Тури в Грецію

Греція

0 Тури
Підібрати тур?Відпочинок в Греції

Греція – прекрасна країна, в якій стародавні легенди переплелися з сьогоденням. Тут туристів чекає відпочинок на тлі первозданної природи, найчистіше море і м’який середземноморський клімат. Тож не дивно, що багато хто з тих, хто приїжджав сюди хоча б один раз, повертаються знову і знову. Купити гарячі тури в Грецію з києва, ціни на які зможуть приємно здивувати, можна у нас, і ми з радістю допоможемо підібрати оптимальне рішення в рамках встановленого бюджету.  

детальніше

Кліматичні умови

У Греції панує м’який середземноморський клімат, який ідеально підходить для відпочинку з дітьми, а також для тих, хто не любить сильну спеку. Тут завжди можна підібрати готель, розташований в тіні дерев, де можна повною мірою насолодитися грецької природою. Для тих, кого приваблюють, в першу чергу, пам’ятки, найкращим рішенням стане приїхати в квітні і травні. А ось купальний сезон починається з червня, коли вода вже досить прогрілася. Вода в морі залишається теплою до жовтня місяця, і багато хто воліє приїжджати сюди вже ближче до цього часу, коли спадає літню спеку.

Де відпочити?

Греція – острівна країна, і тому підібрати варіант для відпочинку тут можна як на континентальній частині, так і на острівній. Що стосується самих популярних напрямків, які варто взяти до уваги перш, ніж зробити вибір, то серед них необхідно відзначити:

  • Крит. Цей острів по праву вважається одним з кращих варіантів для відпочинку в Середземномор’ї. Тож не дивно, адже тут чудова природа, м’який клімат і безліч пам’яток. Приїжджаючи на Крит, можна бути впевненим в тому, що тут зможуть підібрати для себе варіант відпочинку як ті, до любить пасивний відпочинок, так і ті, хто віддає перевагу більш активному проведення часу;
  • Родос. Цей острів користується популярністю у шанувальників водних видів спорту, тим більше, що тут більше сонячних днів в році, ніж на Криті. На Родосі також безліч пам’яток від старого міста до великого морського порту;
  • Халкідікі. Півострів ідеальний для розміщення в тому випадку, якщо планується відвідати пам’ятки на континентальній частині країни. Звідси можна з’їздити в Афіни або відвідати Метеори. Все залежить виключно від побажань туристів, а гостинні греки з радістю допоможуть підібрати оптимальне рішення;
  • Невеликі острови. У Греції безліч невеликих острівців, готових подарувати дійсно райський відпочинок. Однак, як правило, розміщення на них досить дороге. Так як навіть для того, щоб просто сюди доїхати, часто необхідний додатковий внутрішній переліт. Однак поїздка сюди того варто, і такого казкового заходу, як, наприклад, на Санторіні, ви не побачите ніде.

У нас можна придбати тури в Грецію на будь-який смак і в рамках будь-якого бюджету. Що стосується гарячих турів, то вони є оптимальним рішенням для всіх тих, хто готовий зібратися в останню мить.