Альпійські враження: Баварія і Швейцарія!

33333333333333333333
Тур 8 днів
з Києва | Ціна - 1270€ | 15.06, 27.07. Назва туру: Альпійські враження: Баварія і Швейцарія!

Київ – Мюнхен – Замок Нойшванштайн – Рейнський водоспад – Цюріх – Берн – Люцерн – Ліхтенштейн – Мюнхен – Київ | 8 днів

Дивовижна Баварія і неймовірна Швейцарія відкриються перед Вами у всій своїй неповторній красі!

Вартість тура:

 • Вартість  тура від: – 1270 €, діти – 1190 € (до 12 років)

В вартість входить
 • Авіапереліт Київ – Мюнхен – Київ
 • КИЇВ – МЮНХЕН PS415 9:45 / 11:25
 • МЮНХЕН – КИЇВ PS416 13:55 / 17:10
 • Проживання в готелі вибраної категорії 3 * 6 ночей в Мюнхені і 1 ніч в Берні;
 • Харчування – сніданки;
 • Груповий трансфер аеропорт Мюнхена – готель Мюнхена – аеропорт Мюнхена;
 • Оглядова екскурсія по Мюнхену;
 • Поїздка в Альпи і замок Нойшванштайн (вхідні квитки за додаткову плату – 15 євро з людини);
 • Оглядова екскурсія по Цюріху;
 • Оглядова екскурсія по Берну;
 • Оглядова екскурсія по Люцерну;
 • Оглядова екскурсія по Вадуцу;
 • Відвідування Рейнського водоспаду;
 • Медична страховка.

В вартість не входить
 • Вхідні квитки;
 • Додаткові екскурсії: Інсбрук, Зальцбург;
 • Оформлення візи при необхідності.
День 1: Київ – Мюнхен

Прибуття в аеропорт Мюнхена (зустріч c водієм з табличкою на якій вказані дані вашеого перельоту та  час прильоту, біля виходу з позначенням Вашого рейсу, відразу після видачі багажу), трансфер в готель.

Ночівля.

День 2: Мюнхен

  

Сніданок.

Пішохідна екскурсія по Мюнхену з оглядом визначних пам’яток (без вхідних квитків): під час екскурсії гід познайомить Вас з історією середньовіччя, народження і розквіту одного з найбільших центрів культури Європи. Ви побачите головні визначні пам’ятки Мюнхена і Баварії:

Знаменита площа Карлсплатц (Штахус) і ворота Карлстор, собор святого Михайла, Собор святого Петра, Старий двір – середньовічна резиденція баварських королів.

Творіння великих архітекторів, століттями створювали дивовижний і неповторний ансамбль міста Мюнхен в якому змішалися стилі різних епох: готики – Кафедральний собор «Фрауенкірхе», ренесансу – Церква Св. Михайла (Michaelskirche), бароко – Резиденція королів з роду Віттельсбахів, правлячої династії міста Мюнхен та нового стилю – Нова Ратуша на центральній площі Мюнхена – Марієнплац.

Мюнхен XIX століття – Максиміліанштрасе – будівля баварського національного оперного театру в неогрецькому стилі, Максіміліанеум – будівля в якій засідає парламент Баварії, до того ж це найдорожча вулиця Мюнхена і всієї Баварії. Одеонсплатц (Odeonsplatz) і Резиденція (Residenz) королівської династії Віттельсбахів, Театінеркирхе (Theatinerkirche) – один з найпрекрасніших Мюнхенських соборів, пам’ятник баварської армії – Галерея полководців (Feldherrnhalle)

Заглянемо у дворик найпершого герцогського замку, де уява почує бойовий клич закутих у лати рицарей.Познайомимося з історією розвитку пивоваріння, відвідаємо Хофбройхаус (Hofbrauhaus) – всесвітньо відомий пивний будинок який вважається одним з найпопулярніших визначних пам’яток Мюнхена.

Ви дізнаєтеся про Мюнхені все! Щоб зрозуміти і полюбити це місто.

Тривалість – 2 години, екскурсія починається від готелю NH Deutscher Kaiser, Arnulfstr. 12 (біля головного вокзалу), час початок екскурсій буде вказано на виїзних документах, входить у вартість.

Ночівля.

День 3: Альпы и Замок Нойшванштайн

  

Сніданок.

Групова екскурсія в Альпи з відвідуванням Замку Нойшванштайн (вхідні квитки оплачуються додатково): основним об’єктом відвідування даної екскурсії є замок Нойшванштайн – справжній скарб Альп. Він вважається одним з найкрасивіших замків, при цьому не тільки в Німеччині, але і у всьому світі. Нойшванштайн входить в число найбільш відвідуваних визначних пам’яток Баварії, щорічно його відвідують близько 1,4 млн туристів.

Розташований в самому серці Баварії, цей дивовижний замок був побудований для короля Людвіга II, який мріяв про замок в стилі німецьких Лицарів, в найкрасивішому місці, яке тільки можна було знайти.

Сама назва замку Neuschwanstein (Нойшванштайн) навіяно романтикою. Neu – новий, schwan – лебідь, stein – скеля (камінь), тобто на укра\нську мову назву можна перекласти, як «Нова лебедина скеля». На неприступних схилах височіє стрункий, спрямований до хмар білокам’яний палац з візерунчастими вікнами і арочними балконами.

Розписи багатьох приміщень виконані за мотивами опер Ріхарда Вагнера, музику якого шалено любив Людвіг, а Тронний зал нагадує православний храм з небокраєм-куполом і ликами святих. З вікон Нойшванштайн прекрасно видно замок Хоеншвангау, де пройшло дитинство Людвіга, і два озера. Одне з них – Шванзее ( «Лебедине озеро») – надихало П. І. Чайковського при створенні знаменитого балету, хоча композитор і знав про нього лише з розповідей.

Так само під час екскурсії Ви побачите і відвідаєте: село Обераммергау, церква Візкірхе, монастир Етталь і замок Хоеншвангау.

Екскурсія входить у вартість.

Ночівля.

День 4: Рейнский Водопад, Цюрих, Берн

  

Сніданок.

Відправлення в Швейцарію.

Відвідування Рейнського водоспаду, наймогутнішого водоспаду в Європі. Головна «водна» пам’ятка Швейцарії, Рейнський водоспад – місце безупинного шуму, найменшої водяного пилу в повітрі і десятків маленьких веселок, які грають на бризках. З шириною 150 метрів і висотою 23 метра, Рейнський водоспад з гордістю носить звання найбільшого за обсягом води, що падає водоспаду Європи, так що подивитися тут дійсно є на що.

Далі переїзд до Цюріха.
Починається наша 2х годинна пішохідна екскурсія по Цюріху, яка відкриє для Вас велику кількість цікавих місць і пам’яток міста.

Велична будівля обсерваторії, Липовий Холм, церква святого Петра з найбільшим циферблатом в Європі. Потім екскурсія по Цюріху продовжиться неквапливою прогулянкою по вулиці Банхофшрассе, з пишними вітринами найдорожчих бутиків світу.

Після чого Ви потрапите на площу парадів Цюріха, з монументальною будовою банку Швейцарський Кредит, і найзнаменитішої кав’ярнею Цюріха Шпрюнглі.

І, звичайно, під час екскурсії по Цюріху буде надана можливість помилуватися вітражами Марка Шагала в церкві Фрауенмюнстер. Гостей Цюріха чекає і знайомство з середньовічним Цюріхом – це Ратуша, Ноймаркт, вузькі вулички з фахверковими будівлями.

А ще й будинок, в якому жили Ленін і Крупська, Кабаре Вольтер, церква Гроссмюнстер, і оглядовий майданчик з відкривається панорамою Цюріха, і звичайно, Цюріхське озеро. Під час самостійної прогулянки ми рекомендуємо обов’язково прогулятися по набережній Цюріха і помилуватися заходом сонця – дуже романтично і незабутньо.

Вільний час.

Переїзд в Берн, оглядова екскурсія по Берну.
Швейцарія – багато в чому незвичайна країна, наприклад, в ній де-юре немає столиці. Але по ряду ознак нею вважається Берн – відносно невеликий, затишний місто, що лежить в долині річки Ааре. Багато швейцарці зізнаються, що Берн, на їхню думку, найкрасивіше місто країни, а значить приїхати сюди хоча б ненадовго варто.
До того ж він може стати початком подорожі в Альпи, так як знаходиться досить близько до них. Мандрівникам найцікавіше відвідати Старий Берн – культурний і історичний центр, який знаходиться під охороною ЮНЕСКО, а також численні музеї. Характерною рисою старого міста стали аркади – своєрідні навіси над бічною частиною вулиць. Вони мають практичне призначення – захищають від дощу, і до того ж дуже мальовничі.

Вільний час.

Ночівля в готелі Берна.

День 5: Люцерн, Лихтенштейн

  

Сніданок.

Відправлення в Люцерн.

Оглядова екскурсія по Люцерну. На березі озера Люцерн, в центрі Швейцарського плато, розкинулося місто Люцерн, прославлений на весь світ, завдяки унікальним навколишнім пейзажам. Прогулянка по місту ознайомить вас з усіма його визначними пам’ятками.
Водонапірна вежа Вассертурм і найстаріший дерев’яний міст в Європі, Капельбрюкке, побудований в першій половині XIV століття, є візитною карткою міста. Як і багато інших будівель Люцерна, міст прикрашений картинами XVII століття, що зображують події з історії Швейцарії того періоду і біографії святих покровителів Люцерна – Леодегара і Маурішіуса. Шпрейер (1408 рік) – другий дерев’яний міст Люцерна, всесвітньо відомий своїми 67 картинами на тему «Танець смерті».

Далі відвідування площі Вайнмаркт, що має найважливіше історичне значення. Саме на ній, колись, жителі Люцерна проголосували за об’єднання з кантонами Урі, Швіц і Унтервальден.
Огляд однієї з прекрасних готичних церков в центральній частині країни, церкви францисканців. Вважається, що тут найкрасивіша кафедра священика в Швейцарії.
Огляд всесвітньо відомої кам’яної скульптури данського скульптора Торвальдсена, «Вмираючий лев». Цей пам’ятник був зведений на згадку солдатам Швейцарської гвардії, які загинули під час штурму палацу Тюїльрі в 1792 році. Закінчимо екскурсію відвідуванням церкви Хоф, найважливішим релігійною спорудою в стилі Відродження на території Швейцарії.

Переїзд в Ліхтенштейн.

Ознайомча прогулянка по Вадуцу. Вадуц (Vaduz) – столиця князівства Ліхтенштейн – славиться багатою історією і чималою кількістю пам’яток. У місті, що розташувався у верхів’ї Рейну, проживають близько п’яти тисяч жителів. А кафедральний собор Вадуца є резиденцією архієпископа Римо-католицької церкви. Хоча Вадуц і є столицею князівства, він все ж не найбільший місто в країні. У сусідньому Шаан – подумати страшно! – проживає на 700 осіб більше.

Вільний час.

Повернення в Мюнхен.

Ночівля.

День 6: Зальцбург

   

Сніданок.

Вільний день або факультативно (за додаткову плату) можна відвідати екскурсію в Зальцбург.

Зальцбург – столиця Архієпископів Зальцбурзьких, розкинулася на двох берегах річки Зальцах. Найбагатший місто середньовіччя славиться своїми чудовими пам’ятками різних епох і різноманітністю архітектурних стилів.

Вас чекає захоплююча оглядова пішохідна екскурсія по Зальцбургу, під час якої Ви поринете в атмосферу середньовіччя, Ви побачите архітектурні символи і головні визначні пам’ятки Зальцбурга: палац Мірабелла, який оточений шикарним парком в стилі бароко, площа Ганса Макарта з одним з найвідоміших будинків в Зальцбурзі, житловий будинок Моцарта – будинок в якому сім’я Моцартів знімала квартиру; річка Зальцах, розділяє місто на дві частини.

З її берегів відкривається захоплююча панорама на старе місто; старе місто в Зальцбурзі внесений до списку світової спадщини ЮНЕСКО.

Саме в цій частині міста Ви зможете познайомитися з такими об’єктами: Getreidegasse – найвідоміша, центральна, торгова вулиця в Зальцбурзі з її середньовічними вивісками;
будинок народження В. А. Моцарта;

університетський храм;

будинок в якому жила сестра В. А. Моцарта – Марія Анна Моцарт;

стара ринкова площа з невеликій затишній кондитерської «Фюрст», в якій виготовляють вручну, відомі у всьому світі оригінальні цукерки «Моцарт»;

резиденція зальцбугскіх князів архієпископів;

найбільший бароковий фонтан на території північних Альп;

Кафедральний Собор Архиєпископства Зальцбург (Salzburger Dom), який є найзначнішим сакральною спорудою в Зальцбурзі;

Францисканський храм, стіни якого зберігають дивовижну історію кохання;

абатство святого Петра, яке було засноване ще в 696 році. На його території знаходяться найстаріший ресторан в Зальцбурзі.

У вільний час Ви зможете покуштувати національну кухню та придбати різні сувеніри, одяг, кондитерські вироби в затишних магазинчиках Зальцбурга.

Ви зможете побачити, виконані великими майстрами художньої церковного розпису, які залишили свою спадщину в соборах і монастирях Зальцбурга. Серед них Кафедральний Собор Архиєпископства Зальцбург (Salzburger Dom), з його багатим бароковим інтер’єром і майстерно виконаними фресками, Троїцька Церква, Собор св. Петра (Stiftskirche Sankt Peter) з його багаторічною історією …

Талановиті архітектори протягом багатьох століть створювали міський ансамбль, фортеця Хоензальцбург (Hohensalzburg), Резиденцію (Residenzgalerie Salzburg), Палац Мірабель з його скульптурними композиціями і парком …

Ночівля.

День 7: Інсбрук

  

Сніданок.

Вільний день або факультативно (за додаткову плату) можна поїсти екскурсію в Інсбрук і музей Сваровскі.

Екскурсія в Інсбрук – столицю Тіролю – познайомить Вас з головними визначними пам’ятками міста Інсбрук. Місто Інсбрук розкинуть в мальовничій долині річки Інн в оточенні гірського масиву Золштайн. Інсбрук здобув світову популярність як місце проведення зимових Олімпійських ігор, а за 800 років свого існування місто є одним з історичних і культурних центрів Австрії.

Вас чекає неймовірно прекрасне подорож в казку – екскурсія в музей «Кришталевий світ Сваровскі», в місті Ваттенс Wattens (Swarowski Kristallwelten) – Ви побачите найбільший і найменший кристали в світі. Краса кришталю підкреслена ефектами звуку, світла і запаху.

Запрошуємо Вас відправитися разом з нами в захоплюючу подорож по Австрії під час якої Ви поринете в атмосферу середньовіччя, зможете покуштувати національну кухню та придбати сувеніри в магазині музею «Кришталевий світ Сваровскі».

Ночівля.

День 8: Повернення додому

Сніданок в готелі і трансфер в аеропорт.

 Консультація: +38 (063) 143-99-82
Тур Україна/Європа

➊ Архив

Інші тури