Автобусні тури в Чехію

Автобусні тури в Чехію

3 Тури

Автобусні тури в ЧехіюЧи плануєте відпустку влітку або просто хочете активно провести кілька днів у пошуках нових вражень і яскравих спогадів? І при цьому хочете витратити не занадто багато грошей? Тоді автобусний тур стане для вас відмінним рішенням! Адже така поїздка має на увазі відвідування відразу декількох країн Європи, а це значить, і набагато більше вражень і емоцій!

На сьогоднішній день вибір автобусних турів вражає своєю різноманітністю, тому часто підібрати тур відразу досить складно навіть досвідченим мандрівникам. Серед популярних напрямків хочеться відзначити Чехію. Існує чимало причин, за якими ви повинні побувати в Чехії:

Детальніше
  1. Ідеальна географічна близькість до України. Час в дорозі пролетить непомітно, так як ми готові запропонувати вам відмінний сервіс: комфортабельний автобус, професійний гід, нові знайомства і приємне проведення часу.
  2. Відсутність мовного бар’єру. У Чехії більшість знає російську мову і відмінно на ньому розмовляє, тому ніяких складнощів у спілкуванні не може бути.
  3. Багата архітектура. В країні зосереджена велика кількість музеїв і цікавих пам’яток архітектури, так що маса вражень вам забезпечена.
  4. Смачна чеська кухня і, звичайно ж, пиво. Кухня тут – справжній витвір мистецтва, цілковитий гастрономічний відрив, тому будьте готові до зайвих калорій і кілограмам.
    Можна ще дуже довго перераховувати такі причини, але краще, не роздумуючи, замовити у нас автобусний тур до Чехії прямо зараз. Наші менеджери проконсультують вас по всіх виниклих питань та допоможуть підібрати недорогий, але оптимальний варіант, нададуть всю необхідну інформацію щодо переліку необхідних документів, оформлення віз, цін на екскурсійний тур до Чехії та інші туристичні нюанси.

Загальна інформація щодо автобусного туру в Чехію

Залежно від фінансового становища або наявності вільного часу, ми готові запропонувати вам кілька варіантів автобусних турів до Чехії: тривалістю від 3 днів і більше. Також варто враховувати і той момент, що виїзд групи здійснюється зі Львова, тому жителі Києва або інших міст України до тривалості туру ще повинні додати час в дорозі до Львова і назад. Більшість наших турів є комбінованими і включають в себе відвідування ще кількох країн Європи, що є їх безпосереднім плюсом. Програма автобусного туру до Чехії складається з цікавих факультативних екскурсії і проживання в готелях не менше 3 * з європейськими сніданками.Популярні тури - Автобусні тури в Чехію Показати більше

0 Відгук

£145.00

Виїзд

зі Львова | ЦІНА -від 145€ | 30.12, 12.06, 19.06, 26.06, 03.07
402
0 Відгук

Виїзд

зі Львова | ЦІНА - 275€ | 08.02, 15.02, 07.03, 21.03, 28.04, 04.05, 18.05
792
0 Відгук

Виїзд

зі Львова | ЦІНА - 335 € | 15.02, 07.03, 21.03, 28.03, 04.04, 25.04, 16.05
468