Тури в Єгипет

Єгипет

0 Тури
Підібрати тур?Відпочинок в Єгипті

З настанням пори відпусток багато хто починає замислюватися про те, де краще його провести. У той же час, багато туристів вже давно визначилися зі своїми уподобаннями, і з року в рік воліють їздити в Єгипет. Тим більше, що даний напрямок відкриває широкі можливості для цілорічного відпочинку, а також тут завжди можна підібрати готель в рамках встановленого бюджету. Підібрати, замовити та купити гарячі тури в Єгипет на двох з Києва в Шарм-ель-шейх і Хургаду на все включено за дешевими цінами з пошуком по заданих параметрах дуже легко, і у нас завжди є безліч пропозицій. 

подробнее

Найбільш відвідувані курорти

Говорячи про найбільш відвідуваних регіонах Єгипту, серед яких здійснює вибір більшість туристів, можна відзначити наступні:

  • Шарм ель шейх. Даний напрямок відомо у всьому світі завдяки своїм величезним можливостям для дайвінгу та снорклінга. У всіх готелів, які розташовані на першій лінії, є свій домашній риф, на якому можна насолодитися красою підводного світу у всій красі. Як показує практика, багатьом туристам, які приїжджають сюди, навіть не доводиться вирушати в спеціальні тури на дайвінг-споти, так як у готелю є маса власних можливостей для любителів підводного світу;
  • Хургада. Цей курорт характеризується наявністю піщаного входу в море, і, якщо в Шарм-ель-Шейху для того, щоб покупатися, потрібно пірнати з понтона, то тут вхід м’який і плавний. Для сімей з маленькими дітьми такі можливості є прекрасним рішенням для безпечного відпочинку;
  • Марса-Алам. Цей район ідеально підходить для дайвінгу, тому професіонали або ті, хто хотів би побачити більше, ніж це можливо в інших регіонах Єгипту, приїжджають саме сюди.

Розміщення

Що стосується варіантів розміщення в Єгипті, то тут можна знайти рішення на будь-який смак і рівень бюджету. Більшість готелів працює по системі все включено, і це самий рекомендований формат для відпочинку тут. Також на вибір туристам представлено безліч готелів різного рівня і категорій. Першу лінію займають відомі п’ятизіркові готелі. А далі від берегової лінії розташовані менш дорогі готелі, з яких здійснюється трансфер на пляж.

Що стосується покупки турів по палаючим цінами, то це прекрасна можливість для всіх тих, хто хотів би заощадити. Часто за допомогою подібних пропозицій вдається заощадити більше половини вартості путівки, і вибрати готель набагато вище класом, ніж можна собі дозволити при бронюванні пір регулярним цінами. Однак для цього необхідно мати можливість зібратися в останню мить, і відправитися в подорож без прив’язки до конкретних дат.

Єгипет – це універсальне рішення для відпустки будь-яких туристів, незалежно від того, чи йде мова про молодят, сім’ї з дітьми або літній парі. І в тому, і в іншому випадку завжди можна підібрати оптимальні умови для відпустки.