Альпійські мрії: замки Баварії, Мюнхен і Зальцбург!

Зальцкамергут-1
Тур 7 днів
з Києва | Ціна- 245 € | 06.03, 28.03, 30.04, 09.05, 06.06 Автобусні тури в Угорщину, Автобусні тури в Німеччину, Автобусні тури в Австрію

Київ – Егер – Зальцкаммергут – Мюнхен – Будапешт – Київ | 7 днів

Термальні купальні Угорщини, фантастичний Мюнхен, лебедині замки Баварії і романтичний Зальцкаммергут – ця земна казка, як магнітом, притягує до себе мандрівників різного віку з усієї земної кулі в усі сезони. Засніжені вершини Альп, блакитний Дунай, музика Моцарта, аромат кави і свіжої випічки стануть яскравими ілюстраціями на сторінках Ваших казкових вражень!

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ АВТОБУСОМ! Найлегендарніші пам’ятки Баварії!
У програмі туру:
– відвідування термальних купалень в Егері!
– чудовий озерний край Австрії – Зальцкаммергут!
– відвідини замків Короля Людвіга!
– Мюнхен і Дойче Музей.
– Будапешт як прекрасне закінчення програми.

Вартість туру:

 • Спеціальна вартість при бронюванні пакету екскурсій: – 249€, діти – 235€ (до 12 років)
 • Базова вартість туру: – 279, діти – 255€ (до 12 років)

У вартість входить
 • розміщення в готелях категорії 3-4 * (4 ночі);
 • сніданки (шведський стіл);
 • екскурсії за програмою;
 • транспортне обслуговування по програмі автобусом туристичного класу;
 • супровід представником компанії і колійна інформація;

У вартість не входить
 • додаткові екскурсії;
 • вхідні квитки в купальні в Егері, замки Баварії, музеї;
 • медична страхування;
 • вечері за програмою;
 • залізничні квитки Київ-Мукачеве-Київ;
 • особисті витрати.

День 1:

Виїзд з Києва поїздом №29 «Київ – Ужгород» або з Вашого міста до Мукачево.

День 2: Эгер

08.00 Зустріч групи на ж / д вокзалі м Мукачево представником компанії. Посадка в комфортабельний автобус. Виїзд на українсько – угорський кордон.

Перетин українсько-угорського кордону.

Переїзд в Егер. Відвідування термальних купалень в Егері (вхідний квиток – 7 євро). Сучасний бальнеологічний центр розміщений в будівлі однієї зі збережених турецьких лазень, побудованих ще в початку 17 століття.
Лікувальна вода з температурою + 31 ° С знадходиться безпосередньо в басейни. Всього лікувальний комплекс включає сім термальних басейнів, дитячий басейн, басейни з ефектами (критий і відкритий), а також масажний басейн. Комплекс засаджений тропічними рослинами, які створюють тут особливий мікроклімат.

ДЕГУСТАЦІЯ вина і класичного гуляшу в Долині Красунь (додатково – 15 євро, діти – 10 євро (тільки гуляш і сік))! Чому цю долину так назвали? Все дуже просто: в Угорщині жартують, що, коли чоловіки виходять з підвалів, продегустувавши Егерської вина, всі жінки їм здаються гарними! Ви теж зможете в цьому переконатися.

Переїзд в транзитний готель на території Угорщини. Поселення в готель.
Вечеря (додатково).
Ночівля.

День 3: Зальцкаммергут

Сніданок у готелі. Виїзд з готелю.

Переїзд в Зальцбург (Австрія). Пішохідна екскурсія по Зальцбургу (у вартості).
Це батьківщина Моцарта, місто класичної музики і фестивалів. Зальцбург – це маленькі вулички і мальовничі будинки, багаті палаци і чудові сади, просторі площі і прекрасні костьоли, чудовий аромат кави і свіжої випічки. Іменується «сценою світу», Зальцбург вражає своїм виглядом, неймовірною і багатою історією, він притягує мандрівників і назавжди закохує в себе.

Вільний час в Зальцбурзі.

День 4: Замки Баварії 

Сніданок у готелі. Вільний день в Мюнхені.

Пропонуємо виїзд на екскурсію по знаменитих замках Баварії (додатково – 40 євро + вхідний квиток). Переїзд в альпійський район Швангау. На лісистій височині, прикрашеної двома озерами Альпзее і Шванзее, знаходяться найкрасивіші замки Європи.

Екскурсія в замок Линдерхоф ( «липовий двір»).

У 8 км від альпійської села Обераммергау, в оточенні чудового парку з сотнею барвистих алей і позолочених скульптур, знаходиться витончений замок Ліндерхоф (Linderhof) – один з казкових палаців Людвіга II. Баварський король, який відрізнявся своєю мрійливістю, почав будівництво трьох незвичайних замків: Нойшванштайн, Херренкімзеє і Ліндерхоф, але тільки цей замок був закінчений за його життя.

Екскурсія в замок Нойшванштайн ( «Новий лебединий скеля»).

Це найвідоміший і по-справжньому “казковий” замок баварського короля Людвіга II. У період Другої світової війни в замку зберігалися твори мистецтва з особистої колекції Гітлера і золото Райxсбанка.
В даний час замок Нойшванштайн – найвідвідуваніший туристичний об’єкт Німеччини (вартість вхідних квитків – 13 євро, діти до 16 років – безкоштовно).

На зворотному шляху в Мюнхен – відвідання Баварської села Обераммергау (Oberammergau). «Казка є!»
Чисельність населення тут близько п’яти тисяч чоловік, але село по праву вважається найкрасивішою селом Європи. Відвідавши Обераммергау, ви дізнаєтеся: чому деякі жителі села відрощують волосся і бороди роками, в якому спектаклі одночасно грають кілька сотень акторів, що таке «люфтельмалерай» і де побачити настінні годинники з водним колесом?

Повернення в Мюнхен (130 км).

ДЛЯ ДОРОСЛИХ: у вечірній час «Пивний тур по Мюнхену» (додатково – 30 євро).

Мюнхен – всесвітня столиця пива і 850-річного мистецтва пивоваріння. Знайомство з містом не може бути повним без дегустації мюнхенського пива – неповторного баварського культового напою.

Ночівля в готелі.

День 5: Мюнхен

Сніданок у готелі. Виїзд з готелю з речами.

Оглядова пішохідна екскурсія по місту (у вартості).

Білі баварські ковбаски, Октоберфест, футбол: ці поняття нерозривно пов’язані з Мюнхеном. Будинки епохи Відродження і хмарочоси, коктейль Пінакотек і світле пиво, класика і рок йдуть тут рука об руку. Потай баварці вважають Мюнхен столицею Німеччини, настільки великі його культурні та художні багатства. Це “туристична Мекка” країни, місто витонченості і радості життя.

Відвідування в супроводі російськомовного гіда Німецького музею шедеврів науки і техніки – найбільшого світі політехнічного музею (вхідні квитки 11 євро, діти до 16 років – 4 євро). Це один з найцікавіших технічних музеїв в Мюнхені. Можна сміливо сказати, що відвідування Німецького музею обов’язково для кожного, хто любить техніку і історія і хто приїхав до Мюнхена хоч на пару днів!

Переїзд в транзитний готель в Угорщині.
Пізніше розміщення в готелі. Ночівля.

День 6: Будапешт

Сніданок у готелі. Виїзд з готелю з речами. Переїзд в Будапешт.

Автобусно – пішохідна оглядова екскурсія по Будапешту «ЛЕГЕНДИ БЛАКИТНОГО ДУНАЮ» (у вартості).
Старовинна Буда, що розкинулася на горах, що таять в собі безліч гарячих цілющих джерел, і рівнинний Пешт – з будівлями belle époque, бульварами, сотнями магазинів і затишних кав’ярень. А між ними – перекинулася через повноводний Дунай знаменитий Ланцюговий міст, що охороняється грізно рикаючими імперськими левами.

Від’їзд з Будапешта.
Заїзд в супермаркет ТЕСКО для шопінгу.
Проходження прикордонного контролю.
Від’їзд з Мукачева до Києва поїздом №29 або іншим поїздом в Ваше місто.

День 7:

Прибуття до Києва.

 Консультація: +38 (063) 143-99-82
Тур Україна/Європа

➊ 06.03.2020
➊ 28.03.2020
➊ 30.04.2020
➊ 09.05.2020
➊ 06.06.2020

Інші тури