Тури на Волинь

Волинь

1 Тури

Автобусні тури на Волинь 

Його, цей славний край України, обожнюють все. За що? За його рукотворні краси, за легенди і перекази, за обожнюваних усіма сомиків в сметані, за мавок і духів природи, які переховуються в лісах, полях, на галявинах. Так-так, вірно, це красуня Волинь! Залиште всі справи на потім і їдьте туди, де чекають замки, захоплюючі історії, любов і яскраві фарби, вибравши один з турів на Волинь!

Легкість буття у всіх проявах, або що таке тури на Волинь

Детальніше

Тим мандрівникам, які обожнюють поїздки, екскурсії та розваги по своїй країні, сподобаються тури на Волинь. Вони організовуються комфортабельними автобусами не тільки зі Львова, а й з Києва з тим, щоб захопитися красою Волині міг кожен. А чомусь б і ні, якщо в програму включено знайомство з тунелем Любові, фортами і замками, національними стравами ?!

Вибравши короткий або тривалий подорож на Волинь, турист зможе:

  • побачити Тараканов форт, який сподобається величністю і якимось могутністю, замок Любарт, що вражає монументальністю або Дубенський, захоплюючий уяву органічністю, інші пам’ятники архітектури;
  • відвідати історико-культурний заповідник “Острог” і збагатитися множинними знаннями, історіями, легендами, міфами;
  • стати частиною тунелю Любові, подарувавши території світу, добра і ніжності визнання на все життя!

Крім цього гостей чекає щедре частування, розваги на території еко-, етно-поселень (кінні, велосипедні прогулянки, збиральництво, рибальство і тд.), А також яскраве нічне життя міст Волині. І відпочинок запам’ятається надовго!

Популярні тури - Волинь Показати більше

0 Відгук

£3,700.00

Виїзд

з Києва | 09.09
1084