БЕРЛІН: перемоги і поразки!

berlin_d4273
Тур 5 днів
з Києва | Ціна - 210€ | 24.08, 27.10

Київ – Варшава – Берлін – аквапарк Tropical Island * – Потсдам – Київ | 5 днів

ТІЛЬКИ ОДИН НІЧНИЙ ПЕРЕЇЗД в ПРОГРАМІ!

В ПРОГРАМІ:
ВАРШАВА – місто-один з непростою історією!
БЕРЛІН – місто-воїн з душею трубадура!
ПОТСДАМ – легендарні палаци і парки Німеччини!

Вартість тура:

 • Раннє бронювання за 12 тижнів до виїзду: – 180€, діти – 160 € (до 12 років)
 • Базова вартість тура: – 210 €, діти – 199 € (до 12 років)

В вартість входит
 • Проїзд комфортабельним автобусом з Києва за програмою;
 • Розміщення в готелях категорії 2-4 * (3 ночі);
 • Екскурсії по програмі
 • Супровід керівником групи

В вартість не входить
 • Гарантований депозит на додаткові екскурсії – 30 євро;
 • Особисті витрати;
 • Медичне страхування;
 • Оформлення візи при необхідності;
 • Додаткові екскурсії.

День 1: Дорога, дорога…!

Виїзд з Києва о 07.00 від Південного терміналу ж / д вокзалу. Проходження прикордонного контролю. Переїзд в Варшаву. Поселення в готель в Варшаві. Вільний час в місті. Ночівля.

День 2: Пані ВАРШАВА!

  

Сніданок. Виїзд з готелю.

Запрошуємо на оглядову екскурсію по Варшаві «Чарівна Пані Варшава».
Старе місто Варшави – це унікальне для відвідування місце відразу за кількома прічн. По-перше, це об’єкт ЮНЕСКО. А по-друге, будинки, які виглядають як-ніби їм сотні років, насправді дбайливо відновлені після Другої світової Війни, коли Варшава тричі була стерта з лиця землі. Так, цінителі історії не відчують тут пил століть, але зате кожен камінчик просто кричить про любов до свого батьківщині, про дбайливе ставлення до свого минулого, про неймовірну спрагу життя і любові до прекрасного. Під час екскурсії ми почуємо історію Старого міста і історію виникнення Варшави, побачимо Замкову площу і Королівський палац, подивимося Ринкову площу зі знаменитою скульптурою русалки, оцінимо давні міські стіни і Барбакан, помилуємося палацами знаті і почуємо багато-багато цікавого.

А також рекомендуємо відвідати резиденцію королів, візитну картку Варшави – Королівський палац (20 євро – дорослі, 5 євро – діти).
Королівський палац побудував король польський і великий князь литовський Сигізмунд Ваза в 1598-1618 роках на місці замку мазовецких князів. Палац був споруджений на штучному підвищенні в формі п’ятикутника. Споруда виділяється 60-метровою вежею. Нині Королівський палац служить музеєм. У ньому є кілька оглядових залів: Зал Ради, Великий зал, Овальний галерея, Мармурова кімната, передпокій перед Великим залом, Кімната для конференцій, Лицарський зал, Тронний зал. У музеї знаходяться експозиції різних періодів. Живопис представлена ​​пейзажами Варшави, портретами відомих особистостей Польщі, роботами Стробла, Смуглевіч, Кауффманн, особливе місце займають картини Рембрандта «Вчений за пюпітром» і «Дівчина в капелюсі».

Переїзд в Берлін. Поселення в готель. Відпочинок.

День 3: БЕРЛІН 

  

Сніданок.

Запрошуємо на оглядову екскурсію по Берліну. УВАГА! Пересування по Берліну здійснюється на громадському транспорті!
За останні сто років не дуже багато змінилося в АТМОСФЕРІ міста. Візуально, звичайно ж, Берлін зазнав величезних змін, був майже повністю зруйнований, потім відновлений, розділений на 2 частини. Потім на місці колишніх пустирів виросли хмарочоси. Але атмосфера міста залишилася. Атмосфера жаги до життя в хорошому сенсі.
Берлін вважається «підручником історії в камені». І це дійсно так. Гармонійне поєднання старовинних вулиць і сучасних будівель надає йому особливого шарму … Знамениті Унтер-ден-Лінден, Бранденбурзькі ворота, Рейхстаг, Берлінський кафедральний собор, замок Шарлоттенбург … Але все ж головна міська пам’ятка – це життя, що вирує на вулицях столиці Німеччини. Як співається в старій німецькій пісні, “Берлінський повітря – немає краще його аромату”.

Вільний час в Берліні для відвідування музеїв, Зоопарку та інших пам’яток.

У другій половині дня пропонуємо відвідування знаменитого Аквапарку “Тропічні острови” (трансфер – 15 євро, вхідні квитки – додатково).
Якщо Ви вже подорожуєте по Німеччині, то розважальний комплес «Tropical Islands Resort» (Тропічні острови) повинен стати обов’язковим пунктом у вашому турне. І не важливо, яку пору року для відвідування цього земного раю Ви виберете – буде це літо чи зима. Повірте, не важливо. Такого ви ніде не побачите! Повне відчуття занурення в тропічний світ з чудовими пляжами і різними рослинами з південних країн! Тут круглий рік панує спекотне літо, адже температура в парку ніколи не опускається нижче 26 градусів.

“Тропічні острови” в землі Бранденбург, в 60 км від Берліна, вважаються найбільшим критим аквапарком в світі. Рукотворна природна зона була влаштована в будівлі колишньої військової бази. Ангар, перш служила стоянкою для дирижаблів, нині перетворений на сучасний центр водних розваг і видів спорту. Усередині елінгу, на площі, рівній восьми футбольним полям, розмістився справжній тропічний курорт з пальмами, ліанами, басейнами і солом’яними хатинами. Tropical Island здивує Вас своїми розмірами, його загальна площа становить 66 000 кв.м. Це найвищий аквапарк в світі. У ньому може запросто розміститися Статуя свободи в повний зріст. Парк може вмістити за один раз 6000 чоловік одночасно. Вражає, чи не так?

Увечері запрошуємо на пішохідну екскурсію з гідом “Вечірні вогні Берліна” (додатково – 15 євро).
Берлін – місто особливо помітних контрастів, які ще яскравіше виражені у вечірньому світлі. Контрастним буде і наш маршрут по вечірній столиці: останки берлінської стіни, нацистське минуле на меморіалі Топографія терору і сучасна архітектура Потсдамської площі в сяйві нічних вогнів. Ви побачите площу Марлен Дітріх – центральне місце подій знаменитого міжнародного кінофестивалю Берлінале, Бульвар Зірок кіно, дивовижний купол Sony-центру, схожий на вершину гори Фудзіяма, музей Лего, Берлінську Філармонію.

Повернення в готель. Ночівля.

День 4: ПОТСДАМ

  

Сніданок у готелі. Виселення. Переїзд в Потсдам. Вільний час в Потсдамі.

Запрошуємо на велику оглядову екскурсію по Потсдаму з відвідуванням палацу Сан-Сусі (вартість – 40 євро).
Дуже часто при розмові про Потсдамі виникає одна асоціація – палац Сан-Сусі. І дійсно, складно заперечувати пишність резиденції Фрідріха Великого: чудові прикраси залів, розкішний парк, виноградні тераси …

Але крім цього в Потсдамі є що подивитися. Під час екскурсії ми відвідаємо Палац Цецилії-хоф, де проходила зустріч «Великої трійки», глав трьох держав в липні-серпні 1945 року (Потсдамська конференція). Проїдемося по «шпигунські мосту», який раніше знаходився на кордоні між Західним Берліном і НДР і де за часів «холодної війни» відбувався обмін шпигунами. Пройдемося по найзахіднішої російському селі – «Олександрівці», названої так на честь імператора Олександра Першого, де проживали російські хорові співаки. Заглянемо в Голландський квартал в центрі міста, побудованому на початку 18 століття для голландських майстрів … А найголовніше, ми почуємо багато історій про те, чому Фрідріх переховувався від світу, чому в архітектурі присутні містичні символи і чи дійсно в Потсдамі тече життя «без турбот »…

Відпочинок і прогулянки в Потсдамі. Після 19.00 – від’їзд з Потсдама. Нічний переїзд до Києва.

День 5: Вдома завжди чекають!

Прибуття до Києва в другій половині дня.

 Консультація: +38 (063) 143-99-82
Тур Україна/Європа

➊ 24.08.2019
➊ 27.10.2019

Інші тури