Балкан і його акварелі. Тур з Одеси.

Албанія-2
Тур 9 днів (ак)
з Одеси | ЦІНА - 201€ | 14.08, 28.08, 18.09, 02.10, 19.10

Одеса – Бухарест (1 ніч) – Дуррес (4 ночі) – Скоп’є – Софія (1 ніч) – Велико-Тирново – Арбанаси – Ізмаїл – Одеса

Можливість відвідати: Палац Парламенту і Палац Котрочень, Середньовічне місто Круя і столицю Албанії Тірану, Охрид і Охридське озеро, Гирокастру і Бутринт, Велико-Тирново і Арбанаси…

!!! У вартості туру екскурсії по Бухаресту, Скоп’є і Софії !!!

 

Вартість туру:

 • З 14.08 (06:30) – 22.08.19 226 €   – (Дорослі)   /   168 € (діти до 16 років)
 • З 28.08 (06:30) – 05.09.19 213 €   – (Дорослі)   /    163 € (діти до 16 років)

 

 • З 18.09 (09:30) – 26.09.19 201 €  – (Дорослі)   /     160 € (діти до 16 років)

 

 • З 02.10 (09:30) – 10.10.19 201 €   – (Дорослі)   /    160 € (діти до 16 років)
 • З 19.10 (04:30) – 27.10.19 201 €   – (Дорослі)   /    160 € (діти до 16 років)

и тд……

доплата  (за одномісне проживання) – 118 €


У вартість входить
 • • в разі, коли вік туриста до 6 років і більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу
  • проїзд по маршруту автобусом туркласу
  • супровід гіда-керівника по маршруту
 • проживання в готелі 3* зі сніданками
 • три екскурсії (згідно програми туру).

У вартість не входить
 • • Турпакет  (на обрану суму можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру). Мінімальний Турпакет є обовязковим.
 • додаткові екскурсії;
 • послуга “гарантійний платіж від невиїзду” – 16 €  – (за бажанням)
 • послуга “гарантованого номер місця” – 16 € (місця з 1 по 16).
 • • вхідні квитки в екскурсійні об’єкти
 • • факультативні екскурсії
 • • проїзд в громадському транспорті
 • • особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
День 1:

Одеса – Бухарест
Виїзд з Одеси. Перетин кордону. Переїзд в Бухарест, поселення в готель. Ночівля в готелі.

День 2:

Бухарест
Сніданок. Виселення з готелю. Пересування у Бухаресті на громадському транспорті (квиток оплачується самостійно). Екскурсія столицею Румунії – Бухарестом. Розташоване на Валашському плоскогір’ї, біля підніжжя Карпат, та оточене Дунаєм, місто стало столицею Валахії за часів правління легендарного Влада Цепеша. Місто парадоксів та контрастів, Бухарест поєднує у собі традиції Заходу та Сходу, що додає йому особливого та неповторного колориту. Оглядова екскурсія по місту: площа Конституції, площа Революції, монумент Відродження та будинок уряду. Навпроти цього місця розташований і палац першого румунського короля Карла Першого, у якому знаходиться Музей мистецтв. Вільний час. Рекомендуємо відвідати:
Палац Парламенту (16€/13€+вх. квиток). Гігантське творіння колишнього румунського диктатора Ніколи Чаушеску занесено в Книгу рекордів Гіннеса, як найбільша адміністративна будівля в світі після Пентагону. Безумовно, воно заслуговує на особливу увагу, вражаючи своєю масштабністю і незвичністю. Обсяги будівництва були настільки величезними, що виробництво килимів відбувалося прямо на місці. Чого варті, наприклад, гардини, які важать понад 3 тон, або 5-ти тонна люстра.
Палац Котрочень (16€/13€+вх. квиток). Одним з найкрасивіших палаців Румунії по праву вважається Котрочень. Розкішна королівська резиденція принца Фердинанда і принцеси Марії, сьогодні служить резиденцією румунського президента. Крім цього, в палаці розташований музей, який ми зможемо відвідати. Нічний переїзд у Дуррес.

День 3:

Дуррес – відпочинок на Адріатичному узбережжі
Нас зустрічає Албанська Рив’єра… Переїзд у Дуррес. Стародавнє місто Дуррес, веде своє існування з 627 року до н.е. Відомо, що Цицерон захоплювався красою Дурреса, а поет Катулус називав його терасою Адріатичного моря. Сьогодні місто – друге за величиною в Албанії та головний її морський порт. Серед головних визначних пам’яток: стародавні стіни візантійського міста і величезний Амфітеатр, археологічний музей, Венеціанська вежа та інші … Вільний час. Відпочинок на Адріатичному узбережжі. Поселення у готель з 14:00. Ночівля.

День 4 – 6:

відпочинок на Адріатичному узбережжі – Круя – тирана – Охрід – Гирокастра – Бутринт – Саранда
Сніданок. У вільний час пропонуємо відвідати екскурсії (оплачуються додатково):
• Середньовічне місто Круя і столиця Албанії – Тірана (36€/28€+вх. квитки). На вершині гори Сарі Салатики розташоване місто Круя. Назва міста пов’язана з ім’ям національного героя Албанії – Георга Кастріота-Скандеберга. Поруч з містом побудована фортеця, яка стала Державним албанським музеєм, а на шляху до фортеці нас зустрічає старий базар. Переїзд до Тірани. У долині між гір на узбережжі річки Ішм розташована столиця Албанії – Тірана. Місто веде свою історію з мечетей закладених правителем Османської імперії Сулейманом Пашею на початку XVII ст. За 400 років, що минули з того знаменного моменту, Тірана встигла збагатіти спорудами помпезної турецької та витонченої італійської архітектури, ґрунтовно розширитися і перетворитися в цілком сучасне місто … У вільний час любителі шопінгу зможуть відвідати один з найбільших торгово-розважальних центрів “CityPаrk”, а цінителі природи піднятися по канатній дорозі на гору Дайті.

• Охрид і Охридське озеро (46€/38€+вх. квитки). Нас зустрічає одне з найпрекрасніших балканських міст з чудовим видом на чисте прозоре озеро. Історія міста налічує більше 2500 років, багато істориків і мистецтвознавців називають місто «слов’янським Єрусалимом», оскільки на узбережжі Охридського озера розташовано 365 діючих православних церков.

• Гирокастра-Бутринт (43€/36€+вх. квитки). Гирокастра – відоме, як «кам’яне місто» або «місто тисячі кроків», подарує нам чудові спогади про епоху лицарів і лицарських боїв. Пройшовши по вузьких, мощених каменем вуличкам з красивими будинками баштового типу – мимоволі відчуваєш епоху Середньовіччя. Переїзд в Бутринт. Бутринт – стародавнє місто в Албанії, заснований греками задовго до н.е. і став столицею невеликого царства Епір. Поселення знаходилося на березі затоки, має вихід в Іонічне і Адріатичне моря. Місто зберегло безліч пам’яток археології, що відбивають різні періоди розвитку міста. Далі, нас чекає переїзд на морський курорт Саранда і відпочинок на узбережжі Іонічного моря.

Екскурсія до озера Коман (46€/38€+вх. квитки). Часто Албанію називають останньою загадкою Європи. Сьогодні нас чекає Екскурсія в Албанські Альпи – одну з найколоритніших та нерозгаданих провінцій. Добратись сюди можна пройшовши нелегкий шлях, доріг тут немає, а місцеві жителі пов’язані із зовнішнім світом тільки старим плавучим автобусом, який ходить раз в день. І нас чекає річна прогулянка, водним маршрутом через невідомі фіорди Албанії, пливучи, мимоволі забуваєш про міську метушню і насолоджуєшся фантастичними пейзажами незайманої, практично дівочої албанської природи, від краси крутиться голова, від повітря п’янієш.

відпочинок на Адріатичному узбережжі – Круя – тирана – Охрід – Гирокастра – Бутринт – Саранда
Повернення в готель. Ночівля.

День 7:

Скоп’є
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Скоп’є. Нас чекає незабутня вечірня екскурсія столицею Македонії – містом Скоп’є, яке серед, тисячі вогнів, виглядає ще більш загадково і привабливо. У місті панує приємна та дружня атмосфера, тут неймовірним чином поєднуються різні культури і релігії, а населення вражає своєю повагою і розумінням один до одного. Для того, щоб відчути все багатство містечка, ми відвідаємо найвідоміші пам’ятки, такі як чарівна фортеця Кале, що височіє над лівим берегом річки Вардар, древній Кам’яний міст, монастир Святого Пантелеймона, церква Святого Микити, соборний храм Святого Климента Охридського. Також ми побачимо православну церкву Святого Спаса, де знаходиться красивий іконостас, виконаний із горіхового дерева і покритий різьбленням на біблійні мотиви. У місті знаходиться безліч мечетей, найвідомішими і красивими з яких є мечеть Іса-Бегова Джамія, або як її ще називають Візерункова мечеть, і чудова мечеть Мустафи Паші, побудована з мармуру. Доповнить нашу маленьку подорож огляд різних музеїв і театрів, будівлі парламенту, пам’ятників Тарасу Шевченку та Марії Терезі, ринок Бадестан… Переїзд в Софію. Пізнє поселення в готель. Ночівля в готелі.

День 8:

Софія – Велико-Тирново – Арбанаси
Сніданок. Виселення з готелю. Пересування у Софії на громадському транспорті (квиток оплачується самостійно). Екскурсія столицею Болгарії – Софією. Нас запрошує одне з наймолодших міст Європи. Сьогоднішня Софія – динамічне, сучасне європейське місто з численними представництвами всесвітньо відомих фірм, з бізнес-центрами, парками і комплексами для розваг і спорту. Це єдина європейська столиця, розташована біля підніжжя гори, що піднімається на 2500 м над рівнем моря. Місто з тисячолітньою історією, назване іменем богині мудрості, Софія і сьогодні зберігає культурно-історичні пам’ятки різних епох – від античності до сучасності.
Переїзд в Велико-Тирново.

Пішохідна екскурсія по Велико-Тирново (10€/8€). Одне з найдавніших міст Болгарії, столиця Другого Болгарського царства, колиска болгарської архітектури, живопису і літератури – Велико Тирново. Місто побудоване на трьох пагорбах Царевец, Трапезіца і Свето-гора, в 1393 році було повністю спалене турецькими військами і в короткий термін було відбудовано заново…. Археологічні дослідження виявили багато пам’ятників історії часів великої Османської імперії, одна з основних пам’яток що збереглися в місті це палаци короля і патріарха на пагорбі Царевец (вх. квиток оплачується додатково). Вільний час.
Арбанаси (21€/19€). Усіх, бажаючих запрошуємо відвідати Арбанаси, колись місто було набагато більшим поселенням. У 1530 році місто було звільнене Сулейманом I від сплати всіх податків і процвітало за рахунок торгівлі з усією Османською імперією. Містечко відрізняється своїми монументальними будинками і церквами з багатою внутрішньою декоративною прикрасою, різьбленням по дереву, стінний живописом, створеними в XVI- XVII століттях. Після невеликої оглядової екскурсії по Арбанаси нас чекає знайомство з гостинністю болгар. На одній з тутешніх віллі щедрі господарі приготують нам смачну вечерю і пригостять вином. Повернення в Велико-Тирново. Нічний переїзд в Одесу.

День 9:

Одеса
Орієнтовний час прибуття (залежать від проходження кордону) в Одесу – 13:00.
До нових зустрічей!

 Консультація: +38 (063) 143-99-82
Тур Україна/Європа

➊ 14.08.2019
➊ 28.08.2019
➊ 18.09.2019
➊ 02.10.2019
➊ 19.10.2019

Інші тури