Ізраїль

Поїздка на екскурсії в Ізраїль з Єгипту

Вояж по Ізраїлю, будь то поїздка на один день або тур, призначений на кілька днів, – відмінний варіант зрозуміти багату культуру Ізраїлю. Візит до Ізраїлю з Єгипту – це на рідкість актуальний напрямок для багатьох відвідувачів, оскільки є безліч варіантів турів і транспортних засобів, які дозволяють легко і відносно дешево відвідати Ізраїль. Ці туристичні тури пропонують унікальний спосіб познайомитися з Ізраїлем. Туристичні тури по Ізраїлю під керівництвом досвідчених і висококласних гідів і операторів розроблені спеціально для людей, які хочуть пізнати Ізраїль як можна більш повно.

Тури варіюються від обов’язкових для відвідування визначних пам’яток, таких як Єрусалим, Масада і Мертве море, до найбільш цікавих, турів в Петру, пустелю Негев і Голани, а також турів по Ізраїлю, які дають більш глибоке розуміння культури і реальних людей, які тут живуть.

Оскільки Єрусалим – місто, який став домівкою для людей самих різних вірувань, традицій і етнічних груп, кулінарна культура міста пропонує щось для всіх. Поряд з богемними ресторанами вишуканої кухні ви знайдете закусочні, де їжа повільно готується на старовинних печах, широкий вибір кафе, етнічних ресторанів, кіосків швидкого харчування і барів, які оживають у вечірні години.

Ізраїль

Екскурсія з Єгипту в Єрусалим

Оскільки в Єрусалимі є на що подивитися, більшість організованих груп спочатку відправляються в тур з Єгипту саме по Єрусалиму, а на наступний день відправляються на Храмову гору. Але ви можете легко піднятися і побачити весь Старе місто за один день.

Насолоджуйтесь особливим туром на святу землю – саме священне місце на землі. У цьому священному місці, на думку основних монотеїстичних релігій, Бог вступив у відносини з людьми, перетнув кордон в Табу, проїхав по долині Авра до Мертвого моря, почав свою подорож з видом на Оливну гору, а потім в старе місто. починаючи зі стіни плачу єврейського храму, а потім ви побачите Арабська ринок, шлях страждань Ісуса, і, перш ніж перетнути кордон назад в Шарм, рекомендується поїхати в центр Єрусалима, будова Кнесету і будівля парламенту Ізраїлю.

Істотним в турах з Єгипту до Ізраїлю є візит по Старому місту. Більш докладні тури йдуть на Храмову гору, де колись стояли єврейські храми.

Екскурсії в Ізраїль з Єгипту досить поширені, і ціни досить демократичні. Якщо цікавить скільки коштує екскурсія з Єгипту до Ізраїлю, то варто орієнтуватися на оптимальну ціну в 250 доларів для дорослих і 215 для дітей.

Екскурсії з Шарм-Ель-Шейха до Ізраїлю

Доїхати від Синайського Шарм-ель-Шейх до Єрусалиму простіше, ніж багато хто думає. Якщо поглянути на те, скільки їхати з Шарма в Ізраїль, то на автомобілі між двома цими точками це займає всього сім або близько того годин, тому поїздка з Шарма в Ізраїль стає затребуваним варіантом для візитерів відомого курорту. З’ясовуючи вартість екскурсії з Шарм Ель Шейха до Ізраїлю, з’ясовується, що через відстаней і витрат більшість людей вважають за краще приєднатися до туру, з можливістю одноденного і ночівлі, і вони зазвичай починаються приблизно від 100 доларів на людину. Альтернативний спосіб пересування – приватний транспорт, але він дорожче, особливо з урахуванням високих транспортних витрат в Ізраїлі.

Але з’ясовуючи скільки коштує екскурсія з Шарма в Ізраїль, варто мати на увазі, що актуальність такого туру досить велика, а фірм, які надають подібні послуги, так багато, що часто один і той же тур можна купити за цінами, що різняться в півтора або навіть в два рази.

В’їзд до Ізраїлю через Єгипет – основні способи

В Єгипті та Ізраїлі є безліч античних пам’яток, які приваблюють відвідувачів з усього світу. Особливо для туристів здалеку може виявитися зручним поєднувати поїздки в обидві країни: відвідавши Єгипет і Мертве Море в одній подорожі. Вирішуючи як потрапити до Ізраїлю через Єгипет, ви можете вибрати один з декількох варіантів транспорту; проте деякі маршрути простіше інших.

Подорож по повітрю – це простий спосіб в Єгипет через Ізраїль. Ізраїльські авіакомпанії здійснюють перельоти з Каїра в міжнародні аеропорти Яффо або Бен-Гуріон в Тель-Авіві і назад. Поїздка займає від однієї години 20 хвилин до однієї години 35 хвилин.

Якщо ви подорожуєте по суші, ви можете вибрати перетин кордону Ізраїль-егип з двох пунктів. Один з них знаходиться в Рафаху і веде до Ізраїлю через сектор Газа. Для найбільш легкого і безпечного проїзду не переходите в Рафаху, а прямуйте до прикордонного переходу в Табі, розташованому на південно-східному краю кордону, недалеко від затоки Акаба.

Замість того, щоб подорожувати самостійно, деякі відвідувачі можуть знайти груповий автобусний тур зручнішим і безтурботним засобом пересування з Єгипту до Ізраїлю. Замість того, щоб витрачати один з днів у шляху, ви можете по черзі сісти на нічний автобус з Каїра в Табу і тим самим уникнути жаркої поїздки по Синайській пустелі.

Ваш відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *