Автобусні тури в Амстердам

Нідерланди

6 Тури

Автобусні тури до Нідерландів

Автобусні тури в Голландію зі Львова, КиєваНескінченні поля тюльпанів, дерев’яні млини, дуже смачні сири, Ван Гог, свобода вдач відчувається на повні груди тут, в Нідерландах. Саме тому побувати в країні Західної Європи, яка містить в собі десятки стереотипів і цікавих ідей прагнуть багато, вважаючи за краще її Франції або Німеччині. Виберіть автобусні тури в Голландію на наступні вихідні, візьміть найнеобхідніше – і відчуйте кайф від починаються пригод!

Автобусні тури в Голландію: багата “екскурсійна” + Північне море

 

Детальніше

Потрапити в Голландію з Києва (або Львова) за допомогою нашої компанії – справа нехитра. Для цього достатньо вибрати поїздку з тією програмою, яка сподобається вашим рідним або друзям! Вибрати й пуститися в міні-подорож, яке пройде не тільки по Голландії, але і “захопить” ще кілька країн Європи, що дозволить за короткий термін дізнатися багато цікавого!

Вирушаючи з України в Амстердам, Гауду, Зандам або Хорн, увагу варто приділити екскурсійним програмам. Навіть якщо ви не любите історії про виникнення міст, їх культурі і значимі події – “екскурсійна” в Нідерландах вам сподобається. Уваги заслуговує будинок Анни Франк, Кекенхоф, Рейксмюсеум і ще десятки яскравих пам’яток архітектури, музеїв та інших.

Вибираючи автобусні тури в Голландію, мандрівник ніколи не буде обмежений історіями екскурсовода. Багато, відправившись сюди на відпочинок, воліють канали

  • пляжний дозвілля. Незважаючи на те, що саме “за морем” в цю країну не їдуть, тут можна насолодитися нічогонеробленням на пляжі і водними розвагами на будь-який смак. 280 км доглянутих піщаних пляжів з усіма зручностями підкорять того, хто не уявляє дозвілля без моря;
  • еко-, етно-туризм. Село в Нідерландах – це яскраві фарби, приємні аромати, розслабленість. Спробуйте і вам сподобається;
  • шопінг на ринку квітів. Неможливо залишити країну, не привізши додому кілька цибулин Тюльпанів сорти Тріумф, наприклад.

Ще залишаються незвіданими гастрономічні тури, відвідування свят і музичних фестивалів, знайомство з нічними розвагами молоді. Все це легко виправити, втіливши в реальність мрію про автобусних турах, ціни на які оптимальні. Просто призначте дату подорожі!

Тури в Нідерланди Показати більше

24% Знижка
0 Відгук

Виїзд

зі Львова | ЦІНА - 225 €
180
0 Відгук

Виїзд

зі Львова | ЦІНА - 165 €
278
13% Знижка
0 Відгук

Виїзд

зі Львова | ЦІНА - 275 €
238
0 Відгук

Виїзд

зі Львова | ЦІНА - 275 €
214
0 Відгук

Виїзд

з Києва | ЦІНА - 399 €
193
0 Відгук

Виїзд

з Києва | Ціна - 399 €
311