЕР», а також квартал, де знаходиться найстаріша церква Відня – Рупрехтскірхе.

Повернення в готель. Ночівля. 

День 4: Купальні у печері 

Сніданок у готелі. Від’їзд в Україну.

По дорозі – відвідування термальних печерних купалень в м. Мішкольц-Тапольца (вх. квитки – додатково).
 Всередині є і гарячі джерела, і холодніші, і вири, і грот із зоряним небом. Температура води, що заповнює озера великих і маленьких печер, пов’язаних між собою підземними коридорами, круглий рік + 29С ° … + 31С °, а глибина води – 130-140 см. Також можна влаштувати прогулянку човном по озеру, оточеному віковими деревами.

Прибуття до Мукачево після 20.00. Посадка на потяг.  Відправлення в Київ або до Вашого міста.

День 5:  

Прибуття до Києва або Вашого міста на залізничний возкал в залежності від розкладу руху поїздів.

 Консультація: +38 (063) 143-99-82
Тур Україна/Європа

➊ 14.06.2019
➊ 27.06.2019
➊ 18.07.2019

Інші тури