Тури в Кам'янець-Подільський з Києва, Львова

Кам’янець

6 Тури

Автобусні тури в Кам’янець-Подільський 

Вибрати тур в Кам’янець-Подільський – значить дозволити собі все і трохи більше! Саме тут, в цьому старовинному українському місті, гармонійно переплелася багата екскурсійна програма, що вражає величезною кількістю архітектурних пам’яток, природна          краса і можливість відпочити зі смаком! Виїзд з Києва та Львова згідно з датами турів.

Кам’янець у всій красі, або що таке тур, наповнений енергією

Детальніше

Міні-подорож по Кам’янцю-Подільському – це не тільки численні екскурсії, спрямовані на збагачення знаннями, знайомство зі звичаями і культурою. Це ще й невеликі пригоди, і магія, і загадки, і таємниці. Адже чого тільки варті замки, природні краси і нічне життя Кам’янця-Подільського! Прибувши сюди, кожен мандрівник дозволить побачити себе багато за короткий проміжок часу. І це можуть бути:

  • пам’ятки. Старовинних храмів, церков, замків тут хоч греблю гати. Гостя зачарує не тільки Хотинська, але і Кам’янець-фортеця, і Сидорівський замок !;
  • природна краса, розташовані в околиці міста і на території заповідника Подільські Товтри. Ось що таке природне чарівність по-українськи !;
  • елементи еко-туризму в разі, якщо хочете організувати пікнік на природі – з збиранням або риболовлею на Старій Ушиці. А ось Дністровське водосховище підкорить чистотою, красою і стоїть на березі монастирем Галиця.

У турі по Кам’янцю-Подільському мандрівника чекають кінні прогулянки, печера Атлантида, дегустація домашнього вина та багато інших яскравих “фішок”. Тих, які запам’ятаються на короткий час, поки не захочеться знову повторити маршрут!

Тури в Кам’янець Показати більше

0 Відгук

₴2,180.00

Виїзд

з Києва
350
0 Відгук

Виїзд

з Києва
348
0 Відгук

₴945.00

Виїзд

зі Львова
317
0 Відгук

₴940.00

Виїзд

зі Львова
16
0 Відгук

₴3,200.00

Виїзд

з Києва
65
0 Відгук

₴3,100.00

Виїзд

з Києва
29