Термальные воды и чаны – спа тур на майские

Купання в чанах, спа
Тур 6 дней
из Киева |

Цена – 3600

26.04.19 – 01.05.19 – МЕСТ НЕТУ. ГРУППА ЗАКРЫТА

08.05.19 – 13.05.19 – ЕСТЬ МЕСТА!!!


В стоимость входит:
 • Проезд автобусом еврокласса Киев-Иршава-Киев
 • Проживание в отеле
 • Питание 4 завтрака и 3 ужина
 • Поездка в Косино
 • Экскурсия в замок Паланок
 • Экскурсия в замок Сент-Миклош
 • Сопровождение гида-экскурсовода
 • Страхование на время путешествия

В стоимость не входит:
 • факультативные экскурсии
 • входные билеты на туристические объекты
 • личные расходы
 • купание в термальных бассейнах и чанах
 • дегустации

Проживание и цена тура:

 • Туристы путешествуют одни, могут быть размещены в 3-х местных номерах
 • Стоимость тура на 1 чел – 3400 грн.
 • Детям до 12 лет скидка – 200 грн.


Стоимость входных билетов и дигустаций:

 • Долину нарциссов -150 грн.
 • экскурсия “Украинская Венгрия” – 150 грн.
 • экскурсия в Ужгород и Лумшоры с купанием в чанах – 300 грн.
 • дегустация закарпатских вин – 80 грн.
 • дегустация сыров – 80 грн.
 • входные билеты в “Жаворонок” – 220 грн / 2,5 часа
 • входные билеты в “Теплые воды” Велятино – 200 грн / 2:00
 • входные билеты в “Термальные воды Косино” – 400 грн.

День 1:

П’ятниця 26.04.19 (08.05.19 Cреда) 19-15 – 19-30 збір групи та виїзд з Києва, станція метро “Політехнічний інститут” (пр.Перемоги 30)
21-15 -21-30 зупинка і посадка пасажирів в м.Житомир, (АЗС “БРСМ” навпроти центрального автовокзалу).

День 2:

Субота 27.04.19 (09.05.19 четвер) 7-00 – 8-00 – приїзд в м.Іршава, Закарпатської обл. Поселення в готелі “Illara”. Сніданок.

Спатур на травневі в Закарпатті Тур на травневі свята в Закарпатті
Травневі тури в Закарпатті травневі тури в Закарпатті
8-30 виїзд на екскурсію “Квітуче Закарпаття”

В ході екскурсії ми відвідаємо:

– унікальний біосферний заповідник, розташований в 4 км від закарпатського міста Хуст. Тільки раз на рік, з початку і до середини травня можна побачити унікальне явище природи – цвітіння Долини нарцисів. За легендою, саме в затоці річки Хустець грецький бог Нарцис побачив своє відображення у воді. Закохався і помер на березі від туги. Як би там не було, квітуча долина нарцисів – магічна картина, яку не побачиш ніде в світі, хіба що на альпійських пагорбах, на висоті більше кілометра;

– центр лозоплетіння в с.Іза

– екскурсія з дегустацією сиру в ОСГ “Баранове” в с.Іза. В асортименті кілька сортів сиру: бринза, твердий сир, м’який сир з коров’ячого та овечого молока. Для дегустації пропонується чотири сорти сиру з вином або кавою / чаєм. Також на ОСГ “Баранове” можна придбати різні сорти сиру місцевого виробництва і ковбасу з баранини, прогулятися по території ферми і подивитися на овець.

– Велятино. Купання в мінерально-термальних водах санаторію-профілакторію “Теплі води”.
Вода, яка використовується в термальних басейнах, лікувальна мінеральна хлоридно-натрієва, борово-бромная з підвищеним вмістом йоду (+ 30-58 градусів), видобувається із свердловини глибиною 1000 м з Велятинського родовища. Мінералізація (збагачення) тутешньої води досягає 100 гр / літр, тоді як в морській воді, всього 3гр / літр. За рахунок цього вода практично утримує людське тіло на поверхні.
Повернення до Іршави, вечеря, вільний час.

День 3:

 

Неділю. 28.04.19. (10.05.19 п’ятниця) 8-00 Сніданок.

Виїзд на екскурсію “Українська Угорщина”

В ході екскурсії ми відвідаємо:

– Берегово – самий угорське місто України в якому ви побачите:

палац-садибу Графський двір – укріплена резиденція трансільванського князя Г. Бетлені (Бетлена) побудована в 1629 р на місці монастиря ордену домініканців, що існував тут у 1327-1556 рр.
Воздвиженський костел -Рімо-католицький костел Воздвиження Святого Хреста – одна з найстаріших готичних будівель в Україні.
Казино Берег (Золотий Павич) – побудовано в центрі міста в XIX в. з ініціативи піджупан Т. Етвеша і перебудовано в 1912 р для проведення в Берегово балів, аристократичних зібрань і літературних вечорів.
Міський суд – помпезне адміністративну будівлю міського (жупного) суду Берегово зведено в нач. XX ст. за проектом арх. Ф. Яблонського
Костел Реформаторів – культова споруда, XIII-XV ст, найбільший храм Берегово
Будинки-близнюки
Єврейська ритуальна лазня
Берегово Термальний басейн в Косино Будинок вина в
Яноші

– термальний басейн “Жайворонок”. Відмінний сервіс і низькі ціни приємно здивують кожного відвідувача. У комплексі є 2 басейни один закритого типу, інший відкритий. У приміщенні з термальним басейном знаходяться, масажні кабінети. Над басейном, на другому поверсі знаходиться затишне кафе, де можна випити запашної кави, гарячі і прохолодні напої, в перерві між купанням. В основному басейні температура води – 31-33 градуси, також в ньому функціонують гідромасаж, гейзер і два водоспади. А в окремому куточку басейну обладнано, так зване, джакузі, де температура води становить 42-45 градусів. Перебування в гарячій мінеральній воді чудово очищає пори шкіри і практично на очах загоює дрібні рани. Цілющі властивості цієї води доведені багатьма дослідженнями лікарів і говорити про це буде зайвим, краще відвідати термальний басейн і переконатися в цьому особисто.

Дегустація закарпатських вин в будинку вина в Янош

Повернення до Іршави, вечеря, вільний час.
тури на травневі, тури в долину нарцисів, травневі

День 4:

8-00 – Сніданок. 8-30 виїзд на екскурсію в Ужгород і Лумшори ..
Лумшори – райський куточок Закарпаття. Купання в чанах з мінеральною сірководневою водою.
Лумшори – маленьке село в оточенні букових і хвойних лісів біля підніжжя найбільшої в Карпатах полонини Рівна (комплекс альпійських лугів, висота яких досягає 1479 м, а площа – 1100 га). Тут знаходиться орнітологічний заказник «Соколині скелі» – місце гніздування хижих птахів.

В Ужгороді ми відвідаємо:
Ужгородський замок – одне з найбільш збережених середньовічних оборонних споруд на території України.
А також: Закарпатський музей народної архітектури та побуту – це стилізоване етнічне село в центрі міста, де зібрані зразки дерев’яного зодчества, типові для представників різних народів Закарпаття. Перлиною експозиції вважають лемківську дерев’яну Свято-Михайлівську церкву (1777 г.), привезену із с. Шелестове Хустського р-ну. В інтер’єрах можна побачити різьблений іконостас та ікони XVIII в. Також заслуговує на увагу гуцульська садиба-гражда з с. Стебного Рахівського р-ну, яка поєднує житлові, господарські та оборонні функції.
І звичайно: найдовшу в Європі липову (Сакурова) алею. В кінці квітня – початку травня в Ужгороді період цвітіння сакури. У ці дні засаджені сакурами вулиці, прилеглі до набережної річки Уж, перетворюються в фантастичний райський сад.

Невицький
замок
Повернення до Іршави, вечеря в готелі, вільний час.

День 5:

8-00 – сніданок, звільнення номерів, виселення з готелю. Виїзд в комплекс “Термальні води” Косино “. На території комплексу 4 басейни з теплою термальною водою + 38-41 градусів. Корисні властивості води застосовуються для лікування захворювань опорно-рухового апарату, серцево-судинної системи, периферичної нервової системи, периферичних судин. А також 7 унікальних саун, яким немає аналогів в Україні. Детальніше про комплекс ви можете дізнатися на сайті http://kosino.com.ua;

Переїзд в Мукачево, де відвідаємо замок Паланок, який є одним з найцінніших архітектурно-історичних пам’яток XIV-XVII століть.

Переїзд в Чинадієво, де відвідаємо середньовічний замок Сент-Міклош – замок Любові, побудований бароном Перені в 15 столітті.

18-00 виїзд до Києва.

День 6:

Середа. 01.05.19 (13.05.19 понеділок) 6-00 – 7-00 прибуття до Києва. Час вказано орієнтовно.
В програмі можливі зміни. Фірма залишає за собою право змінювати порядок екскурсій.

Туристи подорожують одні, можуть бути розміщені в 3-х місних номерах

 Консультация: +38 (063) 143-99-82
Тур Украина/Европа