Автобусні тури в Польщу

Польща

7 Тури

Автобусні тури в Польщу

Автобусні тури в Польщу – можливість почати знайомство з Європою в разі, якщо до цього ви ніде не були. Виїжджаючи з України і перетинаючи митниці, кожен турист думає, що у нього ще є час підготуватися до зустрічі з однією з найцікавіших країн Європи. І не помічає, що знайомство вже почалося! Всюди доглянуті поля, ідеальні дороги, будиночки і будівлі під дахами з рудою черепиці, чистота вулиць і якийсь особливий настрій, що радує спокоєм і стабільністю. Але це – тільки перше враження, адже Польща – це знамените pub-craft-рух, і знайомство з узбережжям Балтики, і гірськолижні курорти з розвиненою інфраструктурою, і іншим, і іншим, і іншим. Виберіть подорож з Києва або Львова – і дозвольте собі познайомитися з Краковом, Лодзєм або Варшавою!

Автобусні тури в Польщу: доступний відпочинок з безліччю “родзинок”

Детальніше

Екскурсійні поїздки по Польщі – це знайомство з країною “зсередини”. При цьому туристу сподобається кожен із запропонованих міст, що чарують особливою енергетикою, красою архітектурних пам’ятників, магічними історіями. Для ретельного огляду можна вибрати Вроцлав, знаменитий своїми мостами і казками, Люблін, чарує різноманітними розвагами для молоді, Варшаву, яку називають “східним Парижем”. При цьому гід здатний показати мандрівникам не тільки класичні, але і “особливі” місця, про які відомо тільки місцевим. І ви побачите значно більше!

Однак автобусні тури в Польщу вразять не тільки “екскурсійна”, але і можливістю:

  • оздоровитися на знаменитих курортах. Тут можна позбутися як від хронічних недуг, так і відновитися після хірургічних втручань. Відправитися можна на курорт Сверадув-Здруй, Сопот, Колобжег, зеленці або Арламув;
  • спробувати знамените печене коліно і кілька сортів пива, вартість якого цілком адекватна;
  • побувати на яскравих святах – дні Св. Сильвестра, Великодня або День матері, наприклад. 

Залишається купити тур – і відправитися в поїздку з певною метою, з’єднавши в одному міні-подорожі кілька видів дозвілля. Просто визначитеся з бажаними розвагами – і насолоджуйтеся пригодами, ціна яких доступна з нашою компанією!

Тури в Польща Показати більше

0 Відгук

Виїзд

з Києва | ЦІНА - 195 €
70
0 Відгук

Виїзд

зі Львова | ЦІНА - 195 €
48
0 Відгук

Виїзд

зі Львова | ЦІНА - 145 €
54
0 Відгук

Виїзд

зі Львова | ЦІНА - 265 €
71
0 Відгук

Виїзд

зі Львова | ЦІНА - 145 €
99
0 Відгук

Виїзд

зі Львова | ЦІНА - 295 €
65
0 Відгук

Виїзд

зі Львова | ЦІНА - 135 €
347